999 rezultate për

lopez

Jennifer Lopez është shtatzënë?! (FOTO LAJM) Nuk dihet sesa ë vërtetë është por fotot e fundit të jennifer Lopez kanë ngjallur shumë diskutime te fansat të cilët nuk
Kjo është gruaja perfekte e këngëtarit të "Despacito" (FOTO LAJM) Luis Fonsi këngëtari këngës më të suksesshme të moemntit dihet se është shuumë i talentuar dhe këndon bukur por shumë pa
E akuzuan se kopjoi Jennifer Lopez, Rita Ora rrëfen të vërtetën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora mund të bëjë edhe gjërat më të vogla por gjithmonë ja del të bje
Rita Ora kopjon Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Rita Ora e cila shquhet për stilin unik dhe origjinal, me atë pamjen tipike të flokëve platin dhe byzëve të kuqe flakë,
Jennifer Lopez dyshon te i dashuri, i vë agjent që ta ndjekë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez ka rreth 5 muaj që është në lidhje me Alex Rodriguez, por duket se ka dyshime për da
Jennifer lë nam, këtë herë guxon më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur portorikane Jennifer Lopez po shijon shumë lidhjen e saj me të dashurin Alex Rodriguez edhe ata p
Jennifer Lopez nuk i ndahet të dashurit (FOTO LAJM) Aktorja dhe këngëtarja e famshme, Jennifer Lopez duket të jetë kokë e këmbë e dashuruar në të dashurin e ri. Lopez në
Jennifer Lopez protagoniste në "Shades of Blue" (FOTO LAJM) Së shpejti në televion do të vijë seriali ‘Shades of Blue’, ku protagoniste është Jennifer Lopez. J.Lo luan rolin e n
Jennifer Lopez reagon ndaj akuzave për fotoshop (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja e njohur latine Jennifer Lopez , nuk i ka shpëtuar kritikave të fansave për shkak të përdorimit të fot
Diego Lopez gjen ekipin e ri Ish gardiani i portës së Real Madrid dhe Milan sapo ka zyrtarizuar një kontratë 3 vjeçare Espanyol. Lopez ka menduar
Jenifer Lopez, në superformë në pushimet romantike me të dashurin (FOTO) Edhe pse po i afrohet të 50-ve, pamja e saj e jashtme tregon të kundërtën. Së fundmi, Jenifer Lopez është parë në pl
Zhvishet Jennifer Lopez, shfaq linjat mahnitëse (FOTO LAJM) Jennifer Lopez tashmë është 47 vjeç. Por as vitet dhe koha nuk kanë arritur ta mposhtin sharmin e nje prej femrave më
Ish-e dashura kërcënon të dashurin e Jennifer Lopezit Alex Rodriguez është duke u ballafaquar me ish të dashurën e tij, e cila është duke e kërcënuar se do t’i publikojë mesa
Jennifer Lopez jep një deklaratë të fortë për të dashurin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez dha mbrëmë një deklaratë të fortë dashurie të enjten mbrëma në emisionin "The Late L
Jennifer Lopez i habit të gjithë me pamjen e saj (FOTO LAJM) Jennifer Lopez i ka lënë pa fjalë fansat e saj me paraqitjen mbrëmë në "Billboard Latin Music Awards". 47 vjeçarja tr
Jennifer Lopez merr binjakët e saj në studio: "Vajza është kopja ime" (FOTO LAJM) Këngëtarja Jennifer Lopez ishte e ftuar në emisionin e Ellen ku foli rreth familjes së saj dhe lidhjes së re me yllin e
Jennifer Lopez në një romancë serioze me yllin e basketbollit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez dhe ylli i basketbollit Alex Rodriguez janë shfaqur dorë për dore në Nj
Maxi Lopez "freskon" nga pas arbitrin e ndeshjes (VIDEO) Torino luajti në fundjavë ndaj Crotones në sfidën e mbyllur 1-1, teksa nuk kanë munguar as episodet humoristike. Lo
Ja kush është sozia shqiptare e Jennifer Lopez! (FOTO LAJM) Është e pabesueshme por ja që këngëtarja Jennifer Lopez ka një sozi të vetën në Shqipëri. Për më tepër ato janë të dy
Pas ndarjes nga Drake, Jennifer Lopez arratiset me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez duket se ka filluar një lidhje të re me një nga yjet e sportit meksikan. Ylli i