999 rezultate për

look

Bjonde, e kuqe, e zezë, Tayna nuk ndalet me ndryshimin e look-ut (FOTO LAJM) Tayna është një ndër personazhet më eksperimentues të ekranit shqiptar. Edhe pse nuk ka shumë vite në skenë, ajo bren
Sezon i ri look i ri, Alessia Bami vjen shumë ndryshe këtë herë (FOTO LAJM) Alesia Bami mori vëmendjen e të gjithëve me fotot tërheqëse nga pushimet, ku tregoi se e kishte shijuar këtë verë në mak
Kim Kardashian po quhet “nëna më e keqe” për look-un e fundit të vajzës (FOTO LAJM) Kim Kardashian po përballet me reagime nga më të ndryshmet në Instagram për look-un e fundit të vajzës 6-vjeçare North W
Dhurata ti je? Këngëtarja ndryshon look dhe duket komplet tjetër njeri (FOTO LAJM) Këngëtarja e hitit “Zemër” që theu rekorde klikimesh jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë saj, Dhurata Dora, na ka befas
Eni Koçi s'po gjen rehat, pas ngjyrës së kuqe ndryshon përsëri look (FOTO LAJM) Nuk e dimë se kur do ndalojë me eksperimentet e flokëve, por Eni Koçi sapo na befasoi të gjithëve. Rreth 2 javë më pa
Nevina ti je? Moderatorja ndryshon look dhe nuk njihet më (FOTO LAJM) Gjatë këtyre viteve që ka qenë pjesë e ekranit, Nevina Shtylla ka qenë ndër të paktat moderatore që i ka qëndruar besnik
Eni Koçi ndryshon look drastikisht, i rikthehet 3 viteve më parë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, të cilën deri më tani ishim mësuar ta shihnim përherë bionde, ka zgjedhur të nd
Morena Taraku nuk po gjen rehat, si duket me look-un e ri (VIDEO) Morena Taraku kohët e fundit ka bërë disa herë eksperimente në flokët e saj dhe duket se nuk po gjen rehat. Pasi u sh
Eni Koçi bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Këngëtarja Eni Koçi është e njohur prej vitesh si biondja klasike dhe e pandryshuar. Mirëpo së fundmi ajo ka befasuar
Sezoni i bjondeve, Xhensila ndryshon look dhe duhet të fërkoni sytë (VIDEO) Sezoni i verës është i duhuri për të bërë ndryshime në look dhe duket se këtë praktikë po e ndjekin të gjitha të famshme
Bjonde apo brune, Nora Istrefi bën ndryshim ne look dhe i ka qëlluar (VIDEO) Megjithëse ishim mësuar ta shihnim me flokë në ngjyrë t errët, këngëtarja Nora Istrefi ka vendosur që të ndryshojë pamje
Kaq ndryshe dhe kaq bukur, kështu duket Tayna me look-un e ri (FOTO LAJM) Tayna është vazhdimisht në sjelljen e trendëve të reja. Ajo krahas talentit në muzikë, është një femër e bukur, seksi
Krahasojnë Malumën me Dafina Zeqirin dhe s'kanë faj, ky koment do ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare e cila kohët e fundit është shkëputur nga jeta e saj në Ame
Brune prej kohësh, Çiljeta vendos të ndryshojë look (FOTO LAJM) Çiljeta ka vendosur të ndryshojë diçka në pamjen e saj dhe nuk mund të bënte zgjedhje më të mirë. Pak orë më parë, këngë
Ozil ndryshon look, Aubameyang e ironizon keq (FOTO LAJM) Sulmuesi i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang është tallur me stilin e ri të flokëve të Mesut Ozilit, duke e krahasuar
Rita Ora publikon videoklipin e ri "Newlook" të realizuar në Dubai (VIDEO) Rita Ora ka publikuar videoklipin për këngën e radhës të albumit ‘Phoenix’. Rita ka zgjedhur këngën e bukur ‘New Look
E "kryqëzuan" për ndryshimin në look, Kida ka dy fjalë për fansat (FOTO LAJM) Kida ka qenë gjithmonë personazhi publik që luan më së shumti me look-un. Eksperimenton por gjithmon ja del të duket buk
Në klipin "Çikat" Rina ka kopjuar look-un nga modelja e famshme (VIDEO) Klipi i ri i Rina Balajt “Çikat” bëri shumë bujë për vetë faktin që ishte një bashkëpunim i fortë me Adelina Ismajlin dh
Fifi ndryshon totalisht look, si duket këngëtarja (FOTO LAJM) Fifi është këngëtarja e njohur e erkranit shqiptar e cila nuk nguron që herë pas here të ekperimentoj me look-un. Kën
Jo vetëm komplimente, Kida merr kritika për look-un e ri (FOTO LAJM) Para disa ditësh këngëtaria e mirënjohur, Kida, bëri në ndryshim në pamjen e sajë duke i stiluar flokët me gërshetat e v