999 rezultate për

lorenc

Trondit babai i Florencit: Djalin ma kanë vrarë e copëtuar në burg! Vazhdon të jetë në gjendje të rëndë i riu shqiptar në Marsejë, Florenc Beqiraj. Ai mbahet në jetë falë aparaturave p
Vdiq Florenc Beqiraj? Motra tregon si është e vërteta Ndërkohë që në media u bë e ditur lajmi që Florenc Beqiraj ka ndërruar jetë, një lajm i mirë vjen nga familja e tij.
Vazhdon të jetë në gjendje kome Florenc Beqiraj Ditën e sotme u bë e ditur lajmi se Florenc Beqiraj ka ndërruar jetë në një spital në Francë. Por këtë lajm e ka mohu
Noizy i kërkon ndihmë Veliajt për Florencin, përgjigja e Kryebashkiakut do ju habisë! (FOTO LAJM) Dhunimi deri në gjendje kome i të riut Florenc Beqiraj në burgun e Marsejës në Francë, ka tronditur opinionin publik shq
Babai i Florencit mbërrin në Francë, shokohet nga masakrimi i 23-vjeçarit Disa ditë më parë një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë, në një burg të Marsejës, aty ku një 23-vjeçar shqiptar i ide
Rrëfimet rrëqethëse: Florencin e dhunuan barbarisht në qeli Ngjarja e 23-vjeçarit shqiptar Florenc Beqiraj i cili u dhunua pa mëshirë në burgun e Marsejës në Francë nga persona të
Vritet brutalisht 23-vjeçari shqiptar në Francë (VIDEO) Ka humbur jetën i riu në Francë i cili gjendej prej disa ditësh në gjendje kome në një spital në Marseille të Francës.
Ambasada e SHBA-ve: Ja gabimet e shqiptarëve kur hedhin Lotarinë Amerikane Në një intervistë për Arena në Ora News, Lorenc Mansaku, supervizor specialist për vizat pranë Ambasadës Amerikane në Ti
Lexoni të vërtetën e arbitrit, Lorenc Jemini që është i pezulluar nga FSHF Gjyqtari i FIFA-s, Lorenc Jemini ka pranuar se është pezulluar nga Federata Shqiptare e Futbollit, por ka saktësuar se n
I bëri atentat fisit Çapja, ekstradohet nga Holanda i shumëkërkuari Emri i Shkëlzen Hasanpapajt doli në skenë pas një atentati të dështuar ndaj Florenc Ccapjes dhe shokut të tij Blead Muça
Nesër do kalojë pranë tokës asteroidi më i madh i njohur ndonjëherë Pas përfundimit të eklipsit, po përgatitemi për një ngjarje rekord astronomike: Florence, një asteroid i madh do të kalo
Ja kur ndodh eklipsi i radhës Më një shtator toka do të ketë një ‘takim’ të ri me një trup qiellor. Bëhet fjalë për asteroidin 3122 Florence, një prej
Policia dekonspiroi qytetarin që filmoi atentatin mafioz te "Komuna e Parisit"? Tre ditë më parë në Tiranë rreth orës 19:40, në rrugën “Sulejman Delvina”, katër persona të armatosur tentuan të vrisnin
Atentati ndaj bulqizakut, shkak dyshohet një sherr në sheshin “Skënderbej” Policia ka shpallur në kërkim 4 të rinj të cilët akuzohet si autorë të dyshuar për atentatin e bërë ndaj 24-vjeçarit nga
Kush janë Elsoni dhe Florenci, dy peshkatarët e mbytur sot në Vjosë (FOTO LAJM) Elson Kërri dhe Florenc Doko janë dy peshkatarët, të cilët u gjetën të mbytur në grykëderdhjen e lumit Vjosë, ndërsa kis
Basha, sherr LIVE me Çilin dhe Vangjelin: S'do merrni asnjë lekë kur të jem unë Kryeministër Kreu i PD-së Lulzim Basha, është përplasur sot pasdite me gazetarin Lorenc Vangjeli, teksa jepte prononcime në “Studio e
Takaj e ka gjyqtarin: Jemini është i korruptuar Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka shpërthyer në akuza të forta ndaj arbitrit Lorenc Jemini, i cili gjykoi sfidën
Ja kush do të vendosë drejtësi në Derbin Tirana-Partizani Derbi Tirana – Partizani do të gjykohet nga Lorenc Jemini. Ai do të jetë arbitri kryesor i ndeshjes në javën e 13-të të
Prokuroria kërkon 6 vite burg për Florenc Hoxhën Lidhur me akuzën e “Shpërdorimit të detyrës”, Prokuroria e Tiranës ka kërkuar në total 34 vite burg për 17 ish-inspektor
Lotaria Amerikane/ Pse 'fitojnë korçarët'? Shqiptarët kanë vetëm 34 ditë kohë në dispozicion për të aplikuar për Lotarinë Amerikane DV-2017. Në një intervistë p