999 rezultate për

luaj

Habit trajneri italian: Ronaldon do të luaj edhe katër vite te Juventus Ish-trajnerit kampion bote i kombëtares së Italisë dhe Juventusit, Marcello Lippi, ka folur në lidhje me transferimin e
Sakrifica e dhimbshme e portierit kroat: Do luaja edhe me një këmbë Kombëtarja e Kroacisë arriti të kualifikohet në fazën e gjysmefinaleve të Botërorit pas mundi Rusinë me anë të penalltiv
"Ronaldo, braktise Real Madridin dhe luaj te Juventus deri në 2050" Ish-mbrojtësi i Manchester United dhe Juventusit, Patrice Evra, ka gjetur momentin për të këshilluar Ronaldon mbi të ard
Zyrtare: Mesfushori brazilian largohet nga Barcelona Klubi kinez Guangzhou Evergrande zyrtarisht e ka transferuar mesfushorin e Barcelonës, Paulinho. Klubi kinez njofton
Nuk besoni në mrekulli? Shikoni këtë video! (VIDEO) Djali dy vjeçar u rrëmbye nga uji. Pa pasur frikë nga rryma e ujit, djali qëndronte në mënyrë të qëndrueshme mes rrjedhj
I burgosuri denoncon oficerin: Më mori lekët e luajti bixhoz Një i dënuar në Burgun e Burrelit, Klajdi Kurti ka denoncuar publikisht dhe zyrtarisht një gardian të burgut të quajtur
Trajneri i Uruguajit refuzon të tregojë se a do të luaj Cavani ndaj Francës Trajneri i Uruguait, Oscar Tabarez ka refuzuar që të theksoi nëse Edinson Cavani do të startojë në çerekfinalen e nesërm
Talenti shqiptar firmos me Chelsean Shumë i madh është numri i shqiptarëve që luajnë jashtë territorev shqiptare. Shumica e lojtarëve shqiptar luajnë në Eur
Mallkimi i skuadrave të mëdha, Brazili ka frikë të luaj në "Kazan Arena" Në fillim Gjermania dhe më pas Argjentina. E përbashkëta e dy kombëtareve të mësipërme është fakti që u larguan nga kamp
Rami nuk do të luaj: Shpresoj që Umtiti dhe Varane të mos kenë dëmtime Adil Rami deri tani është i vetmi lojtar lëvizës i papërdorur nga Didier Deschamps. I “pagëzuar” si “i dërguar speci
Ironizon mbrojtësi francez: Cavani duhet ta mposhtë shkencën për të luajtur ndaj Francës Pasi shënoi dy gola ndaj Portugalisë, Cavani çaloi në pjesën e dytë dhe më pas u konfirmua se sulmuesi I PSG-së ka një d
Marcelo dhuron magji në stërvitje (VIDEO) Brazili është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Botës, ku do të përballet me Belgjikës. Pas problemeve fizike, M
Trajneri i Meksikës ka formulën për të mposhtur Brazilin Brazili do të përballet sot në Meksikën, ku në përfundim të kësaj ndeshje skuadrës humbëse do ti duhet të largohet për n
Mediat franceze: Buffon brenda javës në Paris Gianluigi Buffon ka rënë dakort për të luajtur me skuadrën pariziene, PSG por megjithatë nuk është parë në klubin france
Qeshni me lot, djali kap gjarprin dhe tenton të luajë por përfundon lakuriq (VIDEO) Një djalosh deshi të bënte hajgare me një gjarpër që e gjeti në rrugë, për çka qeshnin me të shokët e tij. Ai e mallt
Flet Ronaldo pas eleminimit: Luajtëm më mirë se Uruguaji Pas eleminimit të Argjentinës mbrëmjen e djeshme është larguar edhe Portugalia e Cristiano Ronaldos. Urugauji me anë
Paralajmërimi i frikshëm nga Ish-gjenerali i NATO-s: Turqia dhe Rusia po luajnë lojën ballkanike Gjenerali amerikan Wesley Clark, i cili në një tekst autorial në “The Washington Post” kishte vlerësuar se Ballkani mund
Santos fiton bastin për një pyetje: Ronaldo nuk duhet të luaj vetëm Sot në mbrëmje do të luhet sfida e dytë për fazën e 1/8-ve, ku në fushë do të zbresin Uruguaji dhe Portugalia. Tashm
Mungon Lichtsteiner, kapiten i Zvicrës do jetë lojtari shqiptar Kapiteni i Kombëtares së Zvicrës, Stephan Lichtsteiner, nuk do të jetë në fushë në ndeshjen e 1/8-ës së Kupës së Botës q
Ndërron jetë para kohe ish-mbrojtësi i klubit anglez Ish-futbollisti Goran Bunjevçeviç është ndarë ditën e sotme nga jeta, pasi pësoi një goditje fatale teksa vuante nga zma