999 rezultate për

look

Pas 4 vitesh brune natyrale, Ronela Hajati duket një yll me look-un e ri (VIDEO) Ishim mësuar ta shihnim Ronela Hajatin si një brune tërheqëse, e cila për 4 vite zgjodhi të mbajë flokun e saj natyral.
Sikur të mos mjaftonte "Ariel", Kylie u rikthye me një look edhe më joshës për Halloween (FOTO LAJM) Ndërkohë që jemi duke pritur të gjithë sesi do të shndërrohet Kim Kardashian për Halloween, motra e saj Kylie Jenner na
Me look të ri dhe bashkëpunim me Shaolin Gang, Getoari sapo publikoi klipin (VIDEO) Disa ditë më parë, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Getoar Selimi, lajmëroi fansat se do të sillte një këngë
Rita Ora ndryshon papritur look, këngëtarja bëhet brune (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur xhirimet për filmin e saj të ri “Oliver” dhe për këtë shkak ka vendosur të ndryshojë ‘look’ tërësisht.
10 kombinime perfekte për këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Stinët e ndërmjetme si vjeshta, janë të diskutueshme kur bëhet fjalë për veshjen: të vishemi shumë apo pak? Do të kemi f
Basha ironizon look-un e ri të Ramës: La mjekrën si Ismail Qemali Pamja e re e kryeministrit Edi Rama, i ka bërë përshtypje edhe kryeopozitarit Lulzim Basha. Gjatë deklaratës për me
Era Istrefi ndryshon sërish look dhe duket wow! (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që Era Istrefit i pëlqen shumë të eksperimentojë me paraqitjen dhe të ndryshojë shpesh look, thuajse në
Majlinda Bregu ndryshoi look dhe të gjithë u surprizuan (FOTO LAJM) Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imazhin e saj! Gjtihnjë
Lamtumirë flok brunë, si duket Albana Osmani me look-un e ri (VIDEO) Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune! Me ardhjen e
4 vite pa lyer flokët, Ronela Hajati merr më në fund vendimin të ndryshoj look (FOTO LAJM) Kur flasim për Ronela Hajatin na vijnë menjëherë ndërmend hitet e saj dhe po ashtu klipet e guximshme që artisjta bën he
Dafina i mbaroi ekperimentet me look-un? Prini të shihni këtë të fundit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri njihet për stilin e saj mjaft ekstravagant. Artistja e njohur gjithnjë shihet me stile të ndryshme flokësh
Totalisht ndryshe, Fjolla Morina vjen me një tjetër look (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina së fundmi po kalon disa ditë të mira pushimi. Fillimisht ajo udhëtoi drejt Francës, m
Baluket bëjnë namin! Dafina Zeqiri i bashkohet trendit më të ri të momentit (FOTO LAJM) Ishte Dua Lipa e para që ndryshoi look-un disa ditë më parë duke prerë baluke dhe pas saj, këtë ndryshim në pamje e bëri
Ajo është? Aktorja Anna Lika ndryshon totalisht look dhe nuk do e njihni (FOTO LAJM Aktorja e njohur e humorit, Anna Lika, është një ndër figurat më të dashura për publikun shqiptar. Me humorin dhe tip
Dua Lipa me look-un e ri? Një yll (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, numëron plot 34.5 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram. Aj
I dashuri i Duas ndryshoi look dhe këngëtarja s’i rezistoi dot as publikisht (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, Dua Lipa ka nisur romancën e re me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in. Ata janë shfaqur kudo në publ
"Dukem si katunare", Anxhelina Hadërgjonaj ndërron look dhe del e pakënaqur (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj jeton prej kohësh në Amerikë ku ka vazhduar dhe karrierën e saj. Shoku i saj i ngushtë, grimieri A
Kiara Tito guxon gjithmonë me look-un, por këtë herë nuk do e njihni (FOTO LAJM) Moderatorja Kiara Tito është një ndër emrat më të komentuar në media, e cila prej kohësh është bërë kryefjala e lajmeve
Kishte ardhur koha, Arbana Osmani bën ndryshimin në look dhe duket një yll (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Arbana Osmani, është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, k
Ariana Fejzullahu do e pres fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më