999 rezultate për

lsi-se

Qëlluan me armë aktivistin e LSI-së, Meta udhëton me urgjencë drejt Lezhës Pas incidentit të rëndë të ndodhur në Shëngjin, Lezhë ku një activist I LSI është dhunuar nga 10 persona të paidentifiku
Dhuna ndaj militantit të LSI-së, Luan Rama akuzon Ramën e flet për gjak… Pas incidentit në Shëngjin ka reaguar nënkryetari I LSI Luan Rama. Rama e ka konsideruar këtë ngjarje kriminale, atë që
Djegia e 3 makinave të komisionerit të LSI-së, policia zbardh detajet Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme u dogjën 3 makina. Sipas raportimeve të para u mësua se makinat e djeg
Rrahën barbarisht komisionerin e LSI-së, policia shpall në kërkim autorët Mbrëmjen e kaluar, në orët e para të mëngjesit u raportua se një komisioner I LSI-së në Kashar është rrahur barbarisht n
Gara për Durrësin, ministrat e PS-së, LSI-së e PD në “luftë” për 14 mandate Në Durrës sot luftohet për 14 mandate nga 13 që ishin zgjedhjet e kaluara. Në listën e PD kryeson ministrja Eglantin
Pamje të rënda, rrihet barbarisht komisioneri i LSI-së në Kashar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë vetëm 5 orë para fillimit të procesit të votimeve në Kashar. Një komisioner i
Komisionerit të LSI-së i djegin 3 makina në oborr (FOTO LAJM) Një komisioneri të LSI-së mbrëmë rreth orës 02:15 i janë djegur plotësisht tre makina në oborrin e shtëpisë. Ngjarja
Demiraj flet për shkarkimin e zv/ministrit të LSI-së: Ja kur do e firmos Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj sqaron arsyen pse zëvendësministri i Brendshëm, Ilir Marko, vazhdon të ushtrojë det
Shpërthen ish-ministri i LSI-së: Kryeministri nuk i ka punët mirë, jo! Ish-ministri Drejtësisë Ylli Manjani, ka reaguar më anë të një postimi në llogarinë e tij ‘Twitter’, ku ka reaguar pas d
LSI i sulet Ramës: Gënjeu ditën me diell, kjo është vërteta e makinës së parave në Ksamil Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka hedhur një lum akuzash ndaj kryeministrit Edi Rama pas shpërndarjes së mesazhit të ti
Po blinte votat, zbulohet shuma e parave që iu kapën doganierit të LSI-së (FOTO LAJM) Vetëm pak orë kanë mbetur nga nisja e proçesit të votimit për zgjedhjet e 25 qershorit, ndërkohë që në orët e para të më
Meta plas "bombën": Në Dibër janë shitur komisionerët Një deklaratë të fortë ka bërë ish-kryetari i LSI-së Ilir Meta sa i përket zgjedhjeve lokale që u mbajtën në Dibër, pas
Shpërthimi në zyrën e LSI-së, Koka : E kanë bërë zagarët e Rilindjes Ministri i LSI, Lefter Koka ka reaguar pas shpërthimit më lëndë plasëse para zyrës elektorale të LSI në lagjen nr. 18 në
Dalin pamjet, eksploziv në zyrën elektorale të LSI-së Durrës (VIDEO) Pamjet e mëposhtme tregojnë dëmet që ka pësuar zyra elektorale e LSI-së në Durrës, së cilës iu vends eksploziv gjatë nat
Aleancë PS-PD kundër LSI-së në Gjirokastër Dy partitë e mëdha, Partia Socialiste dhe Partia Demokratike kanë bashkuar votat në Këshillin Bashkiak duke shkarkuar kë
Dha makinat e bashkisë për fushatë, hetohet drejtori i LSI-së Policia e Kuçovës ka nisur hetimet ndaj një 50 vjeçar që punon me detyrë drejtor në Bashkinë Kuçovë. Mësohet se bëhe
Sherr me thika në zyrën e PD-së, goditet me thikë militanti i LSI-së Ditën e djeshme u vu në pranga Shefi i Stacionit Zjarrëfikës të Vorës pasi është konfilkuar me një militant të LSI duke
Publikon video nga mitingu, Rama nis antifushatën ndaj LSI-së Kryeminsitri Edi Rama nuk e përdor Facebook-un e tij për të bërë vetëm fushatë për partinë e tij, por edhe për të bërë a
Ish-ministri i LSI-së publikon SMS “kërcënuese” të ministres së Ramës (FOTO LAJM) Nasip Naço ka publikuar në profilin e tij në “Facebook” një mesazh, që sipas tij, është i dërguar nga ministrja e kabine
EKSKLUZIVE/ LSI mbyt mediat botërore me reklama, partia harxhon para me "thasë" online (FOTO LAJM) Kjo është java e fundit e fushatës dhe partitë politike kanë zgjidhur thesin. Krahas shpenzimeve për organizime mitingje