999 rezultate për

lopez

Bashkëshortit të Jennifer Lopezit i grabisin makinën (FOTO LAJM) Alex Rodriguez shkoi për të ndjekur ndeshjen e bejsbollit, kur u kthye gjeti veturën bosh. Bashkëshorti i Jennifer Lo
JLo feston 50 vjetorin, i fejuari i bën dhuarata luksoze Alex Rodriguez i dhuroj Jennifer Lopez një ditëlindje të 50-të për tu mbajtur mend, duke i dhuruar të fejuarës së ti një
50-vjeçare si Jennifer Lopez, këngëtarja feston si në të 20tat (VIDEO) Ditën e djeshme ylli i muzikës botërore Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj. Këngëtarja seksi festoi 50-vjetorin
Jennifer Lopez feston ditëlindjen, shikoni si e uron Kim Kardashian (FOTO LAJM) Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen, me këtë rast pranoi shumë urime nga familjarët, miqtë dhe fansat. Një urim të
Trajneri nuk e do te Levante, por Sadiku lë pushimet dhe vjen në stërvitje Levante ka nisur stërvitjet ditën e hënë dhe pjesa më e madhe e lojtarëve i janë bashkuar klubit. Trajneri Paco Lopez
Edhe në New York ikin dritat, Jennifer Lopez ndërpret koncertin (VIDEO) Megjithëse ishte përgatitur për një natë të gjatë pasi do të mbante një koncert gjigant në Madison Square Garden, Jennif
Disa ditë larg të 50-ave, Jennifer Lopez shfaqet gjithnjë e më seksi (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe disa ditë nga ditëlindja e saj e 50-të. Por, JLo, ditëve të fundit po shfaqet më seksi se kurrë më p
JLo martohet për të katërtën herë (FOTO LAJM) Si pjesë e turneut, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dokumentarin “It’s My Party: Showtime!”, i cili zbulon
I ulet në prehër, Jennifer Lopez "luan mendsh" fansin me kërcimin erotik (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka dhuruar sërish spektakël para fansave të saj. Këngëtarja Jennifer Lopez ka filluar turin e saj muziko
Turpërohet Jennifer Lopez, tregon "padashje" të brendshmet (FOTO LAJM) Jennifer Lopez nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve. Modelja dhe aktoja së fundi është fotografuar në rrugë, e shoqë
Pak javë para 50-vjetorit, Jennifer Lopez zbulon sekretin e rinisë së përjetshme (FOTO LAJM) Jennifer Lopez njihet si ikona e bukurisë së përjetshme, sepse sa më shumë kalojnë vitet aq më shumë ajo rinohet. Kë
JLo dëshmon edhe njëherë se mosha është thjesht një numër (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka treguar format e saj fenomenale derisa ka pasur të veshur xhinse në një drekë me shokë në Los Angeles
Jenniffer Lopez çmend fansat me klipim e ri ( FOTO & VIDEO) Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Medicine”.
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
I dashuri i Dua Lipës nuk i reziston të pasmeve të JLo (FOTO LAJM) As Isaac nuk mundi të rezistojë pa shikuar trupin bombastik të Jennifer Lopez. Dua Lipa ka debutuar mbrëmë në eventin
Jennifer Lopez “kopjon” Oriola Marashin? (FOTO LAJM) Eventi “Met Gala” është një nga më të përfolurit, ku komentet për veshjen e yjeve nuk mungojnë. Diva e muzikës Jennif
Maxi Lopez joshet nga modelja suedeze (FOTO LAJM) Modelja suedeze Daniela Kristianson po shijon një lidhje me futbollistin Maxi Lopez. Ata të dy duken mjaft të lumtur ku
50 vjeçarja Jennifer Lopez ende del me bikini për fansat (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ende se ka marrë propozimin për martesë nga ana e të dashurit të saj Alex Rodriguez, që i ka dhuruar këng
E kërkon Bayern por Lille blindon Pepen Nicolas Pepe pa dyshim mund të quhet zbulimi i sezonit në Ligën e Parë Franceze. Sulmuesi i Lille ka shkëlqyer nën drejt
Skandal pas skandali: Alex, mesazhe të nxehta me ish-modelen? Fill pas bërjes publike të fejesës së Jennifer Lopez- it dhe Alex Rodriguez- it shpërtheu skandali se partneri i yllit t