999 rezultate për

lokalit

Flet pronari i lokalit në Shëngjin: Autorët lidhën rojen, dyshoj te personat e skandalit te “Rana e Hedhun” Pasi i është shkrumbuar nga flakët lokali në lokali në pronësi te “Rana e Hedhun” në Shëngjin ka folur vetë Pjetër Prela
Tiranë, pronari i lokalit konfliktohet me inspektorët tatimor Një pronar lokali dhe dy inspektorë tatimorë janë konfliktuar gjatë orëve të mbrëmjes me njëri-tjetrin. Ngjarja ka nd
Drogë dhë fishekë, "Befasia" godet lokalin e natës në Tiranë, arrestohet pronari (VIDEO) Goditet një tjetër rast i tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor "Befasia", ku
Çmenduria e Balotellit, detyron pronarin e lokalit të hidhet në det me motor (VIDEO) Mario Balotelli është gjithmonë në qendër të vëmendjes. SuperMario ka paguar një pronar lokali për tu hedhur në det m
Aksident i frikshëm në Tiranë, makina futet brenda lokalit Një aksident është raportuar në Tiranë në rrugën e Dibrës. Sipas informacioneve të para mësohet se një automjet është fu
Përleshje me armë dhe plagosje para lokalit në Gjakovë Tre persona janë arrestuar nga policia orët e para të mëngjesit të djeshëm, dy prej tyre janë plagosur e lënduar. Pol
Hyri me kallash dhe i "korri" të gjithë! Dalin pamjet e tmerrit në Shkodër (VIDEO) Gjykata e Apelit të Shkodrës la në fuqi dënimin me burg përjetshëm për Miklovan Parubin nga fshati Dajç i Shkodrës.
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
"10 000 lekë një herë!" Plas prostitucioni sheshit në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më
Nami në lokale, si bëhen pazaret për seks dhe drogë në Fier Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton t’i frekuentosh këto lokale e më
I vunë tritolin lokalit në Vlorë, autorëve iu "prishet" plani 200 gr tritol i janë vënë një lokali në lagjen “Pavarësia” në Vlorë, por që për fat të mirë, nuk ka shpërthyer. Nuk d
Të shtëna me armë zjarri në Fier, lokalit i thyhen xhamat Një lokal është tronditur mbrëmjen e djeshme nga të shtëna me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në Fier dhe sipas infor
Dëshmia e pronarit të lokalit: Personi që ngacmoi Elvanën, ishte dikur shok i Matajt Vazhdon ende të ketë interesin maksimal të medias, ngjarja e bujshme në ish-Bllok, ku një person mbeti i vrarë dhe një t
Policia blindon Lushnjën pas atentatit, dyshimet e para Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lushnjës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se i plagosuri ësh
Kundërshtar i Aldo Bares, kush është pronari i lokalit që u plagos në Lushnjë Një atentat ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lushnjës. Sipas informacioneve paraprake mësohet se i plagosuri ësh
Tronditet Elbasani, shpërthen granata në mes të lokalit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit në Elbasan, ku një granatë ka shpërthyer brenda ambienteve të n
"Një person me Benz ngacmoi Elvanën…", çfarë dëshmoi pronari i lokalit në Bllok Ditën e djeshme është rikthyer edhe një herë në vëmendje vrasja në Bllok e 4 tetorit. Prokuroria po heton ende për t
EMRI/ E rëndë në Durrës, nipi i pronarit të lokalit bën për spital hajdutin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qyteton e Durrësit, ku një hajdut ka tentuar të grabis një lokal por e ka pësuar keq n
Masakra e Bllokut, arrestohet pronari i lokalit Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga mbrëmja e 4 tetorit, ku në zonën e Bllokut, u vra një person dhe u plagosën tre të
Pa tmerrin me sy, pronari i lokalit tregon si ndodhi masakra në Mat Pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja e rëndë në Mat, ka treguar se si ndodhi e gjithë kjo masakër. Ai tregon se në fi