999 rezultate për

look

Feston ditëlindjen e 36, të gjithë po flasin për super look-un e Khloe Kardashian (FOTO LAJM) Ditëlindja e 36-të e Khloe Kardashian e ka gjetur miliarderen me një “look” të ri. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj disa
Di Canio kritikon "look"-un e Ronaldos: I turpshëm, nuk e vesh as për gjumë Stili i ri i veshjes, i promovuar nga Cristiano Ronaldo në rrjetet sociale nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar gjat
Era e gatshme për të fluturuar, ku është arratisur këtë herë Këngëtarja Era Istrefi e cila prej kohësh ka prekur tregun ndërkombëtar ka gjetur mundësinë të udhëtojë jashtë Shqipëris
Ndjekësit të mahnitur, modelja joshëse bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Modelja me famë botërore Emily Ratajkoëski është një ndër modelet më të kërkuara. Së fundmi, modelja ka habitur fansat,
I bashkohet look-ut të verës, Çiljeta shkëlqen me pamjen e re (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme kur bëhej fjalë për ndryshimet në ‘look’. A
Ndryshoi look, të gjithë të mahnitur me pamjen e re të Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Me bikini të bardha dhe trupin "çokollatë", Nora Istrefi bëri namin me këtë look (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi tregohet shumë aktive në rrjete sociale. Ajo gjithmonë tërheq vëmen
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Gati për verë, Enca dhe look-u i ri do të bëjnë namin (FOTO LAJM) Për tu përshtatur totalisht me stinën e nxehtë të verës, ku ka më mirë se të "instalosh" gërsheta për një kohë të gjatë
Butrint Imeri i surprizon të gjithë me look-un, këngëtari bëhet bjond (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, duket se ka rezervuar surpriza të shumta për fansat e tij. Pas projektit akustik,
Ilda Bejleri ndryshon look, si ju pëlqen më shumë moderatorja (FOTO LAJM) Ardhja e verës dhe përfundimi i masave të izolimit ka bërë që shumë personazhe të njohur t’i drejtohen qendrave estetike
Me flokët gërsheta, Getinjo ndryshon look dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Reperi Getinjo që prej periudhës së karantinës ka vendosur që ti lëjë flokët e gjata dhe tashmë pasi i janë rritur mjaft
Lamtumirë brune, Genta Ismajli ndryshon totalisht look dhe duket yll (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Genta Ismajli, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe me rezultatin ajo është shumë e këna
Sabiani bën ndryshimin drastik në look, këngëtari nuk njihet (FOTO LAJM) Sabiani mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun, këngët e tij hite dëgjohen kudo dhe gjithashtu
Modeli i ri i flokëve të CR7, rrjeti shpërthen në meme spektakolare (FOTO LAJM) Është një nga një personazhet më të njohur njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë, gji
Lori Hoxha ndryshon look, pra ky është trendi i ri i flokëve? (FOTO LAJM) Lori Hoxha e ka treguar prej kohësh se i adhuron flokët e gjatë, të cilët në fakt, dhe nuk e mohojmë dot se i shkojnë sh
Agnesa Vuthaj ndryshon look, i kthehet pamjes së viteve më parë (FOTO LAJM) Ish-Missi, Agnesa Vuthaj, është një nga femrat më të bukura shqiptare. Megjithatë, Agnesën e kemi parë shumë pak të eksp
Eksperimentoi përsëri, Tayna ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Tayna është një nga ato artiste që guxon të eksperimentojë shumë me pamjen e saj. Pak ditë më parë, ajo i dekoloroi flok
I duhet një garderobë e re, Adele tani po shpenzon me mijëra dollarë për look-un (FOTO LAJM) Vetëm tani Adele po ndërgjegjësohet për kg e humbur dhe të afërm të saj thonë se po fillon ta trajtojë veten siç ka dash
Nuk kanë fund eksperimentet për Dua Lipën, ky është look-u i ri i këngëtares (FOTO LAJM) Dua Lipa njihet për eksperimentet që bën në pamjen e saj, ajo ka ndryshuar sërish stilin e flokëve, për çfarë mund të th