999 rezultate për

lorit

Gaxha i përgjigjet Florit: Nuk i dëgjoj fare këngët tua Kënga e fundit e Adrian Gaxhës “Ngjyra e kuqe” ka ngjallur debate mes Kantautorit Flori Mumajezit dhe këngëtarit Adrian
Nisin hetimet ndaj kontrollorit të naftës “Saybolt Pan Adriatika” Komisioni Kosovar i Konkurrencës ka bërë të ditur se është duke i zhvilluar hetimet ndaj operimit të kompanisë kroate “S
Edhe në Gjermani "çmenden" pas Florit Këngëtari i suksesshëm Flor Mumajesi, duket se ka po then rekorde të pëlqimit edhe nga ana e diasporës shqiptare. Përve
Vëllai i Florit në kërkim nga policia Vëllai i këngëtari Florjan Mumajesi, është shpallur në kërkim nga ana e Policisë së Tiranës pasi ndaj tij ka bërë kallëz
Ushqimet që rrisin depresionin Të gjithë e dinë që një dietë me shumë yndyrrna, sheqer dhe ushqime ndikon në dhjamosjen e trupit. Megjithatë, sipas një
Grekët kritikojnë Fjalorin Enciklopedik Shqiptar Mënyra se si shqiptarët shkruajnë historinë, shqetëson më së shumti grekët. Mediat greke, kritikojnë tekstet shkollore q
Flori përqëndrohet tek tallavaja Kur Flori Mumajesi, u shfaq në Top Fest me një këngë ku himnizohej muzika tallava pak kush mendoi se vetë producenti ish
Ha më pak, jeto më gjatë? "Njerëzit të cilët reduktuan konsumin e kalorive ditore me 25 për qind ose më shumë mund të jetojnë më gjatë se sa ata q
Një komb me kolorit fatesh nga Iljasa SalihuFatmirësisht, ende vazhdojmë të paktën ta ndjejmë vetën si një t&eum
Daciq i kthehet fjalorit antishqiptar te Milosheviqit Ministri i Punëve të Brendshme i Serbisë, Ivica Daçiq, i është kthyer fjalorit të a