999 rezultate për

lokalit

Pronari i vë tritolin lokalit në Burrel që djali të marrë azilin në Gjermani Ditën e dielë, qyteti i Burrelit u trondit pasi një lokal në lagjen "Partizani" u hodh në erë. Lokali i cili është ma
Ndodh çudia në Tiranë, pronarja e lokalit godet me grusht klienten Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë, pasipronarja e lokalit ka goditur me grusht një vajzë të r
Podgoricë, gjendet një bombë para lokalit të shefit të Interpolit Pajisje shpërthyese është aktivizuar mëngjesin e sotëm para objektit hotelierik në Podgoricë, me çka është shkaktuar vet
Përplasja me armë mes lokalit, policia zbardh ngjarjen në Selitë Policia ka zbardhur përplasjen me armë të ndodhur ditën e djeshme në Selitë ku mbetën të plagosur dy shtetas. "...rre
Shkatërrohet streha e prostitucionit në Gjirokastër, në pranga pronarja e lokalit Këtë mbrëmje në Gjirokastër është goditur një rrjet i rrezikshëm prostitucioni. Gjithcka ndodhi në lagjen “18 shtator
Zbardhen dejatet, si u tentua eleminimi i pronarit të lokalit në Tiranë Janë zbardhur detaje të reja lidhur me plagosjen e ndodhur në Selitë në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me
Plumba pronarit të lokalit, kush është autori i plagosjes në Tiranë Janë identifikuar dy personat e plagosur pas sherrit të ndodhur në një lokal në Tiranë. Dy të plagosurot janë shteta
Brenda lokalit të parë "të ligjshëm" ku konsumohet kanabis (FOTO LAJM) Michael Fisher hapi "Teesside Cannabis Club" katër vjet më parë dhe thotë se "bota është një botë ndryshe" që atëherë.
Zemërohet pse i thonë të largohet se do mbyllin lokalin, shqiptari bën kërdinë me çekiç Një 37 vjecar shqiptar është vënë nën hetim nga ppolicia italiane pasi akuzohet për dëmtimin e një qendre bastesh natën
Vdes pas 4 muajsh në spital i riu nga Malësia e Madhe (FOTO LAJM) Edmir Nilaj, një i ri i cili prej 4 muajsh ndodhej i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë ka ndërruar jetë. 21-vj
Vdes pas 4 muajsh në spital i riu nga Malësia e Madhe, e qëlloi me plumb ish-komandoja Edmir Nilaj, një i ri i cili prej 4 muajsh ndodhej i shtruar në spitalin e Traumës në Tiranë ka ndërruar jetë. 21-vjeçar
I zuri pritë para lokalit dhe tentoi ta vriste, arrestohet 28 vjeçari Një vrasje është mundur të parandalohet sot nga policia në Lezhë. Sipas policisë njw 28-vjeçar me iniciale A.P. i ka
Maskat i zënë pritë të riut, i grabisin me dhunë xhiron e lokalit Një i ri vetëm 20 vjeç ka denoncuar në polici seështë rrahur barbarisht dhe më pas grabitur nga dy persona të maskuar.
E FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri mes lokalit në Lezhe, ka të plagosur Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Lezhe. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në lagjen "Gurra" të
Sherr me armë në Greqi, plagoset rëndë edhe një shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku vdiq një 61-vjeçar dhe katër të tjerë u plagosën. Ndër të plagosurit ësht
Digjet një lokal në Vushtrri Policia raporton se në Vushtrri të dyshuar të panjohur me një kubëz betoni kanë thyer një dritare të lokalit (restoranti
35-vjeçari i bën gjëmën vlonjatit, pas sherrit shkon i vë flakën lokalit Policia ka shpallur në kërkim një 35-vjeçar pasi dyshohet t'i ketë vënë zjarrin një lokali në lagjen "Pavarësia" në Vlor
Theu xhamat e lokalit, si tentoi të vriste veten biznesmeni Një 41 vjecar ka tentuar ti japë fund jetës, duke pirë lëndë helmuese. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në
Çmendet 41-vjeçari, thyen lokalin e pi helmin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme ku një 41-vjeçar banues në Xhafzotaj ka tentuar të vrasë veten. Burim
Anxhela Martini skena erotike në mes të lokalit me bashkëshortin Ata janë një çiftet më pasionantë dhe plot surpriza të showbizit. Modelja seksi Angela Martini dhe bashkëshorti i saj D