999 rezultate për

lorit

Vëllai i Dr. Florit së shpejti baba (FOTO LAJM) Vëllai i këngëtarit të ndjerë Dr. Flori, do të bëhet baba. Kantautori i njohur, Alban Kondi, së shpejti do të bëhet baba
Gruaja e Renit të Elbasanit i shkruan Ramës: Dua pension si gruaja e Dr. Florit (FOTO) Rrjetet sociale gumëzhinin pas vendimit të Qeverisë për t’i dhënë pension të posaçëm familjes së Dr.Florit, këngëtarit q
Romancë dhe biznese të përbashkëta mes Florit dhe Elvanës Elvana dhe Flori jo vetëm që prej kohësh po gëzojnë një romancë por edhe bashkëpunojnë në biznese të shumta. “Panorama P
Pension të posaçëm për familjen e Dr. Florit Qeveria shqiptare ka akorduar një pension të posaçëm për familjen e Dr.Florit. Nga data 1 prill e këtij viti, familjarët
Florit nuk i ka ikur shenja në ballë Stine dhe Flori, dy nga këngëtarët më në zë të muzikës së lehtë janë përfshirë në një sherr me njëri-tjetrin. Stine g
Ja letra prekëse e gruas së Dr. Florit për të birin (FOTO LAJM) Pas festimit të ditëlindjes pak ditë më parë të së bijës, ku pranë saj nuk mungonte Ermal Mamaqi me bashkëshorten, gruaj
Miqtë e Dr. Florit pranë së bijës për ditëlindje (VIDEO) Edhe në këtë ditëlindje të vajzës së Dr.Florit nuk mund te mungonin njerëzit e saj më të shtrenjtë. Një urim tejet speci
Martohet vëllai i Dr.Florit (FOTO LAJM) Alban Kondi, vëllai i Dr. Florit, të ndarë nga jeta nëntorin e kaluar, është martuar me të dashurën e tij Eneidën. Të pr
Deputeti Toçi: Fyerjet nuk janë pjesë e fjalorit tim Deputeti Fatmir Toçi ka zgjedhur Facebook-un për të sqaruar se nuk ka qenë pjesë e debatit “off record” që është bërë dj
"Uji në Strugë mund të pihet" Analizat e kryera me kërkesë të Drejtorisë së ushqimit dhe të kryera nga Qendra rajonale për shëndetin publik Ohër, treg
Djali i Doktor Florit feston 1-vjetorin Djali i Doktor Florit, Danieli mbush sot 1 vjeç. Kjo datë e veçantë nuk kishte si ti shpëtonte Ermal Mamaqit, i cili i k
Aurela Gaçe gati këngën për Dr.Florin (FOTO LAJM) Aurela Gaçe ka përfunduar klipin që la përgjysmë me doktor Florin, pasi ai u nda nga jeta. Aurela pritet që ta publikoj
Aurela Gaçe mesazh në 6 mujorin e vdekjes së Dr.Florit (FOTO LAJM) Këngëtari i fashmëm që të gjithë e njihnim si Dr.Flori ka gjashtë muaj që tashmë nuk ndodhet më pranë familjes, të afërm
Top Fest-i i fundit për sivjet? Ja postimi i Lorit Lori Hoxha ka shkaktuar një kaos për ndjekësit, teksa në një postim në Instagram ka lënë të nënkuptohet se Top Fest nuk
Mamaqi: Kaltrina i ka ngjarë komplet Dr.Florit Ermal Mamaqi nuk resht së takuari vajzën dhe gruan e Doktor Florit. Ai ka postuar në Instagram një foto me Kaltrinën
Kënga më e re e Florit dhe Elvana Gjatës “Kuq e zi je ti” (VIDEO) Elvana Gjata dhe Flori kanë publikuar këngën e tyre më të re me titull “Kuq e zi je ti”. Kjo këngë është patriotike d
Sot ditëlindja e Dr.Florit, ja çfarë shkruan Aurela Gaçe Sot Dr.Flori do të festonte ditëlindjen e tij nëse ai do të ishte pranë nesh, por miqtë dhe fansat e kujtojnë në çdo ças
Si do reagojë BDI ndaj fjalorit përbuzës të Mijallkovit Gati në të gjitha bisedat e publikuara nga lideri i opozitës maqedonase, Zoran Zaev ku flasin funksionarët e lartë të VM
Ushqimet e duhura për humbjen e kalorive Kaloritë janë një problematikë që të gjithë kërkojnë të gjejnë një zgjidhje sa më të mirë, për këtë ju ndihmon konsumimi
Një ditëlindje speciale për vajzën e Dr. Florit Shumë buzëqeshje ka dhuruar dhe ka marrë Ermal Mamaqi në ditëlindjen e vajzës së Dr.Florit, ku në 8 vjetorin e saj ka që