999 rezultate për

look

Ngjashmëri e "frikshme", me look-un e ri Taynën do e ngatërroni me Era Istrefin (VIDEO) Tayna është reprja shqiptare e cila ka arritur suksesin në një kohë mjaft të shkurtër edhe madje njihet mbarë në Shqipër
S'ka më flokë të gjatë, Xhensila duket yll me look-un e ri (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezain e kemi parë shpeshherë me look të ndryshëm dhe gjithmonë këngëtarja ka shkëlqyer. Por së fundmi Xh
Veshje të përzgjedhura dhe look i kuruar, politikanet shqiptare që shkëlqejnë gjithnjë (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa e tij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhen
Si për të harruar problemet e fundit, Arbenita ndryshon look dhe duket yll (VIDEO) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të momentit në showbiz-in shqiptar. Vazhdim
Eleni Foureira nuk njihet me look-un e ri! Ndryshon totalisht për këngën e re (FOTO LAJM) Eleni Foureira ka ndryshuar look totalisht! Këngëtarja nuk njihet në foton e fundit të publikuar në Instagram. Shk
11 mijë euro look-u, jeta super luksoze e Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret shqiptare që gjithnjë është përfolur për pamjen e saj elegante dhe fisnike!
Të gjithë u fiksuan me look-un e ri të Rudina Magjistarit, por ishte një "gënjeshtër" (FOTO LAJM) Ditën e sotme nëpërmjet postimeve në Instagram, Rudina Magjistari tregoi se ka lyer flokët e kuqe. Moderatorja dukej
Harrojeni Rudina Magjistarin bjonde, moderatorja surprizon fansat me super look-un e 2020 (FOTO LAJM) Nisja e vitit 2020 ka ardhur me ndryshime për moderatoren Rudina Magjistari. Vetëm pak më parë, ajo na ka surprizuar
Jo më flok të zinj, Bora Zemani duket një ëmbëlsirë me look-un e ri (FOTO LAJM) Moderatoren Bora Zemani jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të zinj. Bora ka eksperimentuar vetëm në gjatësinë ë
6 aksesorët për flokët që ju duhen patjetër për look-un e festave (FOTO LAJM) Jemi në gjysmën e muajit nëntor dhe sezoni i festave po afron gjithnjë e më shumë! E dimë që ende nuk e keni bërë zgj
Vit i ri, look i ri! Rita Ora ndryshon krejtësisht dhe duket yll (FOTO LAJM) Rita Ora ka ndryshuar look për festat e fundvitit! Këngëtarja ka prerë flokët shkurt fare dhe ka treguar look-un në d
Fjoralba Ponari ndryshon look dhe tani duket fiks si aktorja e njohur turke (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim gjithmonë bjonde, por Fjoralba Ponari ka vendosur të bëjë një ndryshim në look. Pak më parë ajo
Përfundimisht pa kaçurrela, Albano Bogdo ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Albano Bogdo, aktori i humorit ka bërë sërish ndryshime në pamjen e tij të jashtme. Pas heqjes të shumë kilogramëve, akt
Selena ndryshon krejtësisht look dhe duket kaq e bukur (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez së fundmi ka vendosur të ndryshojë krejtësisht look. Këngëtarja ka prerë bal
6 aksesorët për flokët që ju duhen patjetër për look-un e festave (FOTO LAJM) Jemi në gjysmën e muajit nëntor dhe sezoni i festave po afron gjithnjë e më shumë! E dimë që ende nuk e keni bërë zgj
Mimoza Shkodra ndryshon look, këngëtarja duket një yll (FOTO LAJM) Në muajin korrik, këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra solli bashkëpunimin muzikor me Skerdin, të titulluar “T’lutem”.
Anxhelina befason fansat, super tërheqëse me look-un e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja Axhelina Hadërgjonaj prej kohësh larg muzikës por gati gjithmonë në qendër të mediave rozë për jetën e saj ja
Fifi bën super ndryshim në look dhe duket yll (FOTO LAJM) Këngëtarja herë pas here bën ndryshime drastike, por prej disa kohësh i kishte qëndruar besnike ngjyrës së zezë dhe flo
Pas 4 vitesh brune natyrale, Ronela Hajati duket një yll me look-un e ri (VIDEO) Ishim mësuar ta shihnim Ronela Hajatin si një brune tërheqëse, e cila për 4 vite zgjodhi të mbajë flokun e saj natyral.
Sikur të mos mjaftonte "Ariel", Kylie u rikthye me një look edhe më joshës për Halloween (FOTO LAJM) Ndërkohë që jemi duke pritur të gjithë sesi do të shndërrohet Kim Kardashian për Halloween, motra e saj Kylie Jenner na