999 rezultate për

lorenc

Shkodranët protestojnë për vrasjen e Florencit: Të japë dorëheqjen ambasadori (FOTO LAJM) Qytetarët e Shkodrës janë ngritur sot në protestë për të kërkuar zbardhjen e shkaqeve dhe arrestimin e personave përgjeg
Nëna e Florencit rrëfen bisedën e fundit me të: Nuk ka pasaportë, telefonin ia kanë fshehur Laureta Beqiri, nëna e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit nga Shkodra, ka folur në kulmin e dhimbjes së saj për fatkeqësinë që
Gazeta franceze: Florenc Beqiraj kishte tentuar shtatë herë vetëvrasjen Ditën e djeshme në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq në një spital në Marsejë, aty ku
Ambasadori i Shqipërisë në Francë sqaron vdekjen e Florencit Dritan Tola, ambasador i Shqipërisë në Francë në një lidhje telefonike me News24, ka sqaruar disa gjëra në lidhje me vde
Ministria e Jashtme deklaratë për Florencin: Po bëjmë çmos ta sjellim trupin në Shqipëri Dy ditë pas vdekjes së të riut nga Shkodra ka ardhur dhe reagimi nga Ministria e Jashtme. Në një deklaratë për media
Ambasada franceze reagon për Florencin: Do të kryhet autopsi Ambasada franceze ka reaguar për herë të parë për vdekjen e Florenc Beqirit, në spitalin e Marsejës, Francë. Në një n
Trondit daja e Florencit: E vranë se s'kishim lek të paguanim spitalin Ditën e sotmë në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq dy ditë më parë në një spital në M
U vetëvra apo e vranë? Mediat franceze hedhin dyshime mbi vdekjen e Florencit Mediat franceze kanë shkruar sot në lidhje me vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiri në Francë. Ashtu si mediat në Shqi
Jozefina Topalli uron Krishtlindjet me një mesazh prekës për Florencin Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka uruar shqiptarët për festën e Krishtlindjes dhe ka reaguar në lidhje me v
Tirana ngrihet në këmbë për Florencin: Duam drejtësi për djalin tonë (VIDEO) Një grup qytetaresh po protestojnë në Tiranë, pas vdekjes në një spital në Francë të të riu shqiptar, Florenc Beqiri.
Meta shfrytëzon dhimbjen e familjes Beqiraj për kapital politik Vdekja e Florenc Beqirajt në Marsejë ka trishtuar mijëra shqiptarë brenda dhe jashtë vendin. Po pavarësisht ngjarjes
Nëna e Florencit tregon detajet: Kishte fytin të çarë dhe tela në mish Familja e Florenc Beqirit, 23-vjeçarit që u masakrua në burg dhe ndërroi jetë në Francë, ka hapur dyert e mortit. Nëna e
Dalin detajet, Florenci donte të kthehej në shtëpi për Vitin e Ri Vazhdon të jetë një mister vdekja e Florenc Beqiraj në Francë. Florenci ndodhej prej 19 muajsh në Francë dhe u burgos në
Reperi i njohur shqiptar: Më kanë dhunuar si Florenci në burg Ndarja nga jeta e Florenc Beqirit në Francë ka tronditur shqiptarët brenda e jashtë vendit. Reperi Getinjo ka reagua
Basha fajëson Edi Ramën për vdekjen e Florencit në Francë Për liderin e Partisë Demokratike Lulzim Basha shkaktari kryesor i vdekjes në Francë të 23-vjecarit Florenc Beqiraj ësht
Florenci u dhunua ditën kur ministri francez ishte në Tiranë Florenc Beqiraj, 23 vjeç nga Shkodra, u deklarua i vdekur ditën shtunë në spitalin e Marsejës. Njerëz të njohur të sh
Francezët: Florenci hoqi dorë nga azili, për festa do të kthehej në shtëpi Vdekjen e shqiptarit Florenc Beqiraj e komentojnë edhe mediat franceze. Por, AFP duke cituar një forum që merret me m
Deputeti vajton në Facebook vdekjen e Florencit Edhe deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Lefter Koka ka shprehur hidhërim dhe ngushëllime familjarëve, për ndarj
Sali Berisha i ndihmon famlijarëve të Florencit nëpërmjet Facebook-ut Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënuar edhe njëherë ashpër krimin monstruoz, që i mori jetën 23 vjeçarit shqiptar, Flo
Dhjetra qytetarë protestojnë para Ramës për Florencin (VIDEO) Qytetarë të shumtë janë mbledhur para kryeministrisë në Tiranë, aty ku o zhvillojnë homazhe në nderim të Florenc Beqiraj