999 rezultate për

lokalit

Municione, lëndë plasëse e drogë, kush është pronari i lokalit që iu vunë prangat (VIDEO) Policia ka bërë të mundur të sekuestrojë drogë, lëndë plasëse, e municione luftarake në zonën e Kurbinit si dhe ka arres
Kudo gjak dhe gjithçka përmbysur, brenda lokalit ku ndodhi masakra në Burrel (FOTO & VIDEO) Punonjësit e Bashkisë Mat ishin duke drekuar në një lokal buzë rrugës në fshatin Shëlli teksa sipas policisë 54 vjeçari
Vis Martinaj çudit më dëshminë e tij Ervis Martinaj mohon të ketë qenë ai objektivi i të shtënave të ndodhura në Bllok disa netë më parë ku mbeti i vrarë edh
Zbardhet dëshmia e pronarit të lokalit: Kush qëlloi në Bllok, njëri përpëlitej në tokë Redi Popescu, pronali i lokalit në zonën e ish bllokut natën e së enjtes, tregoi në prokurori se si nisi konflikti mes d
Si nisi sherri? Pronari i lokalit tregon detajet e masakrës së Bllokut Së fundmi është zbardhur edhe dëshmia e pronarit të lokalit, Redi Popeskut, ku ndodhi maskara e ditës së enjte në Bllok.
Vrasja dhe plagosjet në Bllok, si nisi sherri për Elvana Gjatën dhe përfundoi tek armët Një sherr me të shtëna armësh ka tronditur mbrëmjen e djeshme Tiraanën, ku si pasojë mbeti i vrarë Fabian Gaxha ndërsa i
Atentati në Bllok ndodhi te lokali i biznesmenit, lidhja e tij me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Redi Popescu është pronari i lokalit ku ndodhi vrasja e djeshme në zonën e ish-bllokut. Ai pronar i bar 'Monopol' në ish
Armë, drogë e shkopa gome në Lushnje, FNSH blindon Lushnjen Policia e Shtetit ka ushtruar kontrolle të befasishme në Lushnje me qëllim kapjen, dhe parandalimin e ngjarjeve kriminal
Vodhi xhiron e lokalit, arrestohet i riu në Berat Policia e Beratit ka vënë në pranga një të akuzuar për vjedhje. 24 vjeçari Xhoni Spahiu u ndalua nga policia pasi dys
Shpërthimi i eksplozivit zgjon që në mëngjes Kamzën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz rreth orës 02:00 në biznesin e shtetasit Shkëlqim Halili. P
Polici i vuri armën në kokë, pronari i lokalit tregon si qëndron e vërteta Arben Hoxha, pronari i restorant "Peshkatarit" në qytetin e Sarandës ka folur për herë të parë duke sqaruar me detaje li
Nëse e thua këtë fjalë, në këtë lokal të nxjerin me shkelma jashtë (FOTO LAJM) Ekziston një kafene në New York që të ndalon përdorimin e fjalës “literally” e përkthyer në shqip si : fjalë për fjalë”
Plumba mes lokalit, përplasja me armë në "Havana" ndodhi për një femër Policia e Shtetit, përmes një njoftimi për shtyp, bën me dije se Emiljano Nina, banues në Tiranë, kishte pasur konflikt
Tmerr në Durrës, 52 vjeçari rreh vajzën e tij në mes të lokalit Një ngjarje shumë e shëmtuar ka ndodhur këtë herë në Durrës. Një baba rast 52 vjecar ka rrahur vajzën e tij 22 vjeçar
Fat i madh i pronarit, lokalit i vendoset tritol por nuk shpërthen Një lokali në Burrel i është vendosur në pjesën e jashtme të dritares një sasi eksplozivi. Por për fatin e mirë të p
Skema intime mes lokalit, Iva Aliko e Kallashi puthen në buzë (VIDEO) Ditën e djeshme kërcimtarja Kallashi dhe Iva Aliko festuan në të njëjtën ditë ditëlindjen. Dy vajzat seksi shqiptare
Makina përplaset me murin e lokalit, plagosën burrë e grua Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Broshkë. Burrë e grua janë pl
Pronari i lokalit gjakos qytetarin, policia e lë të lirë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka publikuar denoncimin e një qytetari, sipas të cilit p
3000 lekë për një natë, lokalet në Durrës që funksionojnë si shtëpi publike Përveç pijeve alkoolike dhe ahengut, në lokalet e qytetit bregdetarë të Durrësit, mundet të gjesh edhe prostituta. 3.000
Vrasja e 26 vjeçarit në vendin e punës, flet pronari i lokalit Një 26 vjeçar u mbyt me thikë në vendin e tij të punës në një lokal në Ferizaj mbrëmjen e së shtunës. I ndjeri Elvedin I