999 rezultate për

lsi-se

Kryemadhi sulmon Ramën, bashkëpunim me partitë e majta dhe të djathta Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, sot, në mbledhjen e Komitetit Drejtues të partisë, ka folur për një qasje krejt të
Deputeti i LSI-së prezanton nismën për statusin e minatorit Deputeti i LSI-se, Përparim Spahiu ka prezantuar nismen e tij dhe të grupit te deputetëve të LSI për statusin e minatori
Deputetja e LSI-së hedh valle në emision: Në fillim politikanët, pastaj populli (VIDEO) Nora Malaj, deputetja e LSI_së ka qenë sot ë ftuar në emisionin e mëngjesit ‘Kush vjen për drekë’. Përveç moderatores
Barushi i mashtruar me 60 milion lekë ishte funksionar i LSI-së së zonës Barush Ahmeti është i riu nga Durrësi që pretendon se vajza 27-vjeçare, Erentila Beqja i kishte zhvatur 6 milion lekë në
Basha hedh pas krahëve pakënaqësitë me LSI-në, përqafon Kryemadhin në Kuvend Kreu i Partisë Demokratikë, Lulzim Basha është parë duke takuar kryetaren e LSI-së në sallën e Kuvendi. Ky veprim nga an
Pinë bashkë deri në mesnatë, aktivistin e LSI-së e vrau miku i tij Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e simpatizantit të LSI në Dibër, vrasje për të cilën u arrestuan
Militant i LSI-së e pronar kazinoje, kush është dibrani i ekzekutuar sot Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Dibër ku një 42-vjeçar është vrarë me armë zjarri pak pas mesnate në Dibër.
Ndryshime në qeveri, largohet edhe zv.ministri i Brendshëm Ilir Marko është liruar nga detyra e zv.ministrit të Brendshëm me urdhër të Këshillit të Ministrave. Marko përfaqësonte
Pas betimit të qeverisë "Rama 2", ikin dy drejtorë të tjerë të LSI-së Vjen dorëheqja e radhës nga rradhët e drejtorëve të LSI. Drejtori i Autoritetit Rrugor Shqiptar, Dashamir Xhika ka p
Gati për opozitë të fortë, PD-LSI arrijnë paktin e parë në Kuvend Pas votimit të qeverisë së re të Ramës, PD dhe LSI janë gati për opozitë duke arritur edhe paktin e parë mes tyre në Kuv
DOKUMENTI/ Edi Rama bën gati arrestimin e zyrtarëve të LSI-së Qeveria e Kryeministrit Edi Rama përgatit ofensivën e arrestimit të zyrtarëve të LSI. Ministria e Financave po përpilon
Këshilltari i LSI-së shpërthen ndaj deklaratave të PD-së: Takimi i fshehtë… Këshilltari i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Bashki, Eltjon Halimi ka reaguar ndaj statusit të kolegut të tij të dj
SHËNIM/ "Lufta" për opozitën, PD dhe dezertorët e LSI-së Nga Albeu.com Dy këshilltarë të LSI-së iu bashkuan votave pro në Këshillin Bashkiak të Tiranës për të dhënë votë
Reagon anëtari i LSI-së që dha votën pro rritjes së çmimit të ujit: Ja arsyet Anëtari i LSI në Këshillin Bashkiak të Tiranës, Agim Kraja përmes një reagimi në rrjetet sociale ka sqaruar arsyen se pë
Rritja e çmimit të ujit të pijshëm në Tiranë, si do e votojë LSI propozimin e Veliajt? Demokratet ne Keshillin Bashkiak te Tiranes kundershtuan sot rritjen e tarifes per ujin e pijshem, duke akuzuar Veliajn
Djali i Naços dhe vajza e Haxhinastos publikojnë foto nga pushimet (FOTO LAJM) Fundjavat janë çlodhëse për të gjithë. Por, ajo që bie në sy është se edhe fëmijët e politikanëve kane zgjedhur që kët
Ilir Meta divorcohet përfundimisht nga LSI, ja çfarë ndodhi sonte Ilir Meta është larguar përfundimisht nga Lëvizja Socialiste për Integrim. Mesohet se mbrëmjen e sotme, Meta ka vizit
Rama në Jalë falenderoi deputeten e LSI-së, por gafa që beri shkaktoi të qeshura (VIDEO) Kryeministri Edi Rama, gjatë takimit që pati me të rinjtë e Internacionales Socialiste në Jalë, në mënyrë të veçante ka
Ky është kandidati për deputet i LSI-së, që Rama përfshiu në “listën e zezë” Mes 100 emrave të publikuar sot nga kryeministri Edi Rama, të cilët janë denoncuar nga qytetarët se kanë abuzuar me post
Deputeti i LSI-së sulmon Eduart Shalsin: Kutërbon si plehrat Akoma pa u formuar parlamenti i ri, LSI është hedhur në lëvizje. Vetëm një ditë pasi Eduard Shalsi, deputeti i PS-së