999 rezultate për

loredana

Reagon vëllai i Loredanës: Çfarë di nga historia e arrestimit Reperja Loredana Zefi është arrestuar dje në Zvicër, në bazë të një akuze për vjedhjen e 900 mijë frangave. Ajo thuhe
Getinjo nuk përmbahet pas arrestimit të Loredanës (FOTO LAJM) Ditën e sotme lajmi për arrestimin e Loredanës po bën xhiron në të gjitha mediat shqiptare dhe ato zvicerane. Loreda
U arrestua për mashtrim, Loredana ndërmerr veprimin ekstrem në Instagram (FOTO LAJM) Reperja e njohur kosovare Loredana Zefi gjendet e arrestuar sëbashku me vëllain e saj në Zvicër me akuzën e mashtrimit n
Me sa vjet burg mund të dënohet Loredana Lorenda është arrestuar nga policia zvicerane, pasi një çift nga Zvicra po e akuzon se ajo i ka mashtruar ata për t’i ma
Fotoja e fundit e Loredanës para se të arrestohej (FOTO LAJM) Loredana dhe vëllai i saj Bekimi publikuan një foto sëbashku pak para se të arrestoheshin disa orë më parë nga autoritet
Si e përfshiu Loredana edhe vëllain tjetër në skemën e mashtrimeve Reperja Loredana Zefi është arrestuar dje në Zvicër në bazë të një akuze për vjedhjen e 900 mijë frangave. Ajo, thuhet s
E BUJSHME/ Pse u arrestua Loredana në Zvicër (FOTO LAJM) Reperja e njohur Loredana Zefi, partnerja e Mozzik, është arrestuar mbrëmë nga autoritetet zvicerane. Autoritetet e d
Luks i paparë, kaq vlen veshja e vajzës së Mozzik dhe Loredanës (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana 4 muaj më parë u bënë për herë të parë prindër të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë H
Mozzik e godet me shuplaka gojës Loredanën (VIDEO) Loredana e Mozzik vijnë në një postim tjetër të çuditshëm. Ata janë ndër çiftet më të pëfolura të estradës. Loredana
Vëllai i bën një surprizë të paçmueshme Loredanës (FOTO LAJM) Loredana Zefi është bërë një nga reperet më të komentuara në rrjet. Këngët e saj janë kthyer të gjiotha në hite duke
"Shqiptarët i'a mjelin c*cat Evropës", Mozzik shpërthen ndaj revistës zviceriane Revista zviceriane "Weltëoche" ditën e djeshm bëri një sulm të drejtpërdrejtë kundër shqiptarëve ku si shembull merrte d
Shqiptarët, kafkë sheshtët që kanë Mercedesa të zinj: Skandalizon revista zciverjane Nga Enver Robelli Revista «Weltwoche» e Zürichut në numrin më të ri ka botuar të enjten një tekst për një këngëtare r
Mozzik dhe Loredana tregojnë si nisi historia e tyre e dashurisë Reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Ata bënë buj
E masakruan në rrjete sociale, Arditi i lutet produksionit të fshijë videon Historia e fundit e emisionit "Dua të të bëj të lumtur", është bërë mollë sherri në rrjet. Shumica e komneteve e dëno
Të dy shpërthyen në lotë, Mozzik dhe Loredana tregojnë si e pritën lajmin e ëmbël (VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas Mozzik dhe Loredana u bënë për herë të parë prindër me ardhjen në jetë të vajzës së tyre
Mozzik publikon foto me të bijën, emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM) Reperja, Loredana Zefi dhe reperi Mozzik jan ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ata pak vetëm pak di
Loredana shfaqet me në fund me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) Reperja shqiptare, Loredana Zefi është prej kohësh në një lidhje me reperin Mozzik, ku së fundmi është raportuar edhe pë
Së shpejti prindër! Loredana konfirmon më në fund shtatzëninë A e dini se reperi i njohur nga Kosova Mozzik mbush sot vetëm 23 vjeç. Në ditën e tij të lindjes Mozzik bëri një urim
Loredana ia bën "8 me 2" Mozzik: Asnjë femër tjetër! Ditën e djeshme, çifti shumë i njohur i shoëbizit shqiptar, Mozzik dhe Loredana, lançuan bashkëpunimin e tyre të parë.
Loredana është shtatzënë, dhe këtë sapo e vërtetoi Mozzik Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në