999 rezultate për

lopez

Gruaja e Reyes ndan videon e futbollistit të ndjerë të filmuar vetëm disa javë para aksidentit tragjik (VIDEO) Noelia Lopez, gruaja e të ndjerit Jose Antonio Reyes, ndau një video të filmuar vetëm disa javë para aksidentit që i mor
Jennifer i mësoi Shakirës si të bëjë twerk dhe rrjeti u çmend (VIDOE) Jennifer Lopez e di mirë që të gjitha ne kemi nevojë për motivim pas një izolimi të gjatë në shtëpi dhe kështu, prandaj
Amerikani pi gjysmë litri dezinfektant pasi Donald Trump sugjeroi se kuron Covid-19 Një burrë është shtruar në spital pasi piu një shishe plot me dezinfektant, duke marrë fjalë për fjalë sugjerimin e pres
Gafë në kohë karantine, gazetarit të njohur i zbulohet tradhtia LIVE (VIDEO) Karantina po i zbulon sekretet shumë personave, midis tyre edhe publikë. Gazetari spanjoll Alfonso Merlos është turpë
Jennifer Lopez kthen sytë nga sporti, gati të blejë skuadrën e njohur (FOTO LAJM) Nga futbolli amerikan te bejzbolli. Jennifer Lopez, ylli portorikan që interpretoi në shoun e Super Bowl-it, dëshiron të
"Shpërthen" babai i Wandës: Ikardi nuk më ka pëlqyer kurrë, ish-bashkëshorti zotëri (FOTO LAJM) Babai i Wanda Narës, Andres Nara, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë në lidhjë me martesën e vajzës së tij, m
E pakujdesshme me fëmijët, Wanda Nara replikon me Maxi Lopez Wanda Nara i është kundërpërgjigjur ish-bashëshorti i saj, Maxi López, i cili e akuzoi si një nënë të keqe për faktin që
E akuzoi që solli fëmijët në zemrën e pandemisë, Wanda Nara "masakron" Maxi Lopez Uanda Nara i është përgjigjur ish-burrit të saj, Maksi Lopezit, pas akuzave të këtij të fundit që ajo kishte sjellë fëmi
A do të anuloj koronavirusi dasmën e shumëpërfolur të Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez? (VIDEO) Ajo kishte vendosur të lidhte kurorë me të fejuarin e saj Alex Rodriguez këtë vit. Por Jennifer Lopez ka zbuluar se d
Lopez merakoset për fëmijët, i kthehet keq Wandas: Si guxon t’i nxjerrësh jashtë karantinës në kohë virusi Saga Maxi Lopez-Wanda Nara vijon dhe së fundmi është futbollisti argjentinas që reagon ashpër ndaj gruas së tij. Wand
Ndërron jetë ish i dashuri i Jennifer Lopez Ish i dashuri i Jennifer Lopez, me të cilin kishte kaluar 10 vite, ka ndërruar jetë. I dashuri i shkollës së mesme të
Ndahet nga jeta ish i dashuri i Jennifer Lopez: Kam shumë kujtime me të Ndahet nga jeta ish i dashuri i Jennifer Lopez. David Cruz u nda nga jeta në moshën 51-vjeçare. Lajmi i hidhur u dha nga
"Pastrim parash", shtohen akuzat për Ronaldinhon Rëndohet situata juridike e Ronaldinhos, i cili ndodhet në paraburgim në Paraguai, i akuzuar se është futur në këtë vend
Sfidën më të famshme të momentit në internet e fituan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (VIDEO) Është fakt i ditur që Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një nga çiftet më të preferuar dhe të pëlqyer të showbiz-it
Tifozja e Realit "tërbon" Instagramin, publikon foto provokuse (FOTO LAJM) Modelja Marta Lopez Alamo është një nga tifozet më të zjarrta të Real Madridit. Bukuroshja spanjolle gjithashtu nuk m
E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO) Jo të gjithë e kanë pëlqyer shfaqjen e Jennifer Lopez dhe Shakirës në pushimin e pjesëve në "Superbowl", madje FCC (Komi
Sfida më e re po fikson rrjetin, mban emrin e Jennifer Lopez (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është nëna me seksi e showbiz-it dhe kjo nuk ka diskutim. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, ajo ja del
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM) 2020-ta duket se do të jetë viti i Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez. Në mars të vitit që lamë pas, Rodriguez i propo
Super performancë në Super Bowl, Shakira dhe Jennifer Lopez nuk do të paguhen (VIDEO) Më shumë se vetë ndeshja, në Super Boël tërhoqi vëmëndje dhe u lakua në të gjitha mediat performanca e Shakirës dhe Jenn
10 orë dhe shumë para, sa pagoi Jennifer Lopez për grimin në Super Bowl (FOTO LAJM) Kush duket kaq mirë, nuk duket rastësisht. Që konturi dhe shkëlqimi i Jennifer Lopez të dukej në ekrane, në skenë, në fo