999 rezultate për

look

Sërish ndryshime në look, çfarë bëri këtë herë Kida (FOTO LAJM) Kida është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtarja e hitit “Deja Vu” tërhoqi vëmendjen me ta
Jo më bjonde, vajza e Sabianit ndryshon look dhe të gjithë po "çmenden" (FOTO LAJM) Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar look dh
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Yll e bukur, motra e Afërdita Dreshajt bën për herë të parë këtë ndryshim në look (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë ju që bëni herë pas here xhiro në profilin e Afërdita Dreshaj në Instagram, jeni njohur edhe me motr
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so
"M'paska marrë malli", Adelina Ismaili i rikthehet këtij look-u (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili tregoi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri t
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Me look të ri dhe fustan transparent, këngëtarja shqiptare pozon joshëse nga vaska (FOTO LAJM) Përveç muzikës që bën, Flaka Krelani, është gjithashtu shumë e komentuar edhe për fotografitë që publikon në rrjetet soc
Duke lyer flokët vetë, ky është look-u i ri i Bebe Rexhës (VIDEO) Këngëtarja me famë botëtore Bebe Rexha është një ndër artistet më të komentuar kjo për shkak të sukseseve, por edhe para
Kaq në formë se keni parë kurrë, kështu ndan Fifi lajmet e mira (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Fifi, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin e saj drastik që ka pësuar. Por përveç kileve të
Gjithmonë me ndryshime në look, Kiara bën nostalgjik ndjekësit me flokët e reja (FOTO LAJM) Ndryshe nga se ishin mësuar ta shihnin ndjekësit gjatë kësaj vere me ngjyrën e ëmbël të flokëve, moderatorja e njohur, K
Bëhet brune, a do e njihnit Loredanën me look-un e ri (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, reperja e njohur Loredana u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale. Ajo e mbylli “Instagram-in” për t’u rikthyer
Shfaqet me look krejt ndryshe, Orinda Huta surprizon ndjekësit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Orinda Huta, është gjithmonë mjaft e kuruar në daljet e saj në ekran megjithatë shumë pak herë ndo
Jo më bjonde, vajza e Sabianit ndryshon look dhe të gjithë po "çmenden" (FOTO LAJM) Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar look dh
Kida guxon sërish me look-un, duket yll me këtë ngjyrë flokësh (FOTO LAJM) Kida është një këngëtaret më “IN” të momentit. Kohët e fundit, ajo ka ekperimentuar shumë me ‘look’-un e saj. Nga një br
Brune dhe me balluke, ç'po kurdis Fjoralba Ponari me super look-un e ri (FOTO LAJM) Duhet ta pranojmë se kur e pamë këtë video të publikuar nga Fjoralba për një moment menduam se ka bërë një ndryshim dras
Look-u i ri i "Osman" i surprizoi të gjithë, por çfarë i tha publikisht partneria (FOTO LAJM) Aktori turk Burak Ozzcivit i është rikthyer xhirimeve të serialit “Osmani”, pas disa ditëve pushimi me familjen. Pri
Me look totalisht ndryseh, fansat po "çmenden" pas Era Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka guxuar gjithmonë me ndryshimet në ‘look-un’ e saj. Me ardhjen e vjeshtës, duket
Me look ndryshe, Bebe Rexha ndan pamjet nga festa madhështore e ditëlindjes (FOTO LAJM) Bebe Rexha ka festuar 31-vjetorin në një festë të këndshme në shtëpinë e saj. Këngëtarja shqiptare ka publikuar vetëm
Totalisht tjetër njeri, Adele shfaqet me 44 kilogramë më pak (FOTO LAJM) Daljet e saj të fundit kanë qenë më të komentuara ndohta se të gjitha vitet e saj të karrierës, e kjo për shkak të ndrys