999 rezultate për

lopez

Zidane i "vë syrin" talentit të madh francez Zinedeine Zidane e dëshiron mesfushorin e talentuar francez, Maxime Lopez Trajneri i Real Madridit tashmë e ka dëshmu
Jennifer Lopez, një Rapunzel e kohëve moderne (FOTO LAJM) J Lo ka përjetuar një moment të Rapunzel. Të hënën këngëtarja e famshme është parë si princesha e Disney, ndërsa po ud
Jennifer Lopez: Djali më kërkoi të mos zhvishem më Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez shquhet për veshjet e saj ekstravagante. Por në një intervistë të saj të fundit p
JLo e ka marrë seriozisht lidhjen me Drake? Ja ku e kanë kaluar Vitin e Ri Pasi bënë publike lidhjen e tyre, Jennifer Lopez dhe Drake janë shfaqur kudo bashkë dhe kështu ndodhi edhe në koncertin
Rihanna merr hak ndaj Lopez Prej disa ditësh aludohet se Jennifer Lopez dhe Drake janë në një lidhje. Pas publikimit te ketij lajmi, Rihanna ka bërë
Lopez konfirmon lidhjen me Drake? Thashethemet për një romancë mes Jennifer Lopez 47-vjeç dhe Drake 30-vjeç, nisën të qarkullonin në fillim të këtij muaji
Ky është këngëtari shqiptar i ftuar në shtëpinë e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez mbrëmjen e djeshme ka organizuar një pritje në shtëpinë e saj për miq e kolegë të saj. Një ndër ta ishte
Drake dhe Lopez në një romancë? Më herët qarkulluan zërat se Drake dhe JLo ishin në një romancë. E ndërsa tashmë një burim ka deklaruar se reperi kanade
Barcelona – Espanyol/ Ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e Barcelonës me Espanyol. Derbi katalunas do të zhvillohet në “Camp N
Policia italiane i vë prangat në Bari “Bosit" të Ndragheta-s Bosi i Ndraghetas, 38-vjeçari Fabio Lopez i sapo kthyer nga Shqipëria u arrestua nga policia italiane gjatë udhëtimit të
Shikoni super vilën që ka blerë Jolie, fqinjë me Kardashian e Lopez (FOTO LAJM) Angelina Jolie ka kryer lëvizjet e radhës, duke shkuar në një lagje më private. Vetëm pak kohë pas divorcit me Brad Pitt
Jennifer Lopez në një lidhje të fshehtë me Calvin Harris? Pak ditë më parë, mediat e huaja shkruanin se Calvin Harris i ishte rikthyer një dashurie të vjetër. Por duket se edhe k
Lopez rrëfen sekretin e linjave perfekte 47 vjeçarja Jennifer Lopez ka linja për tu admiruar, por ajo ka zbuluar se kush është çelësi i suksesit. Sikundër e ka t
Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 5 vjeçare Pas një lidhje 5 vjeçare, Jennifer Lopez dhe Casper Smart i kanë dhënë fund romances se tyre. Duket se gjithçka ka qënë
Motrat Lopez, nuk ngjajnë aspak si në pamje si në profesion Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa fotografi të Jennifer Lopez dhe motrës së saj Lynda, nëpërmjet tyre bëhet dallimi
Jennifer Lopez tashmë "kumbarja e kokainës" Jennifer Lopez nuk di të ndalet si në fushën e muzikës ashtu dhe në atë të aktrimit. Dhe shumë shpejt do ta shohim në
Dhurata Ahmetaj si nata me ditën me Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Këngëtarja Dhurata Ahmetaj me anë të një postimi në llogari e saj në Instagram ka paralajmëruar për projektin e ri që aj
Jennifer Lopez shtatzanë për herë të tretë në moshën 47 vjeçare Jennifer Lopez është shtatzanë për herë të tretë, kështu raporton Mirror. 47 vjeçarja mendohet të jetë shtatzanë dhe
Jennifer Lopez plot stil në rrugët Los Angeles (FOTO LAJM) Jennifer Lopez, nuk është çudi ta shohim gjithmonë në formë të mirë dhe plot shije, ajo mbetet një ikonë bukurie dhe kla
Milan, ja kush ikën e kush qëndron sezonin e ardhshëm Në pritje për të mësuar se cili do të jetë fati i trajnerit Sinisa Mihajlovic, Milani përgatit strategjinë e merkatos pë