999 rezultate për

lsi-se

Çako i përgjigjet akuzave të LSI-së: Tendenca e kultivimit të kanabisit është 0 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Drejtues Madhor Haki Çako, së bashku me Drejtorin e Departamentit të Sigu
Basha ia thotë troç LSI-së: Ska më pazare me PD Kreu i PD-së Lulzim Basha në një intervistë në emisionin “Dritare me Rudinën”, foli me tone të ashpra dhe akuza të rënda
Vazhdon “lufta, PD-PS pakt kundër LSI-së në KQZ KQZ ka miratuar me 6 vota pro dhe me një kundër, vendim që numëruesi i tretë i grupit të emerimit të ndahet me short mes
Kandidati i LSI-së i përgjigjet Tahirit: E nxore kokën ti që u shkarkove për drogë Kandidati i LSI-së, për Tiranën, Klevi Pojana ka reaguar ashpër ndaj sulmeve të bëra më herët nga ish-ministrit i Brends
Rama e quajti "parti tepsije", reagon ashpër LSI-ja Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka reaguar sot pas deklaratave të vazhdueshme të kryeministrit në lidhje me pamundësinë
Akuzat për drogën, Drejtori i Policisë i përgjigjet LSI-së Gjatë konferencës për shtyp, kreu i Policisë, Haki Çako reagoi në lidhje me akuzat e rënda të bëra ndaj tij nga LSI.
Ish-deputeti i Ramës i bashkohet LSI-së (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Lezhës Armando Prenga, duket se i është bashkuar Lëvizjes Socialiste për I
Braçe sërish akuza ndaj LSI-së: Sulmet tuaja janë banale dhe pa logjikë Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe me anë të një statusi në Facebook ka vijuar sulmin ndaj aleatëve të 4 viteve
Luan Rama akuza të forta Haki Çakos: I kapur nga kartelet e drogës Administratori i njësisë nr.2 në Bashkinë e Tiranës, Elez Gjoza doli sot në një konferencë për shtyp sëbashku me nënkrye
Shpërthen ish-deputeti i LSI-së: Meta donte rrëzimin e qeverisë për interesa personale Ish-deputeti i LSI-së, Shkëlqim Selami ka dalë kundër ish-kryetarit të LSI dhe presidentit të ri Ilir Meta si dhe LSI-së
Nuk i la sheshin LSI-së, Mandija i kërkon llogari Dritan Lelit Zëvendëskryeministrja, Ledina Mandija i ka kërkuar informacion kreut të Bashkisë së Vlorë, Dritan Leli në lidhje me refu
Ish-ministri i LSI-së i kthehet keq Ramës: Turpëruese që qeveria do rrisë të ardhurat përmes gjobave Ish-ministri i Drejtësisë, Nasip Naço ka sulmuar sot në Berat kryeministrin Rama. Naço ironizoi spotin e Ramës për fusha
Rama i përgjigjet LSI-së: Koalicioni, histori pengmarrjesh Kryeministri Edi Rama gjendet në Vlorë në një takim me pensionistët dhe veteranët e Vlorës. Gjatë bisedës me pension
Zëri i Amerikës: Meta u gjend i papërgatitur nga Rama e Basha Ne Shqipëri deputeti i partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Gledjon Rehovica dhe drejtori i Spitalit Rajonal të Bera
Basha s’i ndahet LSI-së: Skllavëruat njerëzit me tasera partie Kryetari i PD Lulzim Basha gjatë një takimi në Njësinë nr.8 në Tiranë, ka sulmuar ashpër LSI-në. Gjatë fjalës së tij
Akuzat PS-LSI, Manjani i kujton sërish Ramës hashashin Deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu ka publikuar në “Twitter” programin bujqësor të LSI-së për zgjedhjet e 25 qershorit.
Rama vazhdon “sulmin” ndaj LSI-së: Gjysma ishte për koalicion, tjetra për çadrën Kryeministri Edi Rama, i ftuar këtë mbrëmje në “Top-Story” ka folur ndër të tjera edhe për koalicionin me LSI-në. Ai th
Korruptoi punonjësit me deputetin e LSI-së, kallëzohet drejtori i spitalit Berat Ka nisur hetimi për Drejtorin Rajonal të Spitalit Berat, Idlir Frashri, për blerje votash. Ai akuzohet për “Korrupsio
Rama zbulon për herë të parë emrin: Vetëm me 1 ministër të LSI-së s'kam punuar dot... Kryeministri Rama ka folur mbrëmë në “Fakt” të Çim Pekës ne Syri.net duke thënë se çështja e korrupsionit nuk është vetë
Rama i prerë: S'ka bashkëqeverisje me PD-në. As komplot ndaj LSI-së Kryeministri Edi Rama ne komunikimin javor në “Facebook” tha se nuk do të ketë bashkëqeverisje me Partinë Demokratike,