999 rezultate për

lorit

Me aktorin në krahë teksa bën "squat", momenti pikant kur Florit i grisen pantallonat (VIDEO) Aktori i njohur i Portokallisë, Florjan Binaj, njihet me shumë nga rolet e tij, e që ka bërë për vete shumë fansa për sh
5 vite nga humbja e Dr Florit, Landi emocionon me postimin 5 vite kanë kaluar që kur Dr. Flori u nda nga jeta në mënyrë të parakohëshme. Humbja e tij la një dhembje të madhe te
Kiara Tito u detyrua të zgjedhë mes Florit dhe Ledrit dhe s’e pati hiç të vështirë! (VIDEO) Të zgjedhësh mes Flori Mumajesit dhe Ledri Vulës, mund të jetë e vështirë, por jo për Kiara Titon. E ftuar në “Ftesë
Kush është çifti yll që i preku të gjithë te kënga e Florit Videoklipi i këngës më të fundit të Flori Mumajesit shërbeu si kartolina e dasmës së Petrit dhe Erza Kllokoqit, çifti që
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO) Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martua
Kush nuk do të donte një kunat si Ledioni, i bën Lorit dhuratën fantatike (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha dhe kunati i saj, Ledion Liço, kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me njëri-tje
Aurela Hoxha ja merr valles së Tropojës me minibikini, acarohen fansat (VIDEO) Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë luksoze,
Aurela viziton djalin e Dr. Florit për ditëlindje, publikon videon me mbishkrimin emocionues (VIDEO) Djali i të ndjerit, Dr. Flori, Danieli, sot feston ditëlindjen e tij të pestë dhe me këtë rast nuk kanë munguar urimet.
Djali i Dr.Florit feston 5-vjetorin, Ermali do ju rrënqeth me urimin (FOTO LAJM) Djali i Dr.Florit, Danieli mbush sot 5 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, e shoqja Blerina ka postuar në Instagram disa foto
Dedikimi prekës për ditëlindjen e Florit: Rrugën e kemi të gjatë bashkë (FOTO LAJM) Këngëtari dhe producenti shqiptar festoon sot ditëlindjen e tij. Flori Mumajesi mbush plot 37 vjeç dhe deri më tani mbiz
“Mënyra më e mirë për të humbur kaloritë”, Armina Mevlani zbulon sekretin (VIDEO) Armina Mevlani është një nga bloggeret më të njohura në vend dhe ka arritur të depërtojë edhe jashtë kufijve shqiptarë.
Kjo është e vërteta e neveritshme që fshihet pas erës së fortë të klorit në pishina Sidomos tani që jemi në pikun e sezonit veror, relaksi në det apo pishinë është një nga argëtimet e preferuara thuajse p
Vetëm një copë picë?! Mësoni sa duhet të vraponi për të djegur kaloritë Nëse e shikoni numrin e kalorive që i konsumoni, ju me siguri do të mendoni se një stërvitje e shpejt mjafton për t’i dj
PËRGJIMI/ Hajt mos e rruaj k... fare! Tahiri reagon pas fjalorit epik me vartësin Ish-ministri Saimir Tahiri ka reaguar përmes një postimi në Facebook në lidhje me përgjimet e djeshme të "Bild" ku është
Ermal Fejzullahu për debatin mes Sabriut dhe Florit: “M'u duk e ulët” Pas debatit virtual të ndodhur mes Flori Mumajesit dhe Sabri Fejzullahut, ishte radha e Ermalit për të reaguar. I ftu
Sherri mes Sabri Fejzullahut dhe Florit, ndërhyn Ermali (VIDEO) Prej ditësh po flitet në media debati mes këngëtarëve të njohur, Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi. Debati i tyre n
Akuzat për blerje klikimesh, edhe moderatori i kthehet Florit Duket se Flori nuk i ka përballuar mirë akuzat që iu bënë LIVE për blerje klikimesh. Pas Sabri Fejzullahut, ai ka sul
Bashkëshortja e Dr. Florit publikon mesazhin prekës për të birin (VIDEO) Bashkëshortja e Dr Florit, Blerina, ka shpërndarë së fundmi një video që ka prekur qindra admirues të Dr Florit. Nga
A janë ndarë? Motra e Lorit i komenton Vis Bajraktarit Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë. Edhe k
Ul stresin dhe djeg kaloritë, këtë gjë duhet ta bëni çdo ditë “Një puthje e mirë, mund të mbajë larg doktorin”, edhe pse duket si një ekzagjerim, është totalisht e vërtetë. Përveç f