999 rezultate për

luaj

A do të luaj në Champions League? Kjo është gjendja e Neymar Një lëndim në shputën e këmbës duket se do ta mbajë për disa kohë jashtë fushës së blertë ulline PSG, Neymar. Sulmu
Ish-futbollisti i kombëtares kthehet të luajë në Shqipëri! Merkato është në ditët e fundit, por në Shqipëri janë duke përgatitur skenarët më të frikshëm. Prej disa ditësh, në fshe
Benatia kërkon largimin, Juve gjen menjëherë zëvendësuesin Mehdi Benatia duket shumë pranë largimit, pasi mbrojtësi maroken ka kërkuar të lërë Juventusin, sepse te bardhezinjtë nu
Timo Werner afër kalimit në Premier League Timo Werner është i hapur të largohet nga RB Leipzig, por jo në këtë afat kalimtar të janarit. Sulmuesi gjerman dëshi
Luanin duke ndërtuar shtëpi me borë por e gjitha kthehet në tragjedi (VIDEO) Loja me një shtëpi të ndërtuar prej bore, ka qenë fatale për jetën e një vajze 12 vjeçare e cila ka vdekur pasi shtresa
Higuain: Gjithmonë kam ëndërruar të luaj për Chelsean Gonzalo Higuain është lojtar i Chelseat. Argjentinasi ka ardhur në "Stamford Bridge" në formë huazimi. 31-vjeçari ka
Boateng prezantohet te Barcelona: Realizova ëndrrën të luaja me Messin (VIDEO) Barcelona ka prezantaur Kevin-Prince Boateng në stadiumin "Camp Nou".31 vjecari u huazua me të drejtë blerjë në fund të
Hazard: Jam duke luajtur një nga sezonet më të mirë në karrierë Ylli i Chelseat Eden Hazardi përsëri ia ka hapur të gjitha dyert kalimit të tij në Real Madrid. Gjatë një interviste
De Bruyne: Po përmirësohem në çdo ndeshje Kevin De Bruyne është rikthyer në skuadrën e Manchester City dhe mendon se është akoma larg formës së tij më të mirë, po
Zyrtare: Skënderbeu prezanton mesfushorin e talentuar Shqiprim Taipi, është lojtari më i ri i Skënderbeut, pasi ai sot është zyrtarizuar tek klubi korçar. Lojtari ka firmosur
"Kur isha 16 vjeç mjekët nuk e dinin nëse do të luaja më futboll", rrëfimi prekës i yllit të Juventusit Futbollisti i Juventusit, Federico Bernandeschi në një rrëfim për "The Player Tribune" ka përshkruar karrierën e tij fut
Prindër kujdes! Kjo vogëlueshe është në gjendje të rëndë pasi luajti me këtë lodër (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit e dinë, është gjithmonë shumë stresuese kur fëmija sëmuret ose lëndohet. Ky është rasti i Lydia,
Çfarë paradoksi, Zhegrovën e kërkon Milani dhe Barcelona por te Genk qëndron në stol Lajmi më i bujshëm për shqiptarët në ditët e fundit, ishte interesimi që Barcelona dhe Milani kanë shfaqur për sulmuesin
Për të luajtur Sansën në Game Of Thrones, aktores i kërkuan një gjë të neveritshme Sophie Turner është kthyer në një nga personazhet më të preferuar pas interpretimit në Game of Thrones të Sansës. Mir
Zbulohen datat e ndeshjeve në Champions, shikoni kur do të luaj kampionia e Shqipërisë Ende pa përfunduar sezoni aktual i Champions Leagues, UEFA, ka zyrtarizuar datat për sezonin e ardhshëm të kompeticionit
Ish-mbrojtësi i Interit nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli, firmos me skuadrën braziliane Maicon Douglas ishte idhulli i tifozerisë së Interit , përpara dhe pas tripletës në vitin 2010. A u transferua në ve
Shtohen përplasjet, Meta i kthen Ramës dy ligje brenda një dite Presidenti Ilir Meta pas ligjit “Për noterinë”, nuk ka dekretuar dhe ligjin “Për kadastrën”. Në një njoftim nga Pres
Futbollisti me origjinë shqiptare largohet nga Lazio Verën që lamë pas Lazio ishte shumë aktive në merkato me shumë hyrje dhe me dalje nga ekipi. Një nga afrimet që ekip
"Ai është i pazëvendësueshëm", Solari thur lavde për yllin e Real Madrid Trajneri i Real Madrid, Santiago Solari, ka folur në përfundim të fitores 2-1 të marrë në ndeshjen e kampionatit të luaj
Film për Tottin, aktori i njohur dëshiron ta luajë rolin e tij (FOTO LAJM) Kapiteni legjendar i Romës, Francesco Totti ka pasur një karrierë të jashtë zakonshme në futboll. Ai e nisi në vitin