999 rezultate për

lokalit

Sherri mes pronarit të lokalit dhe Inspektorëve: 300 mijë lekë ose të gjobitëm! Elton Kila alias Kastriot Kile, një i pandehur për akuzën e “Pastrimit të produkteve të veprës penale” dhe me masë sigur
Zbulohen biznese të tjera të italianit që mashtronte shqiptarët për punë Një javë më parë, emisioni “Stop” në Tv Klan transmetoi një rast mashtrimi për punësimin e shqiptarëve jashtë vendit. Bë
Pinë e u bënë "tapë", tetë persona bëjnë për spital pronarin e lokalit Një pronar lokali është dhunuar në mënyrë barbare në Pogradec mbrëmjen e djehsme. Sipas informacioneve ngjarja e rën
I dha fund jetës mes lokalit, zbulohet arsyeja pse biznesmeni në Korçë mori vendimin tragjik Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme në qytetin e Korçës ku një 45-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armën e
Biznesmeni i jep fund jetës në mes të lokalit në Korçë Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14.00, në lagjen Nr.9 të qytetit, ku shtetasi Viktor Bardhoshi, ka
Iu qep pas 30 vjeçares dhe i theu xhamat e lokalit, policia kap të "fiksuarin" nga Elbasani Policia e Elbasanit arrestoi shtatë persona gjatë ditës së djeshme për një zërë akuzash që nisin nga armëmbajtja pa leje
Të shtëna ndaj pronarit të lokalit dhe gjobëvënie, kush është i arrestuari në Berat Një 31-vjeçar u arrestua nga policia e Beratit, i akuzuar se më 18 tetor në bulevardin “Republika”, Berat, pas një konfl
"Mos flisni shqip!" Shqiptarët bëjnë për spital pronarin e lokalit në Greqi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Greqi. Një grup shqiptarësh janë përleshur fizikisht me disa shteta
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur të lerë në burg Mihal Kokëdhimën, ish pronarin e lokalit në Porto ?Palerno që këtë verë sul
Shtrytëzonte një 14-vjeçare, e shkuara e pronarit të lokalit të natës që u arrestua sot Ditën e sotme u vu në pranga shtetasi Ilir Peraj, pronar i një lokali natë, që u arrestua ndërkohë që po flinte në makin
Me balerina dhe kokainë, arrestohet pronari i lokalit në Tiranë Policia ka arrestuar pronarin e një lokali në Tiranë, në ambientet e të cilit u kapën doza kokaine si edhe një balerinë,
Plagosja në Vlorë, arrestohet pronari i lokalit Policia ka vënë në pranga pronarin e lokalit në Vlorë ku ndodhi plagosja me thikë. Në vijim të plagosjes së ndodhur
Të shtëna me armë në SHBA: 4 persona humbën jetën, 9 të plagosur 9 persona janë plagosur dhe 4 persona janë vrarë nga të shtënat në një lokal në qendër të qytetit Kansas City në SHBA.
430 euro për dy pjata makarona, japonezëve iu “ikën truri” Iu ka “rënë rëndë” dy turisteve japoneze ngrënia e një dreke në një lokal në qendrën historike Romës. Kur kamerieri iu s
Plagosja me armë, ndalohet pronari i lokalit dhe një tjetër në Bulqize Policia e Bulqizës ka ndaluar 2 shtetas lidhur me ngjarjen ku mbeti i plagosur me armë zjarri ditën e djeshme shtetasi V
Zbardhet dëshmia e taksistit: Më mbajtën peng deri në 2 të natës, lekët i kisha për shkollën e vajzës Ndalesa në një lokal në Katund të Ri të Elbasanit, rezultoi i gabuar për një taksist. Aty ai u grabit dhe mbajt peng
I vodhën klientit 2 mijë euro dhe e mbajtën peng, arrestohen 4 punonjësit e lokalit në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar 4 persona në Elbasan të cilët kanë tentuar të vjedhin me dhunë dhe të mbajnë peng një k
Shisnin kokainë në 1 lokal në ish-Bllok, arrestohen 4 persona Finalizohet operacioni policor i koduar "Blloku", për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e drogave të forta
Pamje nga shembja e lokalit të Kokëdhimës, IKMT: Objekti rreth 2 mijë metër katror rezulton pa leje (FOTO & VIDEO) Forca të shumta të IKMT-së dhe të policisë kanë nisur aksionin mëngjesin e sotëm për të shembur bar-restorant “Panorma”
"Horror në Sarandë: Pronarët e lokalit i presin veshin turistit" Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Sarandë sipas një denoncimi të ish-kryeministrit Berisha. Ky i fundit ka postuar mes