999 rezultate për

lopez

Lisandro Lopez flet fjalët e para si zikaltër: Me padurim po pres debutimin Lisandro Lopez është prezantuar zyrtarisht si një futbollist i Interit, ndonëse i ishte bashkuar skuadrës zikaltër që të
Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj shkëmbejnë puthje pasionante Ka një vit tashmë që këngëtarja e njohur Jennifer Lopez po shijon lidhjen e saj të dashurisë me bejsbollistin, Alex Rodr
Ky është numri që do të mbajë Lopez tek Interi Interi sot zyrtarizoi mbrojtësin argjentinas, Lisandro Lopez nga skuadra portugez, Benfica. Ai tek Zikaltërit do të
Zyrtare: Lisandro Lopez nënshkruan me Interin Inter më në fund ka bërë përforcimin e tij të parë, ku ka huazuar mbrojtësin argjentinas, Lisandro Lopez Zikaltërit k
Zhgënjen Jennifer Lopez, këngëtarja nuk kujdeset për linjat trupore Një nga femrat më të bukura në botë, Jennifer Lopez është shfaqur rrugëve të Los Angelesit të SHBA-ve. Këngëtarja amerik
Jennifer Lopez tregon muskujt (FOTO LAJM) Linja e këngëtares mbahet nga stërvitja e rregullt dhe vallëzimi, dhe fotografia e fundit tregon se trajnimet kanë një e
Kur Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez bëhen bashkë, “e djegin fare” (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka mbledhur mbrëmjen e kaluar miqtë e saj dhe 100 personazhe VIP, në shtëpinë në New York. Ndër të f
Joga me Jennifer Lopez Jennifer Lopez tregoi në Instagram se punon fort për të ruajtur format e saj trupore. Këngëtarja dhe aktorja 48-vjeça
Kur J-Lo bën shopping vesh një bluzë prej 1400 dollarësh Edhe kur i duhet të bëjë një ndalesë të shpejtë në një qendër tregtare, këngëtarja e famshme nuk mund të dalë nga shtëpi
Jennifer Lopez nuk i njeh vitet, shkëlqen në foton e fundit Jennifer Lopez është shembulli ideal i shprehjes “mosha është vetëm një numër”. Këngëtarja e njohur, edhe pse 48-vje
Krishtlindjet në shtëpinë e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Krishtlindjen në shtëpinë e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Çifti, i cili ka nisur një lidhje që nga muaji shkurt
Jennifer Lopez e lumtur pranë të dashurit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez duket se po kalon momente të lumtura me të dashurin e saj. Lopez dhe
Imazhi më i ri i ‘Guess’ bëhet Jennifer Lopez (FOTO) Këngëtarja dhe aktorja e njohur botërore, Jennifer Lopez është emër shumë i kërkuar edhe nga brendet e njohura. Shumë
Lopez: Icardi është një kafshë Mauro Icardi ka pasur një natë tjetër fantastike në Serie A, duke shënuar dy gola në fitoren 1:3 ndaj Cagliarit Trajn
Kënga e re e Jenifer Lopez, Amor, Amour, Amour Këngëtarja e mirënjohur Jennifer Lopez ka publikuar këngën e saj të re “Amor, Amor, Amor”. “Amor, Amor, Amor”, e sjel
I mori gruan dhe nuk ia fal, caktohet data kur Wanda dhe Icardi do përballen me Lopezin Vanda Nara nuk arrin të qëndrojë jashtë aktualitetit: bashkëshortja e Mauro Ikardit ka përfunduar sërish në qendër të vë
Dikur shokë skuadre, më pas i mori gruan, Lopez: S'ka gjë, një ditë do e takoj Maxi Lopez thotë se ai do të takohet me Mauro Icardi-n një ditë. Lopez dhe Icardi ishin shokë ekipi te Sampdoria, por
Piktori krijon vepra arti me lojtarët e Real Madridit dhe i shet ato për bamirësi (FOTO) Bota e sportit mund të shihet dhe të interpretohet në forma të ndryshme. Format e tyre mund të shprehen gjithashtu përme
Fundjava e Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues (FOTO LAJM) Një nga ciftet më të reja dhe më të diskutuatura në botën e shoëbizit ndërkombëtar. Ata shihen të pandashëm në çdo pa
Alex tregon hapur se Jennifer është më e mirë se ai Një nga çiftet e reja më të dashura për publikun është padyshim është Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues. Por pavarës