999 rezultate për

lorit

Ja sa kohë dhe aktivitet fizik duhet për të shkrirë kaloritë e marra nga ngrënia e picës Picat janë një ndër ushqimet më të preferuara në botë nga çdo lloj moshe. Por nëse keni probleme me peshen, nornmalisht
Zhdukni kaloritë duke ngrënë çamçakëz Sipas një studimi të fundit përtypja e çamçakëzit shkrin kalori shumë të mëdha në trupin e njeriut. Sipas studimëve
Djali i Dr. Florit feston ditëlindjen i rrethuar me dashuri Sot Danieli, djali i vogël i Dr.Florit mbushi 2 vjeç. Miqtë e ngushtë artistë të Florit i bënë urime shumë speciale
Pjata që thith kaloritë e dëmshme ndërkohë që shijoni ushqimet tuaja të preferuara Kujdesi për një dietë të shëndetshëm dhe peshe normale nuk mund të mbetet vetëm të ushqimet dhe kujdesi personal i çdo i
Landi në pushime me vajzën e Dr. Florit (FOTO LAJM) Pas largimit nga jeta e Dr Florit, shoku i tij i ngushtë dhe ish anëtari i West side Family” Landi kujdeset shumë vazhdi
Dedikim special nga vajza e Dr. Florit për ditëlindjen e Landit Landi Hysi i “West Side Family” ka festuar ditëlindjen e tij dy ditë më parë. Ndër urimet e shumta që ai ka mare, ndë
Vëllai i Dr. Florit së shpejti baba (FOTO LAJM) Vëllai i këngëtarit të ndjerë Dr. Flori, do të bëhet baba. Kantautori i njohur, Alban Kondi, së shpejti do të bëhet baba
Gruaja e Renit të Elbasanit i shkruan Ramës: Dua pension si gruaja e Dr. Florit (FOTO) Rrjetet sociale gumëzhinin pas vendimit të Qeverisë për t’i dhënë pension të posaçëm familjes së Dr.Florit, këngëtarit q
Romancë dhe biznese të përbashkëta mes Florit dhe Elvanës Elvana dhe Flori jo vetëm që prej kohësh po gëzojnë një romancë por edhe bashkëpunojnë në biznese të shumta. “Panorama P
Pension të posaçëm për familjen e Dr. Florit Qeveria shqiptare ka akorduar një pension të posaçëm për familjen e Dr.Florit. Nga data 1 prill e këtij viti, familjarët
Florit nuk i ka ikur shenja në ballë Stine dhe Flori, dy nga këngëtarët më në zë të muzikës së lehtë janë përfshirë në një sherr me njëri-tjetrin. Stine g
Ja letra prekëse e gruas së Dr. Florit për të birin (FOTO LAJM) Pas festimit të ditëlindjes pak ditë më parë të së bijës, ku pranë saj nuk mungonte Ermal Mamaqi me bashkëshorten, gruaj
Miqtë e Dr. Florit pranë së bijës për ditëlindje (VIDEO) Edhe në këtë ditëlindje të vajzës së Dr.Florit nuk mund te mungonin njerëzit e saj më të shtrenjtë. Një urim tejet speci
Martohet vëllai i Dr.Florit (FOTO LAJM) Alban Kondi, vëllai i Dr. Florit, të ndarë nga jeta nëntorin e kaluar, është martuar me të dashurën e tij Eneidën. Të pr
Deputeti Toçi: Fyerjet nuk janë pjesë e fjalorit tim Deputeti Fatmir Toçi ka zgjedhur Facebook-un për të sqaruar se nuk ka qenë pjesë e debatit “off record” që është bërë dj
"Uji në Strugë mund të pihet" Analizat e kryera me kërkesë të Drejtorisë së ushqimit dhe të kryera nga Qendra rajonale për shëndetin publik Ohër, treg
Djali i Doktor Florit feston 1-vjetorin Djali i Doktor Florit, Danieli mbush sot 1 vjeç. Kjo datë e veçantë nuk kishte si ti shpëtonte Ermal Mamaqit, i cili i k
Aurela Gaçe gati këngën për Dr.Florin (FOTO LAJM) Aurela Gaçe ka përfunduar klipin që la përgjysmë me doktor Florin, pasi ai u nda nga jeta. Aurela pritet që ta publikoj
Aurela Gaçe mesazh në 6 mujorin e vdekjes së Dr.Florit (FOTO LAJM) Këngëtari i fashmëm që të gjithë e njihnim si Dr.Flori ka gjashtë muaj që tashmë nuk ndodhet më pranë familjes, të afërm
Top Fest-i i fundit për sivjet? Ja postimi i Lorit Lori Hoxha ka shkaktuar një kaos për ndjekësit, teksa në një postim në Instagram ka lënë të nënkuptohet se Top Fest nuk