999 rezultate për

lsi-se

Ndiqeni live protestën, flet Basha (VIDEO) Kanë dalë në protestë edhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Ndërkohë Basha ka
Elisa shikon "Skëndërbeun" me admirim, karriget e LSI-së mbushen me deputetë (FOTO LAJM) Seanca e sotme parlamentare u fokusua te grabitja e Rinasit si dhe procesi i integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Europ
Dy gra, kush do të drejtojë grupet parlamentare të opozitës në Kuvend Maxhoranca ja ka dalëtë formojë një opozitë të re në Kuvend, e cila ka 20 deputetë, të cilët dolën nga listat e PD dhe L
Sulmi me bojë irriton deputetin Ralf Gjoni, shpërthen kundër LSI-së Deputeti i ri i dalë nga listat e LSI ëshët sulmuar sot me bojë në fytyre sapo doli nga shtëpia. Ky sulm duket se e
Krymadhi reagon për sulmin që iu bë Ralf Gjonit të LSI-së (VIDEO) Monika Krymadhi në nëj prononcim për mediat në protestën e opozitës para Kuvenidt ka komentuar edhe incidentin e mengjes
Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni Pak para nisjes së seancës Parlamentare qindra protestues janë mbledhur para Kuvendit për të protestuar ndërsa pritet të
Banorët e Astirit sërish në protestë, Kryemadhi krah tyre Mbrëmjen e djeshme banorët e Astirit kanë përshkallëzuar protestën e tyre ku kanë mbajtur të bllokuar për disa orë rrugë
Kush janë dy kandidatët që marrin mandatin e deputetit sot? KQZ do të japë sot mandatin edhe dy deputetëve të LSI-së. Ish këshilltari në bashkinë e Fierit, Nimet Musai do të zëven
Edhe një kandidate nuk pyet Kryemadhin, merr mandatin e deputetes (FOTO LAJM) Ditën e sotme ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit në Komisionin Qëndror Zgjedhor Enada Koçiraj, një kandidate për de
Gazetari i përmendi djalin, reagon ashpër deputetja e LSI-së Një koment i gazetarit Artus Zheji në emision ka bërë që të reagojë deputeten e LSI-së, Edlira Hyseni, e cila nuk pranoi
U kap në Morinë, kush është ish-drejtori i LSI-së pjesë e fajdexhinjve në Shkodër Ditën e sotme një operacion i madh i koduar "Maranaj" është ekzekutuar në Shkodër. Në këtë aksion ku operues ishin f
Betohen në Kuvend 7 deputetët e rinj (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare sot në Kuvend, ku 7 deputetët e rinj janë betuar pas dhënies së mandateve nga KQZ. Deputetët
Deputetja e re e LSI-së shoqërohet në Parlament nga ky socialist (FOTO LAJM) Pas marrjes së mandatit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, deputetja e re e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Elda Hoti
Frikë nga protesta, policia blindon parlamentin (FOTO LAJM) Pavarësisht se kreu i PD-së Lulzim Basha ka parashikuar që të mbajë një takim me qytetarët në Dibër, te Kuvendi janë mar
KQZ i emëron zëvendësuesin Lulzim Bashës në Kuvend Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha sot mandatin e deputetit edhe pesë kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së dhe LSI-
Këta janë 6 deputetët e rinj të opozitës Edhe 6 kandidatë të tjerë nga listat e opozitës pritet të marrin mandatin ditën e hënë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjev
Pas Bashës, zv.ambasadorja amerikane i zë zyrën Kryemadhit Pas takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha në selinë blu, zëvendësambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Leyla Moses Ones
Pranoi mandatin e deputetit, Ylli Shehu del hapur kundër LSI-së Paraditen e së martës, katër deputetë të rinj u betuan në sallën e Parlamentit duke marrë mandatet e dorëzuara nga deput
Braktisi Fatmir Mediun për LSI-në, Ylli Shehu pranon mandatin e deputetit Ish-deputeti i Partisë Republikane, Ylli Shehu, në zgjedhje e fundit iu bashkua partisë së LSI-së. Shehut tashmë i k
"Jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së", Kryemadhi i përgjigjet Flackenstain Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të Knut Flackenstain se ishte i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së. Status