999 rezultate për

luajti

Zbulohen 7 bastet e çmendura të Barton-it, të cilat i humbi Mesfushori i Burnleyt, Joey Barton është dënuar 18 muaj pasi ka pranuar akuzën e Federatës së Anglisë se ka vendosur bas
E tmerrshme/ Neuer luajti 11 minuta më këmbë të thyer ndaj Realit Një detaj i tmerrshëm është zbuluar së fundmi në mediat gjermane. Gardiani i portës, Manuel Neuer ka bërë një sakrificë
E ÇUDITSHME/ Pacienti luan me kitarë, mjekët i bëjnë operacion trurit të tij (VIDEO) Teksa mjekët po ja hiqnin tumorin në tru, 40-vjeçari, Rolden Batista, luajti një serenatë për mjekët. Për kënaqësinë
Mavraj befason të gjithë: Fatkeqësi që nuk luaj për Gjermaninë Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptarë, Mërgim Mavraj, ka dhënë një deklaratë shumë të çuditshme para tifozëve të Hamburgut
Selimi: Thaçi luajti me Ushtrinë dhe NATO-n Megjithëse ishte shprehur tejet i bindur se Kosova do të bëhet me Ushtri me ndryshimin e ligjit për FSK-në, presidenti H
Rrëfimi i policit: Si e korruptoi Bare njeriun e Tur Dajës, luajti futboll me kokën e tij Ish-oficeri i lartë i policisë, Bujar Hoxha rrëfen krimet e bandës së Aldo Bares në një përmbledhje të aktiviteteve krim
Strakosha dhe Memushaj me fate të kundërta, ja notat që morën Ditë aspak për t'u shënua rpër dy lojtarët e kombëtares sonë. Ledian Memushaj ka qenë titullar në humbjen që Pescara e t
Debati për LIBRA, Biba: Blushi luajti me emrin tim por nuk e di çfarë e pret (VIDEO) Kreu u KQZ-së Denar Biba i ftuar në studion e lajmëve të ABC neës ka folur për konfliktin e pak ditë më parë më kreun e
Unitedi shkatërron St. Etiennen (VIDEO) Manchester United e ka fituar betejën e parë ndaj skuadrës franceze, St Etienne, duke e mposhtur 3:0 në ndeshjen që u zh
Luajti 90 minuta ndaj Realit, ja nota që mori Hysaj nga mediat italiane Elseid Hysaj luajti për 90 minuta në ndeshjen që Napoli humbi 3-1 në transfertë ndaj Realit të Madridit. Padyshim një nd
Ja momenti kur Hysaj ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Napoli ka mposhtur 1:0 Fiorentinën, për t’u bërë skuadra e parë që kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.
HISTORI/ Ndeshja u ndërpre nga mjegulla, portieri anglez “luajti” 20 minuta me veten Londër, 25 dhjetor 1937! Siç është traditë në futbollin anglez, për Krishtlindje, skuadrat dalin në fushë dhe për futbol
Stadiumi fantastik ku luajti ekipi i dytë i Realit Skuadra spanjolle e futbollit CD Mensajeros luan në një stadium mjaft të veçantë, i cili është i ndërtuar mbi një ndërte
Ekipet e tyre barazuan, ja si u vlerësuan Hysaj dhe Xhaka në Champions Dy lojtarë shqiptarë kanë qenë në fushë mbrëmë në Champioons. Bëhet fjalë për Elseid Hysajn e Napolit dhe Taulant Xhakën
Paraqitje fantastike për Berishën dhe Hysajn, ja notat që morën Etrit Berisha dhe Elseid Hysaj gëzojnë një formë mjaft të mirë. Mbrojtësi kuqezi është rikthyer pasi nuk luajti në mesja
Villareal mposht Zurichun e Sadikut (VIDEO) Skuadra spanjolle Villareal ka shënuar fitore kundër Zurichut me rezultat 2:1 në kuadër të Grupit L të Europa Leagues.
Kim Kardashian luajti në “The Hills” por skenat e saj nuk u trasmetuan kurrë Kemi dëgjuar shumë për familjen Kardashian dhe se si arritën të bëhen të famshëm por pak kemi degjuar mbi përpjekjet e “
Basel e nis me "manita", shkëlqen Xhaka (VIDEO) Basel e ka nisur në mënyrën më të mirë sezonin e ri pasi ka fituar 5-1 në transfertën kundër Vaduzit duke treguar edhe n
Talenti shqiptar Ndoj shpallet kampion i Italisë Futbollisti shqiptar Emanuele Ndoj është shpallur mbrëmë kampion i Italisë me Romën U19. Verdhekuqtë triumfuan me rez
Hysaj 3 rekorde këtë sezon në Serinë A Napoli këtë sezon zhvilloi një sezon fantastik, por në fund u detyrua që të kënaqej në me vendin e dytë. Një pjesë e rën