999 rezultate për

loredana

Loredana mbledh "ushtaret" pas konferencës (VIDEO) Loredana ka filluar xhirimet për videoklipin e saj në Prishtinë. Pak orë pas mbajtjes së konferencës për media me Moz
Loredana nuk duron më dhe ngrihet në këmbë duke ngritur zërin (FOTO LAJM) Edhe pse avokati Tomë Gashi, si profesionist u përpoq që të mbante peshën e konferencës së sotme për shtyp të reperes Lo
Më mori rrobat dhe doli me pistoletë! Loredana përgjigjet ndaj shoqes (VIDEO) Loredana është pyetur edhe në lidhje me pretendimet e një fotografeje sipas të cilës reperja i kishte marrë rrobat dhe i
Loredanës nuk i mbajnë nervat dhe i sulet gazetarit (VIDEO) Loredana ka dalë duke qeshur në konferencë për shtyp në Prishtinë duke dhënë përgjigje akuzave të policisë zvicerjane si
Loredana pranon se i ka marrë paratë çiftit zvicerjan, por ka një pretendim (VIDEO) Reperja Loredana Zefi ka thyer heshtjen për skandalin që tronditi Kosovën dhe Zvicrën duke folur para mediave duke pranu
Gruaja e mashtruar i trembet kthimit të Loredanës në Kosovë Avokati i Loredanës, mbrëmë nuk ka qenë në gjendje të ofrojë informacion mbi vendndodhjen e klientes së tij. Ai ka th
Loredana thyen heshtjen dhe flet më në fund për akuzat e mashtrimit Duket se heshtja e Loredana Zefit për skandalin e zhvatjes se qindra mijëra frangëve nuk do të zgjasë shumë. Reperja ka
Më në fund flet Mozzik, a ka pranuar fajin Loredana? Loredana dhe Mozzik kanë arritur në Prishtinë para pak çasteve në Prishtinë. Bashkëshorti i Loredanës, Mozzik, për he
Mozzik dhe Loredana shkelin në Prishtinë Në Aerportin e Prishtinës, kanë arritur dy reperët nga Bazeli i Zivres. Loredana dhe Mozzik kanë refuzuar të prononco
Zbardhen mashtrime të reja për Loredanën (DOKUMENT) Reperja me origjinë kosovare, Loredana Zefi, përveç që akuzohet për marrjen e 900 mijë franga nga një çift, ajo ka edhe
Loredana vjen në Kosovë Çifti më i përfolur i momentit po vijnë në Kosovë. Mësohet se Mozzik dhe Loredana janë nisur sot për në Kosovë, me nj
Loredana më mori rrobat dhe doli tek dera me pistoletë! Modelja tregon si i vodh kartën e kreditit (FOTO LAJM) Media zvicerjane "20min.ch" ka publikuar sot dëshminë e një fotografeje, sipas të cilës Loredana Zefi dhe vëllai i saj i
Shqiptarë dhe zvicerjanë marrin vendimin e papritur për çiftin që Loredana u mori 900 mijë franga Një numër i madh zvicerjanësh janë organizuar duke mbledhur para për çiftin Petra dhe Hans që sipas portalit "20min.ch"
Çfarë do të ndodhë tani me Loredanën Prokuroria po vazhdon hetimin e rastit për Loredana Zefin pasi që ajo u akuzua për vjedhje të parave një çifti zviceran,
Më vodhi kartën e kreditit! Plas "bomba" tjetër nga Gjermania për Loredanën (FOTO LAJM) Një tjetër akuzë është hedhur nga Loredana Zefit dhe njërit prej vëllezërve të saj. Mediat zvicerjane "20min.ch" i refer
E GJITHË HISTORIA/ Si e mashtroi Loredana çiftin me 900 mijë franga: Mozzik, roli si juriste dhe futja e vëllait Reperja kosovare Loredana Zefi u arrestua gjatë mbrëmjes së djeshme nga policia e Lucernës me akuzën e mashtrimit ndaj n
Çifti zvicerian: Atje ishte edhe Mozzik Çifti zviceran ka treguar edhe për takimin me partnerin e Loredanës, Mozzik. Petra, 52 vjeçarja zvicerjane që ka akuz
A e paralajmëroi Loredana përmes kësaj kënge zhvatjen e çiftit zvicerjan? (VIDEO) “Sonnenbrille” është kënga të cilën Loredana Zefi e lansoi në qershor të vitit 2018, ku ende pa e nxjerrë në treg, bëri
Mediat e Zvicrës nuk i ndahen Loredanës: Komenti pas videos me para dhe luks (VIDEO) Media zviverjane "20min.ch" që i ka kushtuar një shkrim të gjatë historisë së mashtrimit për të cilën akuzohet reperja
Loredana mohon akuzat për marrjen e 900 mijë frangave, ia hedh fajin vëllezërve Reperja nga Ferizaj, Loredana Zefi e cila është e martuar me reperin kosovar, Mozzik aktualisht po përballet me akuza të