999 rezultate për

lorit

Gjithmonë pranë, Landi Hysi i bën urimin emocionues djalit të Dr. Florit (FOTO LAJM) Gjashtë vite më parë u nda nga jeta këngëtari Floran Kondi, i njohur nga të gjithë si Doktor Flori. Një lajm që shkak
Si të llogarisni kaloritë sipas ushqimeve Merrni laps e letër ose printojini të dhënat e mëpshtme për t’i patur gjithnjë në kuzhinë. Shifrat janë të qarta, du
"Sot je një zonjushë", Aurela publikon foto me vajzën e Dr.Florit dhe shikoni sa është rritur (FOTO LAJM) Aurela Gaçe ka pasur një raport dhe miqësi të mirë me këngëtarin e ndjerë Dr Flori. Dhe tani, gjashtë vite pas vdekje
Të mjaftojnë vetëm 4 minuta në ditë për të djegur kaloritë (VIDEO) Ke kohë 4 minuta në ditë? Të gjithë kanë. Është një mënyrë shumë e shpejtë, por ndoshta më e vështira që ke bërë ndonjëh
Urime të shumta për ditëlindje, por reagimi reflektues i Florit nuk pritej (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Flor Mumajesi, ka festuar ditëlindjen. Urimet në adresë të tij kanë qenë të shumta, mirëpo Flori ka zgj
Ndryshimi drastik i Lorit, nga fotot provokuese mbulohet me shami (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banoren shumë të komentuar të "Big Brother 7", Lori Hoxhallarin. Pas Big Brother, L
Puthje e përkëdhelje me vajzën misterioze, Flori "vjedh" vëmendjen në festën e Arilenës (FOTO LAJM) Në një super festë në jug të Shqipërisë, Arilena Ara priti ditëlindjen në mesnatë në shoqërinë e miqve dhe kolegëve më t
Me puthjen dhe fjalët më të ëmbla, urimi i Florit për Arilenën "turbulloi" fansat (FOTO LAJM) Arilena Ara festoi ditëlindjen dhe mblodhi në mesnatë miq e koleg për ta festuar. Mes tyre ishte edhe Flori Mumajësi
Ndryshimi drastik i Lorit, nga fotot provokuese mbulohet me shami (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banoren shumë të komentuar të "Big Brother 7", Lori Hoxhallarin. Pas Big Brother, L
Si të hiqni kaloritë nga kafja e mëngjesit, 10 mënyra të thjeshta efektive Më shumë se 50% e amerikanëve e kanë traditë kafen e mëngjesit. Shumë njerëz e konsiderojnë atë mënyrën më të mirë pë
Ushqimet që djegin vetë kaloritë tuaja të tepërta Dieta mesdhetare përfshin në vetvete, ushqime që mund ta ndihmojnë metabolizmin tuaj për të djegur më shumë yndyra. E në
Si të hiqni kaloritë nga kafja e mëngjesit, 10 mënyra të thjeshta efektive Më shumë se 50% e amerikanëve e kanë traditë kafen e mëngjesit. Shumë njerëz e konsiderojnë atë mënyrën më të mirë pë
Si të hiqni kaloritë nga kafja e mëngjesit, 10 mënyra të thjeshta efektive Më shumë se 50% e amerikanëve e kanë traditë kafen e mëngjesit. Shumë njerëz e konsiderojnë atë mënyrën më të mirë pë
Ndjekësit të merakosur për "zhdukjen" e Lorit, Sara Hoxha ka një përgjigjje (FOTO LAJM) Motrat Hoxha kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes nga fansat, jo vetëm për jetën e tyre luksoze, por edhe postimet e
Liberta dhe Flori janë bashkë? Çfarë po ndodh me dyshen (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e “Prive”, Liberta Spahiu, festoi pak ditë më parë ditëlindjen e 35-të në krah të muzikantit të njo
Përdoret gjerësisht edhe në Shqipëri, ky term mysliman i shtohet fjalorit gjerman “Inshallah” që do të thotë “në dashtë Allahu”, i është shtuar fjalorit Duden të Gjermanisë. Në renditjen e re, fjala
Puthje e përqafime, detajet nga takimi i Florit dhe Libertës që nuk mund të mos binin në sy! (VIDEO) Rreth dy vite më parë, mediat rozë zienin nga lajmet e një lidhjeje mes kantautorit Flori Mumajesi e moderatores Liberta
"U prish dynjaja", Romeo reagon pas videos së Jonidës dhe Florit Pas videos intime të Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit, të gjithë ishin sy e vesh nga i dashuri i këngëtares, Romeo Ves
Lajmi mori dhenë, hiqet nga qarkullimi video intime e Jonidës dhe Florit (FOTO LAJM) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
A e dini se për tretjen e një pice ju duhen 4 orë ecje Hulumtuesit sugjerojnë, që në paketimet e ushqimeve duhet të shkruhet se sa kohë dhe ushtrime fizike duhet të bëjë një p