999 rezultate për

luajti

Luajti titullar ndaj Sampdorias, kjo është nota e Hysaj Elseid Hysaj e nisi ndeshjen si titullar sot kundër Sampdorias, në fitoren që ekipi i tij mori me rezultatin 3-0. Med
Flet Allegri pas eleminimit të Juventusit Allegri e ka pranuar se paraqitja e skuadrës së tij ishte pritur për shkak të problemeve që kanë pasur gjatë kohës së fu
Prindër kujdes! Kjo vogëlueshe është në gjendje të rëndë pasi luajti me këtë lodër (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit e dinë, është gjithmonë shumë stresuese kur fëmija sëmuret ose lëndohet. Ky është rasti i Lydia,
Shaqiri i tregon shqiponjën trajnerit Klopp (VIDEO) Xherdan Shaqiri mungoi në ndeshjen që Liverpool luajti ndaj Crvena Zvezdës dhe ky vendim i trajnerit Klopp bëri shumë bu
Zbulohet arsyeja pse Messi nuk luajti kundër Interit Leo Messi udhëtoi drejt Milanos së bashku me ekipin për ndeshjen ndaj Inter, por më pas ai u la në tribunë nga trajneri
Gerarrd analizon Grezdën: U rrit gjatë lojës Eros Grezda luajti si titullar për skuadrën e Rejnxhersit në ndeshjen përballë skuadrës së St. Mirren. Lojtari u zëv
Futbolli kosovar në zi, ndërroi jetë futbollisti i njohur Ka ndërruar jetë në moshën 32 vjeçarë futbollisti i famshëm Kosovar, Labinot Harbuzi. Kosovari ka ndërruar jetë mëng
Ylli i Argjentinës var këpucët në gozhdë Ish-mbrojtësi i skuadrës së Romës, Interit dhe Argjentinës, Nicolas Burdiso ka lajmëruar pensionimin nga futbolli. Ai së
Kalendar i ngjeshur, Reali do të luaj 5 ndeshje për 14 ditë Lopetegui mori frymë lirisht kur pa Garet Bejlin në “Valdebebas” të martën. Sulmuesi uellsian u rikthye pa asnjë problem
Luajti me kombëtaren në Ligën e Kombeve, ylli i Juventusit pëson një dëmtim Ditën e sotme skuadra e Bosnjes është përballur me Irlandën e Veriut në kuadër të Ligës së Kombeve. Por ajo që tërho
Jose Maurinho i thur elozhe Pogbas pas paraqitjes ndaj Leicesterit Jose Mourinho e ka quajtur Paul Pogban “përbindësh” pas paraqitjes së tij ndaj Leicesterit. Pogba pati paraqitje mjaf
"Krizë këpucësh" në Japoni, Iniesta luan me të Botërorit (FOTO LAJM) Andrés Iniesta një javë më parë debutoi për klubin japonez Vissel Kobe. Por ajo që tërhoqi vëmendjen kryesore në kët
Këto kuriozitete të finales së Botërorit nuk duhet ti humbisni Franca dhe Kroacia u ndanë me një rezultat 4-2 në finalen e Botërorit "Russia 2018", ku pas kësaj ndeshje francezët pas
Zyrtare: Mesfushori brazilian largohet nga Barcelona Klubi kinez Guangzhou Evergrande zyrtarisht e ka transferuar mesfushorin e Barcelonës, Paulinho. Klubi kinez njofton
I burgosuri denoncon oficerin: Më mori lekët e luajti bixhoz Një i dënuar në Burgun e Burrelit, Klajdi Kurti ka denoncuar publikisht dhe zyrtarisht një gardian të burgut të quajtur
Khedira-n nuk e zë gjumi pas asaj që kaluan Gjermania për të parën herë në histori nuk ka mundur të kalojë as fazën e grupeve të Botërorit, duke u eleminuar nga një
E frikshme/ Luajti si titullarë në Botëror por nuk mban mend asgjë Mesfushori i Perusë, Renato Tapia luajti si titullarë në ndeshjen hapëse të kombëtares së tij kundër Danimarkës. Por
Kroos i dashuruar pas këpucëve klasike, luajti me të njëjtat e 4-viteve më parë Lojtarët në ditët e sotme përdorin këpucë të reja futbolli të prodhuar në vitin e fundit, por jo mesfushori gjerman Ton
Klubi serb nderon Fadil Vokrrin: Një legjendë e madhe Fadil Vokrri, i ndarë nga jeta ditën e sotme, ka qenë gjatë karrierës së tij, pjesë e Partizanit të Beogradit në Serbi,
Tifozët francezë i dalin në mbrojtje Balotellit për racizmin (FOTO LAJM) Në miqësoren që Italia luajti disa ditë më parë ndaj Arabisë Saudite, tifozët italianë shprehën sërish racizmin e tyre p