999 rezultate për

lorenc

Uragani Florence, meteorologu largohet LIVE nga studioja (VIDEO) Uragani Florence ka prekur tokë në brigjet lindore amerikane, i shoqëruar me erëra të forta dhe shira të rrëmbyeshëm, dh
Uragani Florence "prek" tokën Uragani Florence ka prekur tokë në brigjet lindore amerikane, i shoqëruar me erëra të forta dhe shira të rrëmbyeshëm, dh
PO NDODH/ Uragani Florence godet me tërë forcën Bregdetin e Karolinës (VIDEO) Bregdeti i Karolinës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nw kwto momente me plot fuqi nga uragani Florence. Florence ë
SHBA në alarm, "Florence" po vjen me të gjithë furinë e tij (FOTO LAJM) Bregdeti i Karolinës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të goditet nga erëra me shpejtësi mbi 80 milje në orë sot pas
SHBA sfidon uraganin e tmerrshëm që pritet të shkatërrojë Karolinën e Jugut (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një aeroplan hyn pothuajse brenda Uraganit Florence. Videoja u lëshua nga Divizion
Aksident i rëndë, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi i shpëtojnë mrekullisht vdekjes Dy lojtarët e Partizanit, Alban Hoxha dhe Lorenc Trashi janë përfshirë në një aksident të rëndë dy ditë më parë. Fut
I hedh burrit valium dhe kthen shtëpinë në çerdhe prostitucioni, historia e pazakontë në Durrës Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Burri nga Durrësi: Gruaja më hidhte valium në gjellë dhe prostituonte në shtëpi Një qytetar denoncon në “Fiks Fare” se ka rënë pre’ e mashtrimit të një prostitute, e cila jo vetëm i ka vjedhur paratë
Mësuesja e vlerësonte me notë të ulët, maturanti shqiptar i treti në Ballkan Lorenc Bushi, maturant te “Petro Nini” fitoi medaljen e bronztë në Olimpiadën e 34-ë ballkanike të matematikës, të zhvil
Plas sherri në Opinion, analisti sulmon gazetaren e njohur Emisioni i mbrëmshëm në "Opinion" është shoqëruar me debate të ashpra mes analistëve dhe gazetarëve. Analisti Lorenc
Nuk doli në TV, ky ishte personi përgjegjës për sigurinë e protestës (VIDEO) Me syze dhe me disa kilogramë më shumë, ish-kreu i Policisë Bashkiake të Tiranës ishte sot personi përgjegjës për të mos
Starova tregon përplasjen që pati me Lorenc Trashin: Të hedhësh fanellën, kjo është e pafalshme! Do të duhej të ishte njeriu që të rikthente titullin te Partizani pas 24 vitesh, por në fakt është bërë si rrufepritës d
Kjo është një mënyrë për të kursyer para! Studentja jeton me 95-vjeçaren (FOTO LAJM) Një studente ka gjetur me një mënyrë të zgjuar për të përballuar jetesën e shtrenjtë në Britani duke jetuar me një pensi
Rrëfehet babai i Florenc Beqiraj: Djalit i ka punuar zemra për 4 minuta Babai i të riut Florenc Beqiraj, i cili humbi jetën në rrethana misterioze në Francë ka rrëfyer momentin e heqjes së apa
ON & OFF/ Lorenc Vangjeli i tregon barcaleta Iris Luarasit (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” po transmetohen disa pjesë tepër interesante në atë që ndodh para se të filloj e
Duke vajtuar me flamurin Kuq e Zi, Linda Morina këndon për Florencin (VIDEO) Vdekja e të riut shkodran Florenc Beqiraj ka lënduar dhe prekur shqiptarët brenda dhe jashtë kufijve. Të rinj e të m
Rrëfimi tronditës i një babai: Djali im vdiq si Florenci në burgun francez Florenc Beqiraj nuk është i vetmi shqiptar që ka humbur jetën në rrethana të mistershme në burgjet franceze. Sot 23 vjeç
Rrëfimi rrëqethës i babait të Florencit: Djali është vrarë! Sot në mesditë, në orën 14:00, familja dhe të afërmit kane percjelle për në banesën e fundit, djalin e vetëm të familjes
Flet babai i Florencit: Si e gjeta djalin të masakruar Babai i Florenc Beqirajt ka rrëfyer udhëtimin e tij në Francë pas lajmit se djali ishte në gjendje kome në një spital të
Florenci mbërrin në shtëpi, familjarëve u bie të fikët (FOTO LAJM) Ka mbërritur në shtëpinë e tij në Shkodër trupi i pajetë i Florenc Beqirajt, 23-vjeçarit që vdiq në rrethana ende të paq