999 rezultate për

lokale

Policia bastis club-et e Prizrenit Policia e Prizrenit ka zhvilluar një aksion në lokalet të cilat ushtrojnë aktivitet gjatë natës. Zyrtarë të policisë
Shisnin drogë në lokale, kapen mat 3 të rinjtë në Shkodër Policia e Shkodrës ka vënë në pranga dy të rinj të cilët janë kapur mat duke shpërndarë drogë në lokale. Dy të rinjt
Shokuese, arsyeja e tmerrshme pse nuk duhet të thani duart në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
Nuk kanë të ndalur reshjet në Maqedoni Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme me rreshje lokale të shiut, ndërsa në malet do të ketë borë. Do të f
Një tmerr i vërtetë, arsyeja pse nuk duhen përdorur tharëset e duarve në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
KQZ asgjëson materialin zgjedhor të zgjedhjeve lokale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka filluar me asgjësimin e materialeve zgjedhore të zgjedhjeve lokale të vitit 2017. Lajm
Larg zhurmës së lokaleve dhe resorteve luksoze, këngëtarja shqiptare viziton fshatin Është nga ato artiste që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët. Por ditwn e sotme Eranda Li
Demarkacioni do të votohet pasi të mbarojnë zgjedhjet lokale në Serbi Me gjithë paralajmërimet optimiste gjatë gjithë fundjavës, “Koalicioni i konsensusit” nuk ka arritur të sigurojë votat e
Tre të vdekur pas rrëzimit të një helikopteri turistësh mbi Kanionin e Madh Tre persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën të shtunën ndërsa një helikopter që po transportonte turistë në Arizon
10 lokale prishen në Golem, pronarët akuzojnë Ramën 10 objekte janë vënë në shenjestër për tu shembur nga IKMT në Golem. Ndërtesat janë kryesisht bare dhe restorante, nd
Thyen xhamat e shkollës, dëmton lokale dhe një makinë, arrestohet 28 vjeçari Një 28-vjeçar në Fushë Kuqe është arrestuar në flagrancë nga polica, pasi ka thyer xhamat e shkollës 9 vjeçare ka dëmtua
Sot pa e lexuar motin mos dilni nga shtëpia Moti mbi vendin tonë do të jetë i ndryshueshëm, i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologj
Lokale, vila dhe makina luksoze, sekuestrohen pronat e bosave të drogës në Lezhë (FOTO LAJM) Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, në vijim të hetimeve të procedimit penal të vitit 2017, ku Prokuroria e Rreth
Shisnin kokainë në lokale, gjykata lë në burg shkodranët Ditën e sotme gjykata ka vendosur të lë në burg të arrestuarit në Shkodër. Të akuzuarit u kapën në kuadër të një ope
Hodhën plehrat në rrugë, Veliaj denoncon publikisht dy lokale Inspektorët e Bashkisë së Tiranës vijojnë që të marrin masa për të ndaluar lokalet të cilat ndotin rrugët e qytetit duke
Shqiptarët marrin shumicën e votave në zgjedhjet lokale në Ulqin Partitë shqiptare, Forca, koalicioni “Zgjohu Ulqin” dhe Unioni Demokratik i Shqiptarëve, kanë arritur të marrin shumicën
Airbusi kthehet në tokë nga frika e zogjve Një avion i kompanisë ”Croatia Airlines”, tip ”Airbus 319”, i ngritur për fluturim nga Zagrebi drejt Brukselit, u ul men
Dalin pamjet e super aksionit të policisë në lokalet e natës (VIDEO) Mbështetur në Urdhëresës të lëshuar nga organet e drejtësisë, më 27.01.2018, rreth orës 22:00, Policia e Kosovës, konkre
Policia e Kosovës aksion lokaleve në qendër të Prishtinës Njësia Speciale e Policisë së Kosovës pas mesnatës ka ndërmarrë një aksion për kontrollimin e disa lokaleve të natës në
Gjithë ditën në lokale e piceri, mjeku i ri merr në qafë pacientët Fiks Fare ka denoncuar mbrëmjen e së hënës sesi një mjek i Qendrës Shëndetësore në Orikum, gjatë orarit zyrtar të punës,