999 rezultate për

lorit

Landi me tatuazh të njëjtë si të Dr.Florit (FOTO LAJM) Landi Hysi, ish pjestar i grupit "West Side Family", ka bërë tatuazh në krahun e tij topin e basketbollit me numrin 23 q
Fjalët e fundit të Florit, “Po shoh Zotin, po fluturoj tek ai” "Po shoh Zotin, po fluturoj tek ai". Këto kanë qënë fjalët e fundit të dr Florit, ndërsa në një rrëfim të dhënë nga i vë
Shokon miku i Dr. Florit: Mjekët rrinin me duar në xhepa Gjatë një interviste të dhënë për "Panorama", një ndër miqtë e ngushtë te Dr.Florit, i ka mëshuar faktit se Urgjenca nuk
Urgjenca mohon në mënyrë kategorike akuzat e familjes së Dr. Florit, reagon Beqaj Referuar pretendimeve të parashtruara të familjarëve të Dr.Florit se ambulanca u vonua, ka reaguar ministri i Shëndetësi
Fjalët e fundit të Dr. Florit: Alban, unë po shkoj “Alban, unë po shkoj. Duket se po fluturon edhe ti me mua, por ti zbrit”. Këto kanë qënë fjalët e fundit që ka thënë kën
Basha: Ngushëllimet familjes, miqve dhe fansave të Doktor Florit "Tronditës lajmi për ndarjen tragjike nga jeta të Doktor Florit. Ngushëllimet e mia familjes, miqve dhe fansave të tij".
Jeta e Dr. Florit, fëmijët e tij frymëzim në art dhe në jetë Florian Kondi, i lindur më 28 shkurt të vitit 1979, ndërroi jetë sot. Ai gjithmonë ka nguruar që të flasë për jetën e
Mamaqi ndërron foton në Facebook në nder të Doktor Florit Në shenjë nderimi, aktori e njëkohësisht këngëtari Ermal Mamaqi, ka ndërruar foton e cover-it, duke vendosur atë të Dokt
Ja çfarë deklarojnë prokurorja dhe gjykatësi për skandalin në EULEX (FOTO VIDEO) Prokurorja e pezulluar Maria Bamieh, e cila këtë javë akuzoi ish kolegun e EULEX, gjykatësin italian Francesco Florit, s
Çmendet fansja pas Florit, ja letra që i dërgon (FOTO LAJM) Dedikimet që i vijnë artistëve janë të shumtë, e ndërsa Flori Mumajesi ka marrë një letër nga një fanse. "Me sy mbyllur,
Nusja në timon duke kënduar këngën e Florit (VIDEO) Suksesi i Flori Mumajesit nuk ka fund, ndërsa në një video të cilën e ka postuar në Instagram, shihet një nuse në timon
Çmenden fanset pas Florit, një tjetër dedikim (FOTO LAJM) "Ta boja me drita" është projekti i fundit nga kantautori Flori Mumajesi. Pas suksesit të verës së kaluar me "Lule Lu
Skaneri molekular që tregon kaloritë e ushqimeve Skaneri molekular që kushton 149 $, mund t'ju thotë saktësisht se sa kalori ka në tortën tuaj, nëse fruti juaj është i p
Ja si mund të reduktohen kaloritë e tepërta në ushqime Ushqimet hiperkalorike janë ato më të preferuarat, por edhe më të dëmshmet për linjat dhe organizmin. Për adhuruesit e s
"Tallava" e Florit bëhet "Le Leyli" në turqisht (VIDEO) E po, s'do vjedhim vetëm ne këngë nga të tjerët. Tani, rradhën e kanë të huajt. Dy këngëtarë turq, Kanka dhe Malik e
Pishinat e kryeqytetit, ISHP: Probleme me mungesen e klorit Mbi 30% e pishinave që funksionojnë në kryeqytet janë me probleme pasi në pjesën më të madhe të tyre kanë rezultuar me m
Fushatë kundër fjalorit të urrejtjes në internet So nis zyrtarisht fushata nacionale kundër fjalorit të urrejtjes në internet. Fushta nacionale "Të rinjtë për të drejtat
Si ta largoni urinë? Për t’u çliruar nga një “mekanizëm pervers”, siç është uria, fillimisht duhet të kuptojmë disa faktorë të tipit psikolog
Plas sherri mes Lorit dhe Adelina Tahirit Konfliktet mes këngëtarëve të skenës shqiptare gjithmonë kanë ekzistuar, qofshin ato dhe debate verbale. Një i ngjashëm
Ronela pranon lidhjen me Flori Mumajesin Kengetarja Ronela Hajati ka deklaruar ne biseden me dr.Florin, mbrëmjen e së mërkurës në spektaklin “Vip Shpija” se ka q