999 rezultate për

lsi-se

Monika Kryemadhi: 15 marsi është afati i fundit e Ramës "15 marsi është afati i fundit e Ramës", deklaroi sot kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Nga Durrësi, Kryemadhi th
Prostitucion e trafikim "malli", kush është Gazmend Mahmutaj OFL ka shenjestruar sot Edison Çobon dhe Gazmend Mahmutaj banues në Berat që të deklarojnë pasurinë brenda 48 orësh.
Çfarë po ndodh? Meta: Nuk e ndjek zonjën Kryemadhi, s’jam anëtar i LSI-së! Presidenti Ilir Meta, në një intervistë për Euroneës Albania, ndër të tjera ka folur edhe për rolin e tij në LSI dhe mos
PS-ja e përjashtoi, Gjetani tregon pse iu bashkua LSI-së: Më bindi tërmeti I përjashtuar nga grupi parlamentar i Partisë Socialistë Gjetan Gjetani ka zgjedhur që t’i bashkohet LSI, që sipas tij
Kryemadhi nuk e kursen ironinë as me Metën: I duket Rama si Fatos Nano Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i është përgjigjur deklaratës së Presidentit, Ilir Meta të bërë mbrëmjen e kaluar n
Meta tha se e kishte gënjyer për djegien e mandatëve, reagon hapur Kryemadhi Mbrëmjen e kaluar, Presidenti Ilir Meta gjatë një interviste tha se bashkëshortja e tij, kryetarja e LSI e kishte gënjye
Basha takim me aleatët, pse mungoi Kryemadhi? Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim në zonën e Ishmit, në Durrës, me aleatët. Në takim me
"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Diplomatë, politikanë e artistë ishin aty, po Basha pse mungoi në 15 vjetorin e LSI-së? (FOTO LAJM) Lëvizja Socialiste për Integrim ditën e djeshme ka zhvilluar një ceremoni zyrtare me rastin e 15 vjetorit të themelimit
Iliri maleve, Monika ia merr valles së "Kukësit" në Jalë me LRI-në (FOTO LAJM) LRI ndodhet edhe këtë vit në Jalë, për kampin veror, një aktivitet i përvitshëm i LSI-së ku merr pjesë edhe Monika Kryem
Trazirat te Teatri, reagon Veliaj: Gjithmonë kundër progresit, mashat e PD-së dhe LSI-së Ka reaguar Erion Veliaj ditën e sotme nëpërmjet një postimi në Faceboook lidhur me gjithë polemikat e përhapura tek Teat
"Shpërdorim detyre", kallëzohet në Prokurori kryebashkiakja e LSI-së Kryebashkiakja e Gjirokastrës, Zamira Rami, është kallëzuar në Prokurori për "Shpërdorim Detyre", për shkelje ligjore në
PROTESTA/ Kryemadhi fton qytetarët teksa komunikon me gjithë strukturat e LSI Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nëpërmjet një postimi në Facebook ka treguar se nuk i ka bërë bisht punës as këtë të s
Sa turp! Rudina sulmon Metën për Kryemadhin Rudina Hajdari e nisi ditën sot me një sulm ndaj Presidentit Meta duke thënë se është turp që ai priti Vasilin në pritje
Meta synon kreun e LSI-së, Kryemadhi zbulon "prapaskenat": Të vijë ta provojë Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për herë të parë mbi mundësinë që Ilir Meta të kthehet në krye të kësaj for
EMRAT/ Betohen 10 deputetët e rinj të Kuvendit Deputetët e rinj janë betuar sot gjatë seancës së radhës të Kuvendit të Shqipërisë. Nga socialistët futen katër emra
Monika Kryemadhi: Për vjedhjen e votës janë arrestuar vetëm njerëz të PS-së Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI-së i është përgjigjur menjëherë Kryeministrit Edi Rama në emisionin Open. “Nuk është d
"Boll moj boll", qytetarja zë ngushtë Krymadhin: Helm mu bëftë tek fëmijët e mi (VIDEO) Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është kapur në pabesi nga një zonjë e publikut të “360 Gradë” e cila ia tha në sy se
Deputetja e re e LSI frymëzohet nga Rama në veshje? (FOTO LAJM) Aurora Mara është opozitarja më e re parlamentare e cila përfaqëson qarkun e Dibrës si deputete e LSI-së. Vetëm tre
Në krye Rudina Hajdarin, zyrtarizohet opozita e re Ditën e sotme në seancen e radhës plenare në Kuvendin e Shqipërisë nga ana e deputetëve janë krijuar dy grupe të reja pa