999 rezultate për

lorit

3 vjet nga vdekja e Dr.Florit , rikthehet West Side Family West Side Family, grupi i njohur nga Dr.Flori, Miri dhe Landi ka qenë i preferuari i njerzve kohë më parë. Dhe mesa
Sfida e hapur e Florit dhe djemve të Threedots kundër trupës së Albi Nakos Flori Mumajesi dhe Threedots Production përveçse artistë të njohur e të dashur për publikun shqiptar, na tregojnë kurdoh
I dashuri i Lorit e “djeg” për ditëlindjen e saj (VIDEO) Ditëlindja e Lori Hoxhës padyshim që u kthye në eventin e mbrëmjes ditën e djeshme. Ndërkohë detaje të reja janë zbu
Elvana dhe Flori heshtin kur përmendet historia e tyre e dashurisë Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur
Flori fshin videon që nxiti thashethemet për Elvanën Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur
Elvana reagon pas deklaratës së Florit (FOTO LAJM) Pasi Flor Mumajesi shkrujti “Më mungon” duke hedhur edhe një video, ditën e djeshme, të gjithë hamendësuan se këto fjalë
Ushqimet që djegin vetë kaloritë tuaja të tepërta Dieta mesdhetare përfshin në vetvete, ushqime që mund ta ndihmojnë metabolizmin tuaj për të djegur më shumë yndyra. E në
Djali i Dr.Florit feston ditëlindjen, surprizohet me plot dhurata (FOTO LAJM) Djali i të ndjerit Dr. Flori, Danjeli i është gëzuar dje festës së tij të ditëlindjes mes miqve të kantautorit dhe famil
Sa kohë duhet për të djegur kaloritë që merrni nga një çokollatë? Sezoni i verës ka filluar dhe të gjithë duan të kenë trupin në formë perfekte. Për të humbur kaloritë që marrim prej
Dikush do t’i bëjë keq Florit? (VIDEO) Pas shumë kohësh kompozitori dhe kënëgëtari i suksesshëm Flori Mumajesi ka publikuar këngën e re me titull “Në shpirt” n
Pushimet luksoze të Lorit dhe Visit, ku janë “arratisur” këtë herë? (FOTO LAJM) Pas qëndrimit në Los Angelos duket se pushimet për trashëgimtaren e Top Channel Lori Hoxha dhe partnerin e saj Vis Bajra
E mbani mend mamanë e Florit tek "Njerëz dhe Fate"? Sa ka ndryshuar sot aktorja (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret më të suksesshmë në kinematografinë shqiptare, e cila ka realizuar shumë role të spikatuara.
Gruaja e Dr.Florit jep mesazhin që i përlot të gjithë Bashkëshortja e këngëtarit të ndjerë shqiptar, Dr.Flori ka dal për herë të parë në publik me djalin e tyre, Danielin e v
U bë “nami” pse fshiu fotot me të shoqin, reagon bashkëshortja e Dr. Florit (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme në disa portale online, qarkulloi lajmi se bashkëshortja e Dr. Florit kishte fshirë nga Instagrami
Në këtë moshë nisin shenjat e para të plakjes Një studimi i ri tregon se shumë efekte të njohura të plakjes mund të fillojnë që në moshën 27 vjeçare. Kërkuesit shk
Bashkëshortja kujton Florin në prag festash: Falni dashuri si të ishte hera e fundit Megjithëse këto ditë festash kanë qenë mjaft të gëzuara për bashkëshorten e Dr. Florit, Blerina edhe prej ditëlindjeve t
Ja sa kilometra vrapim duhet bërë për të shkrirë kaloritë e një pice E dini sa kohë ju nevojitet që t’i eliminoni kaloritë e marra nga konsumimi i një pice të tërë? Për një individ të pe
Endri Prifti reagon nga Las Vegasi: Florit i urojmë shëndet dhe... Ngjarja që ndodhi mbrëmjen e së dielës, ku u dogj makina e shtrenjtë e këngëtarit Flori Mumajesi vijon të hetohet, dhe p
Po vijnë festat, si të shmangni kilet e tepërta Po afrojnë festat dhe duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm me kaloritë që merrni. Dietologët rekomandojnë që të mos
Ja çfarë kuptimi ka tatuazhi në veshin e majtë të Florit Këngëtari dhe kompozitori Flori Mumajesi ka publikuar sot një tatuazh të veçantë që ai e ka bërë pikërisht pranë veshit