999 rezultate për

lorenc

Nënës së Florencit i bie të fikët, shkoi për një jetë të mirë por e vranë (VIDEO) Mes dhimbjes dhe varfërisë, familja Beqiri ka hapur dyert e mortit në lagjen "Liria" të qytetit verior. Kamera e Ora
Gazeta franceze: Për 1 muaj 7 tentativa vetëvrasjesh në vendin ku u dhunua Florenci Marsejë: Valë vetëvrasjesh në qendrën e paraburgimit në Canet", kështu e nis me titullin gazeta franceze "La Provence",
Piktori shqiptar shpreh dhimbjen për Florencin dhe ka një mesazh për Francën Fikja e aparaturave që e mbanin gjallë 23 vjeçarin shqiptar Florenc Beqiraj në një spital të Francës, ka sensibiluzar gj
Vdekja e Florenc Beqirajt, familjes i premtohet që do ja sjellin trupin në Shqipëri Vdekja e Florenc Beqirajt vazhdon të jetë një mister ndërkohë pas ndarjes nga jeta hetimet vazhdojnë. Policia francez
Flet shoku i qelisë: Florencin e mbytën me karikues telefoni Vdekja e Florenc Beqirajt vazhdon të jetë një mister ndërkohë pas ndarjes nga jeta hetimet vazhdojnë. Policia francez
I burgosuri përlot për vdekjen e Florencit: Nesër mund të jetë vëllai jot! Florenc Beqiraj ndërroi jetë ditën e djeshme në Marsejë aty ku prej disa ditësh qëndronte në koma. Vdekja e tij ka b
Çunat e Librazhdit protestojnë për Florencin, por bëjnë gafën e madhe (VIDEO) Një grup djemsh nga Librazhdi kanë menduar të protestojnë ndaj Francës për vdekjen e Florencit pas torturash çnjerëzore
Trondit nëna e Florencit: E gjetëm të dhunuar me tela në mish Ditën e sotme familja Beqiri ka hapur dyert e mortit një ditë pasi u nda nga jeta i riu Florenc Beqiraj. Pavarësisht
Nëna e Florencit mes lotësh: Më sillni trupin e djalit t'a varros (VIDEO) Familja e Florenc Beqirit ka hapur dyert e mortit pas ndarjes nga jeta e 23-vjeçarit në Marsejë. Mes lotësh familjarët k
Protestë për Florencin: E therën si bagëti në burg, e vranë në spital Mijëra shqiptare brenda dhe jashtë vendit kanë shprehur ngushëllimet për vdekjen e të riut shqiptar në Marsejë, Florenc
Qytetarët masakrojnë Ramën për Florencin: Po sikur të ishte Zaho? Ndarja nga jeta e Florenc Beqirit në Francë ka trishtuar pafund mijëra shqiptarë të cilët prej disa ditësh luteshin që a
Jul Deda reagon ashpër pas vdekjes së Florencit: Shteti të kërkojë llogari! Ndarja nga jeta e Florenc Beqirajt në Francë ka përlotur mijëra shqiptarë të cilët luteshin për përmirësimin e shëndetit
Boll me gënjeshtra: Florencin e vranë! Vdekja e 23-vjeçarit Florenc Beqiraj në një spital në Marsejë pasi ishte masakruar në qelinë e tij po shkakton një indin
Ambasada Shqiptare në Francë reagon për vdekjen e Florenc Beqirajt Ditën e sotme në Francë ka reaguar Ambasada Shqiptare në Francë e cila ka deklaruar se Florenci është deklaruar i vdekur
Babai i Florencit zotohet pas vdekjes së djalit: Më vranë djalin e vetëm Ditën e djeshme në Francë humbi jetën Florenc Beqiri, i riu shqiptar i cili qëndronte në koma prej disa ditësh. Jeta
Nga Ilia Kareli tek Florenci, shqiptarët që u dhunuan për vdekje nga policët e huaj Ditën e djeshme në Marsejë është ndarë nga jeta djali vetëm 23-vjeç nga Shqipëria, Florenc Beqiraj. Rasti i tij na r
Shpërthen gazetari: Florenci u tradhtua nga shteti shqiptar Pavarësisht shumë lutjeve nga të gjithë shqiptarët në dijeni të rastit të tij, Florenc Beqiraj ndërroi jetë ditën e djes
Fjalët rënqethëse të babait të Florenc Beqirajt pas vdekjes: Ma vranë djalin Shqiptari 23-vjeçar, Florenc Beqiraj, që ndodhet prej një jave në gjendje kome në Francë ka ndërruar jetë. I riu mbah
Vdekja e Florencit, Noizy sulmon ashpër pushtetarët dhe i quan tradhtarë Lajmi për vdekjen e Florenc Beqirajt pushtoi brenda pak minutash të gjithë rrjetin duke shkaktuar trishtim dhe shumë zem
Ndërron jetë Florenc Beqiraj, mjekët i hoqën tubat pa lejen e familjes Shqiptari 23-vjeçar, Florenc Beqiraj, që ndodhet prej një jave në gjendje kome në Francë ka ndërruar jetë. I riu mbah