999 rezultate për

lorenc

Lorenc Vangjeli: Meta është socialist, Rama kryetar i PS-së (VIDEO) Lorenc Vangjeli ka komentuar faktin nëse ka "përplasje" brenda vetë maxhorancës. Ai tha se tensioni ndonjëherë mes Ra
1.4 vite burg për Florenc Hoxhën Ish- kreu i policisë Bashkiake dhe Inspektoriatit Ndërtimor Urbanistik Vendor të Tiranës, Florenc Hoxha, është dënuar ng
Arrestohen dy bosët shqiptarë, ja si kultivonin kanabis në shtëpi Dy shqiptarë me banim në Itali janë arrestuar në flagrancë pasi iu gjetën 50 kg marijuanë. Të arrestuarit janë Landi
Vrasja e ish-policit, ja dyshimet e para olicia e Lezhës ka dhënë informacione të tjera në lidhje me vrasjen e orëve të mbrëmjes së të shtunës në aksin Lezhë-Shk
A ishte polici i vrarë Dritan Lorenci i përfshirë në masakrën e Gjykatës së Lezhës?! Polici i vrarë sonte Dritan Lorenci mësohet se ka qenë i akuzuar për vrasje brenda sallës së gjyqit në Lezhë. Ishte 1
Prokuroria dërgon në gjyq Florenc Hoxhën Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar në gjyq ish-drejtorin, Florenc Hoxha dhe 27 inspektorë. Këta s
Veliaj sulmon Florenc Hoxhën: U merr haraç fshatarëve që shesin në Tiranë Nga Krraba, kandidati i majtë për Bashkinë e Tiranës, ka akuzuar inspektorin e Bashkisë së Tiranës, Florenc Hoxhën. Sipa
"Detyrim paraqitje" për Florenc Hoxhën Update- Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për Florenc Hoxhën. Gjykata e Tiranës ka
Arrestohet Florenc Hoxha, dhunoi me shkelma e grushta dy persona Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë kreun e Inspektoriatit Ndërtimor në Bashkinë e Tiranës, Florenc Hoxha, nën a
Arrestohet 26 vjeçari i cili plagosi me thikë Florenc Hoxhën Policia e Tiranës ka vënë në pranga autorin që plagosi me thikë Florenc Hoxhën në nëntor të vitit të kaluar. Indrit Deli
Binjaket më të vjetra në botë (FOTO LAJM) Binjakët janë më të prirur të jenë më të lidhur dhe të përkushtuar ndaj njëri tjetrit, e njëjta gjë ka nodh dhe me dy bi
Pranga 18 vjeçarit i cili mbante drogë në shtëpi Teksa ishte pikasur nga ana e uniformave blu për shpërndarje dhe përdorim të lëndëve narkotike, një 18 vjeçar është arre
Plagoset me thikë Florenc Hoxha, kreu i INUV në Tiranë Kreu i Inspektoriatit Ndërtimor Urbanistik Vendor në Tiranë, Florenc Hoxha është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme rret
Shkeli ligjin, Prokuroria çon në gjykatë dosjen për Florenc Hoxhën Nën akuzën e "shpërdorimit të detyrës", Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim Kryetarin e Inspektoriatit Ndërtimor
Gjykata e Apelit ndryshon masën e arrestit për Florenc Hoxhën Gjykata e Apelit ndryshoi sot masen e sigurise per kreun e Inspektoriatit Ndertimor Urbanistik Vendor, Florenc Hoxha nga
Gjykata liron Florenc Hoxhën Gjykata e Tiranes rivlerësoi sot masën e sigurisë për kreun e INUV prane bashkise se Tiranes Florenc Hoxha, duke vendosu
Abuzimi me detyrën, policia arreston Florenc Hoxhën Blutë e kryeqytetit arrestuan mbrëmjen e të enjtes kreun e Inspektoratit Ndërtimor të Bashkisë së Tiranës Florenc Hoxha
Florenc Tabaku nuk ka bërë asnjë ditë burg Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit Kombëtar të Punësimit ka hedhur poshtë akuzat e Partisë Demokratike lidhur me Drejt
I dënuari me burg në krye të zyrës së punës në Korçë Partia Demokratike denoncoi sot emërimimin e Florenc Tabakut në krye të zyrës së punës në Korçë, i dënuar me 6 muaj burg
Ti je kryeministri por shefja sot është Florence (FOTO-LAJM) Përse të mos ta provojë edhe kryministri britanik David Cameron se cdo të thote të mbash mbi supe dikë. Cameron u fotogr