999 rezultate për

look

Me flokë të gjatë dhe mjekër, look-u i ri i "Sarp" nuk do t'ju mahnisë (FOTO LAJM) Çagatay Ulusoy është një nga aktorët më të sukseshëm turk, që falë talentit ka arritur të fitojë zemrat e publikut dhe t
Nuk po gjen rehat, Bora Zemani ndryshon sërish look dhe duket yll (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Bora Zemani është dalluar kohët e fundit për ndryshimet e shpeshta në “look”. Ajo vendosi që p
Luana tregon prapskenat, si ndryshoi papritur look në klipin e fundit (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, Luana Vjollca solli një super bashkëpunim me këngëtarin latin Jay Santos. Projekti i tyre i r
Madonna festoi 62-vjetorin, e bija i vjedh vëmendjen me look-un "shokues" (FOTO LAJM) Mbretëresha e Popit vijon të ndajë me ndjekësit foto nga festa e ditëlindjes. 62-vjeçarja festoi në Xhamajka me të da
Me look-un e ri, Rina Balaj pozon topless si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Nwse duhej tw veçonim njw emwr ndwr vajzat e showbizit shqiptar qw eksperimenton mw shumw mw look-un, padyshim ndwr tw p
Aurela ti je? Këngëtarja befason të gjithë me look-un (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e saj në postimin e fundit në Instagra
"Ai më pëlqen kështu", Einxhel Shkira ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit. Ajo i ka qëndruar gjithnjë
Jonida Vokshi ndryshon look, nuk do ta besoni sa i shkon "bjondia" (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është një nga figurat femërore më të ëmbla të ekranit. Megjithatë moderatorja i ka qëndruar gjithmonë
Dua Lipa origjinale, këngëtarja bën ndryshimin në look dhe surprizoi të gjithë (FOTO LAJM) Pasi luajti mirë e mirë me çdo ngjyrë në flokët e saj, duket se Dua Lipa u lodh nga kjo “lojë”. Megjithëse të gjithë
Wow! Look-u i fundit i Kejvinës në bikini del jashtë parashikimeve (FOTO LAJM) Në bikini portokalli me flokët e krehura stil "Mrilyn Monroe", Kejvina ka surprizuar fansat duke pozuar buzë pishinës.
Enca sapo solli look-un më fiksues të kësaj vere (FOTO LAJM) Ajo eksploron gjithmonë duke sjellë risi me pamjen e saj. Bëhet fjalë për Encën. Disa kohë më parë, ajo u shfaq me
Gjithmonë e zhveshur dhe provokuese, si duket juristja shqiptare me look serioz (FOTO LAJM) Ajo njihet si “juristja seksi” dhe është mjaft e komentuar në mediat online. Është fjala për Redona Koçin, e cila me
Pasi u bë mami, Jonida Vokshi ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM) Më datën 18 të muajit qershor, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me një vajz
Siç nuk e keni parë kurrë, Fifi vjen me një super look (FOTO LAJM) Fifi ka qenë gjithmonë nga ato këngëtare që i ka qëndruar besnike ‘look-ut’ dhe flokëve të saj të zinj. Por me sa du
"Mezi po pres ta dëgjoni", Ronela Hajati zbulon look-un veror në klipin e fundit (VIDEO) Pak ditë më parë, Ronela Hajati tregoi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor për të cilin ishte duke pu
Me këtë super look, Samanta zbulon çfarë ju pret nga klipi i ri (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja e njohur e ‘shoëbiz-it’ shqiptar, Samanta Karavella ka lajmëruar me postimin e fundit projektin muzikor
S'ka më flokë të gjatë, Loredana bën ndryshimin drastik në look (FOTO LAJM) Me ardhjen e verës vinë edhe ndryshimet në look. Vajzat e famshme zgjedhin gërshetat ose flokët e shkurtër për t'i sh
Do të jetë trendi i verës? Kim Kardashian ndryshoi look dhe duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Meqë kishte ardhur momenti për ndryshimin e radhës, Kim vendos të shndërrohet në kokëkuqe. Para se të mendoni që janë pa
Feston ditëlindjen e 36, të gjithë po flasin për super look-un e Khloe Kardashian (FOTO LAJM) Ditëlindja e 36-të e Khloe Kardashian e ka gjetur miliarderen me një “look” të ri. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj disa
Di Canio kritikon "look"-un e Ronaldos: I turpshëm, nuk e vesh as për gjumë Stili i ri i veshjes, i promovuar nga Cristiano Ronaldo në rrjetet sociale nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar gjat