999 rezultate për

lorit

Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, surprizohet me plot dhurata (FOTO LAJM) Djali i të ndjerit Dr. Flori, Danjeli i është gëzuar dje festës së tij të ditëlindjes mes miqve të kantautorit dhe famil
Sa kohë duhet për të djegur kaloritë që merrni nga një çokollatë? Sezoni i verës ka filluar dhe të gjithë duan të kenë trupin në formë perfekte. Për të humbur kaloritë që marrim prej
Dikush do t’i bëjë keq Florit? (VIDEO) Pas shumë kohësh kompozitori dhe kënëgëtari i suksesshëm Flori Mumajesi ka publikuar këngën e re me titull “Në shpirt” n
Pushimet luksoze të Lorit dhe Visit, ku janë “arratisur” këtë herë? (FOTO LAJM) Pas qëndrimit në Los Angelos duket se pushimet për trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxha dhe partnerin e saj Vis Bajra
E mbani mend mamanë e Florit tek "Njerëz dhe Fate"? Sa ka ndryshuar sot aktorja (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret më të suksesshmë në kinematografinë shqiptare, e cila ka realizuar shumë role të spikatuara.
Gruaja e Dr.Florit jep mesazhin që i përlot të gjithë Bashkëshortja e këngëtarit të ndjerë shqiptar, Dr.Flori ka dal për herë të parë në publik me djalin e tyre, Danielin e v
U bë “nami” pse fshiu fotot me të shoqin, reagon bashkëshortja e Dr. Florit (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme në disa portale online, qarkulloi lajmi se bashkëshortja e Dr. Florit kishte fshirë nga Instagrami
Në këtë moshë nisin shenjat e para të plakjes Një studimi i ri tregon se shumë efekte të njohura të plakjes mund të fillojnë që në moshën 27 vjeçare. Kërkuesit shk
Bashkëshortja kujton Florin në prag festash: Falni dashuri si të ishte hera e fundit Megjithëse këto ditë festash kanë qenë mjaft të gëzuara për bashkëshorten e Dr. Florit, Blerina edhe prej ditëlindjeve t
Ja sa kilometra vrapim duhet bërë për të shkrirë kaloritë e një pice E dini sa kohë ju nevojitet që t’i eliminoni kaloritë e marra nga konsumimi i një pice të tërë? Për një individ të pe
Endri Prifti reagon nga Las Vegasi: Florit i urojmë shëndet dhe... Ngjarja që ndodhi mbrëmjen e së dielës, ku u dogj makina e shtrenjtë e këngëtarit Flori Mumajesi vijon të hetohet, dhe p
Po vijnë festat, si të shmangni kilet e tepërta Po afrojnë festat dhe duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm me kaloritë që merrni. Dietologët rekomandojnë që të mos
Ja çfarë kuptimi ka tatuazhi në veshin e majtë të Florit Këngëtari dhe kompozitori Flori Mumajesi ka publikuar sot një tatuazh të veçantë që ai e ka bërë pikërisht pranë veshit
Mesazhi prekës i Landit për doktor Florin në dy vjetorin e ndarjes së tij nga jeta Ditën e nesërme bëhen 2 vjen nga ndarja tragjike e doktor Florit nga jeta. Shumë prej miqve të tij, kanë kujtuar në k
Ja sa kohë dhe aktivitet fizik duhet për të shkrirë kaloritë e marra nga ngrënia e picës Picat janë një ndër ushqimet më të preferuara në botë nga çdo lloj moshe. Por nëse keni probleme me peshen, nornmalisht
Zhdukni kaloritë duke ngrënë çamçakëz Sipas një studimi të fundit përtypja e çamçakëzit shkrin kalori shumë të mëdha në trupin e njeriut. Sipas studimëve
Djali i Dr. Florit feston ditëlindjen i rrethuar me dashuri Sot Danieli, djali i vogël i Dr.Florit mbushi 2 vjeç. Miqtë e ngushtë artistë të Florit i bënë urime shumë speciale
Pjata që thith kaloritë e dëmshme ndërkohë që shijoni ushqimet tuaja të preferuara Kujdesi për një dietë të shëndetshëm dhe peshe normale nuk mund të mbetet vetëm të ushqimet dhe kujdesi personal i çdo i
Landi në pushime me vajzën e Dr. Florit (FOTO LAJM) Pas largimit nga jeta e Dr Florit, shoku i tij i ngushtë dhe ish anëtari i West side Family” Landi kujdeset shumë vazhdi
Dedikim special nga vajza e Dr. Florit për ditëlindjen e Landit Landi Hysi i “West Side Family” ka festuar ditëlindjen e tij dy ditë më parë. Ndër urimet e shumta që ai ka mare, ndë