999 rezultate për

lokalit

Ekzekutohet pronari shqiptar i lokalit të natës në Greqi, zbulohen pistat e hetimit Policia greke ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë që ndodhi dje në Greqi ku një shqiptar, pronar i një lokali nate ësh
E FUNDIT/ Ekzekutohet pronari shqiptar i lokalit të natës në Greqi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një shqiptar, pronar i një lokali nate është ekzekutuar në një atentat mafioz
Zbardhen detajet e “luftës” në Laprakë: Pronari i lokalit hyri brenda… Dy ditë pas ngjarjes së rëndë në zonën e Laprakës, ku mbetën të plagosur katër persona nga të shtënat me armë zjarri në
4 të plagosur në Laprakë, zbardhet dëshmia e shënjestrës së atentatit Është zbardhur dëshmia e Elion Lekës, i cili ishte edhe objektiv i atentatit të mbrëmjes së të premtes në zonën pranë is
Dëshmitarët tregojnë tmerrin në Laprakë: Erdhën për të vrarë pronarin Mbrëmjen e kaluar në Laprakë ndodhi një sherr me armë, sherr i cili tronditi dhe shkaktoi panik tek banorët e zonës.
Plagosja e katërfishtë në Laprakë, në kërkim pronari i lokalit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para mbrëmjen e së premtes në kryeqytet. Pas një sherri janë plagosur katër persona me ar
Kthyen lokalet në kazino, arrestohen dy pronarët (VIDEO) Në vijim të kontrolleve për evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë, evidentohen 2 raste të aktivitetit të kundraligjs
Vodhi paisjet elektronike të lokalit, arrestohet 40-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 40-vjeçar pasi ka vjedhur televizorë e kompjutera në një lokal. Mësohet se shtetasi i
Dy kallëpe tritol lokalit në Elbasan, zbardhen detaje të reja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në Elbasan, ku persona të paidentifikuar i
Shpërthen bombola e gazit, digjet një piceri në Sarandë Një bombol gazi ka plasur në një piceri në lagjen ''Nr.1'', në Sarandë. Policia e Sarandës bën me dije se ngjarja ka
Zbardhen detajet, pse u qëllua me armë nga të rinjtë pronari i lokalit Vazhdojnë hetimet në lidhje me atentatin që iu bë dje pronarit të një lokali dje në qytetin e Laçit. Policia bën me
I vuri tritolin “BMW” dhe lokalit në Sauk, arrestohet ish-i dënuari për vrasje Policia ka arrestuar shtetasin 41- vjeçar Eduart Dushku, si autor i dy ngjarjeve të shkatërrimit të pronës me eksploziv,
Dramë në Tetovë, pronari i lokalit rreh këngëtaren nga Shkupi dhe burrin e saj Dy këngëtare dhe bashkëshorti i njërës prej tyre janë sulmuar nga pronari i një lokali në rrugën e vjetër Tetovë-Shkup,
Hyri në sherr me truprojën e lokalit, plagoset rëndë 21-vjeçari në Sarandë Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme ne orën 03:35 në hyrje të qytetit në një lokal me muzikë. Sipas
Rama mbylli lokalin ku po këndonte Frederik Ndoci? Këngëtari: E ka bërë opozita (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në rrjete sociale ka qarkulluar lajmi se teksa po këndonte këngëtari i shquar shkodran Frederik Ndoc
Sherr në mes të lokalit në Tiranë, burri grushte të dashurës 25 vjet më të vogël Një 48-vjeçar po hetohet në gjendje të lirë nga Prokuroria e Tiranës, pas kallëzimit që ka bërë ndaj tij një vajzë 23-vj
“Çmenden” pronarët e lokalit në Ksamil, rrahin me shkop bejsbolli elektriçistët (FOTO LAJM) OSHEE, ka denoncuar në polici dy persona me iniciale E.L, pasi kundërshtoi dhe dhunoi dy punonjësit e që po kryenin kon
Arrestohet pronari i lokalit pasi tërheq zvarrë nëpër dysheme gruan e tij (VIDEO) Një pronar lokali është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar bashkëshorten e tij. Pamjet e këtij incidenti janë inci
Sherr me thika në një lokal në Durrës (VIDEO) Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 18 në Durrës. Raportohet se disa persona janë zënë brenda ambiente
Incident në Kukës, qëllohet me armë zjarri brenda lokalit të aktivistit të LSI Vetëm pak minuta më parë ka ndodhur një tjetër incident elektoral. Ngjarja ka ndodhur në Kukës. Mësohet se në fshatin