999 rezultate për

luajti

13-vjeçari me kancer luan për Villareal dhe i shënon Celtic-ut (VIDEO) Një tifoz 13-vjeçar i Villareal, i quajtur Gohan, i cili vuan nga një formë agresive e kancerit, i kishte rrëfyer inferm
Gostivari luajti me Partizanin e Tiranës KF Gostivari ka zhvilluar ndeshjen e parë kontrolluese me Partizanin e Tiranës. Ndeshja u luajt në Mavrovë. Të par
I vdiq babai para ndeshjes, luajti me dinjitet ndaj Kolumbisë Çfarë do të thotë të japësh gjithçka për vendin tënd? Këtë e tregoi mesfushori i Bregut të Fildishtë, Serey Die, i cili
Scolari: Skuadra luajti më mirë se me Kroacinë Barazimi me Meksikën nuk i ka lënë një shije të mirë, Luiz Felipe Scolarit por ai këmbëngul se ka parë shenja pozitive n
Lucescu: Ika nga Interi për faj të Simeones "Nuk habitem nga fakti që është bërë trajner i madh. E mbaj mend kur e gjeta te Pizza, ishte një lojtar normal, që pason
S'ka titull për Realin (VIDEO) Real Madridi ka pësuar humbje prej 2-0 si mysafir i Celta Vigos duke humbur edhe matematikisht gjasat për titull. Në
Portieri i ri i Barçës nuk i mban dot lotët (VIDEO) Borussia Munchengladbah zhvilloi dje ndeshjen e fundit për këtë sezon para tifozerisë së saj duke arritur edhe një fitor
Shkëlzen Gashi i shënon Baselit (VIDEO) Shkëlzen Gashi vazhdon të shënojë në Superligën e Zvicrës. Sulmuesi shqiptar realizoi golin e vetëm për Grashopperssin n
Kovacic: Po mësoj nga Mazzarri Mateo Kovacic, është shprehur se situata e tij te Interi nuk është aq e keqe sa paraqitet në media, pasi thotë se ai gëz
Keita, ka zgjedhur Barcën rastësisht para Realit Mesfushori i Valencias, Seydou Keita, thotë se ai kishte refuzuar shansin t’i bashkohet Real Madridit në favor të rivali
Mourinho: West Ham luajti si në Shek. 19 Trajneri i Chelsea-t, Jose Mourinho, ka akuzuar West Ham United për lojën e zhvilluar dje në mbrëmje në "Stamford Bridge
Guardiola ka humbur qëllimisht ndaj Salzburg-ut? A e ka provokuar Pep Guardiola qëllimisht humbjen e Bayern Munchen ndaj Salzburgut? Kjo pyetje shtrohet në "Bild" dhe me
Thiago Silva: Nuk doja të ikja nga Milani Thiago Silva vazhdon të ketë nostalgji për Milanin. Mbrojtësi i Paris Saint Germain, i cili luajti për tre sezone me sku
Van Persie, një muaj jashtë fushe David Moyes, ka konfirmuar se Robin van Persie do të jetë jashtë fushe për rreth një muaj për shkak të një dëmtimi musku
Berisha rikthehet me gol nga dëmtimi (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Besart Berisha, ka shënuar një gol në fitoren e Brisbane Roar që mposhti Western Sydney Wanderers me
Vogëlushi ulet në karrigen e Papës (FOTO-LAJM) Pasi u vërdallos për disa minuta duke dhënë "shfaqje", teksa Papa Francesco po fliste në ditën e Familjes, vogëlushi që
Besnik Hasi zbuloi talentin Januzaj Talenti i Manchester United Adnan Januzaj ka lindur në Bruksel nga prindër shqiptarë dhe nuk ka vendosur ende për cilën
Panik te Real Madrid, Bale mungon tre javë Garet Bale ka bërë dje ekzaminimet mjekësore, nga të cilat ka rezultuar se ka një tërheqje muskulore dhe se duhet të qën
Revolucion në formacionin e Real Madrid (FOTO LAJM) Iker Casillas nuk do të jetë ndryshimi i vetëm që Carlo Ancelotti do të bëjë të nesër në Champions League. Kundër modest
Ancelotti: I kënaqur nga Bale, por jo nga loja Carlo Ancelotti i gëzohet golit të Gareth Bale dhe startit më të mirë të mundshëm të karrierës së tij me Real Madrid, ed