999 rezultate për

lsi-se

Olti Curri i turret deputetes: Ty të njeh veç Rama se i dukesh si Majko Ka kaluar vetëm një ditë që kur deputetja socialiste Ermonela Felaj, tha se deputeten e LSI-së, Floida Kërpaçin, nuk e n
Vodhën miliardat, dërgohen në prokurori ish-drejtorat e LSI-së Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur procesin e auditit të kryer pranë Autoritetit Rrugor Shqiptar mb
Përse LSI nuk i përgjigjet Veliajt pas shkarkimit të 4 administratorëve? Erion Veliaj firmosi mbrëmë vendimin për të shkarkuar katër administratorë të LSI-së për Bashkinë e Tiranës duke e çuar
Projekt buxheti, zbardhen qëndrimet zyrtare të LSI-së (FOTO LAJM) Lëvizja Socialiste për Integrim ka depozituar në Kuvend propozimet e saj në lidhje me pr/buxhetin e qeverisë për vitin 2
PS i merr LSI-së edhe Postën Shqiptare, emërohet drejtori i ri Drejtori i ri i Postës Shqiptare do të jetë Laert Duraj. Emërimi i tij është bërë sot. Duraj ka qenë kandidat i PS-së
Zbulohet e vërteta e vizitës së Bashës që pa gdhirë në Tropojë Ditën e sotme në Troprojë do të zhvillohet cermonia e përurimit të shtatores së heroit të domokracisë Azem Hajdarit.
S'e kishte menduar kurrë! Fati i Saimir Tahirit është në dorën e LSI-së Ka rinisur ditën e sotme mbledhja e Këshillit të Mandatëve në Kuvendin e Shqipërisë ku do të vendoset përfundimisht mbi
Deputeti i LSI-së thumbon pas përgjimeve të Tahirit: 18 mandatet e Tiranës ranë! Deputeti i LSI, Përparim Spahiu ka reaguar pas përfshirjes së Tahirit në trafikimin e drogës në Itali. Me anë të një
Vasili dhe Kryemadhi në zyrën e Bashës, nis aksioni? Menjëherë pas daljeve në media ku denoncuan lidhjet e qeverisë me krimin, mësohet se dy kryetarët e partive më të mëdha
LSI-ja e bën "hasha" edhe të vdekur Dritan Priftin Pak orë më parë u zhvillua cerëmonia mortore e ish-ministrit Dritan Prifti në ambientët e Muzeut Kombëtar, ku krahas kuj
Kryemadhi fajëson LSI-në: Duhet ta kishim rrëzuar Ramën kur shkarkoi Manjanin Kryetarja e LSI-së Monika kryemadhi në një lidhje të drejtpërdrejtë për emisionin ‘Opinion’ ka folur për krimin në vend
PD i jep dritën jeshile LSI-së: Gati për bashkëpunimin Nënkryetari i Partisë Demokratike, Paloka ka shprehur qëndrimin e forcës së tij politike që të bashkëpunojë me Lëvizjen
Rama nis "fshesën" ndaj LSI-së në hipoteka Qeveria ka filluar tashmë ndërhyrjen në institucionet që nuk i kanë patur socialistët nën drejtim gjatë katër viteve të
Kryemadhi sulmon Ramën, bashkëpunim me partitë e majta dhe të djathta Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, sot, në mbledhjen e Komitetit Drejtues të partisë, ka folur për një qasje krejt të
Deputeti i LSI-së prezanton nismën për statusin e minatorit Deputeti i LSI-se, Përparim Spahiu ka prezantuar nismen e tij dhe të grupit te deputetëve të LSI për statusin e minatori
Deputetja e LSI-së hedh valle në emision: Në fillim politikanët, pastaj populli (VIDEO) Nora Malaj, deputetja e LSI_së ka qenë sot ë ftuar në emisionin e mëngjesit ‘Kush vjen për drekë’. Përveç moderatores
Barushi i mashtruar me 60 milion lekë ishte funksionar i LSI-së së zonës Barush Ahmeti është i riu nga Durrësi që pretendon se vajza 27-vjeçare, Erentila Beqja i kishte zhvatur 6 milion lekë në
Basha hedh pas krahëve pakënaqësitë me LSI-në, përqafon Kryemadhin në Kuvend Kreu i Partisë Demokratikë, Lulzim Basha është parë duke takuar kryetaren e LSI-së në sallën e Kuvendi. Ky veprim nga an
Pinë bashkë deri në mesnatë, aktivistin e LSI-së e vrau miku i tij Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e simpatizantit të LSI në Dibër, vrasje për të cilën u arrestuan
Militant i LSI-së e pronar kazinoje, kush është dibrani i ekzekutuar sot Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Dibër ku një 42-vjeçar është vrarë me armë zjarri pak pas mesnate në Dibër.