999 rezultate për

lokaj

Habit komentatori nga Kosova: Nuk e dua Shqipërinë o vlla, kemi kombëtaren tonë (VIDEO) Komentatori sportiv Andin Lokaj ka çuditur të gjithë me deklaratën e tij. I ftuar në emisionin “Imazh” në Radio Televizi
Ky është personi që vdiq nga goditja e trenit në Pejë (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit, një person ka vdekur si pasojë e goditjes që mori nga treni. Viktima është Sahit Lokaj, i l
Lekaj ngushëllon për vdekjen e aktorit Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka ngushëlluar për vdekjen aktorit, Sylejman Lokaj. Ai ka thënë se i ndjeri ishte
Ndërron jetë aktori i njohur shqiptar Aktori i njohur Sylejman Lokaj ka ndërruar jetë. Lajmin e ka konfirmuar Teatri i Qytetit “Hadi Shehu përmes një njoft
Ardi Veliu bën lëvizjen e madhe, kujt ia beson "krahun e djathtë" Drejtori i Përgjitshëm i Policisë së Shtetit ka bërë lëvizjet e para në rradhët e policisë. Mësohet se mbrëmjen e dje
Burri i Arbana Xharrës kërkon nga Fisnik Ismaili t'i tregojë se kush ia rrahu gruan Lidhur me postimin fyes të Fisnik Ismailit për Arbana Xharrën, se kinse kjo e fundit është rrahur nga burri i saj Andin
AAK-ja fiton një rezultat tepër të thellë në këtë komunë Vazhdojnë të dalin rezultatet për Komunën e Deçanit. Sipas të dhënave të siguruara në terren nga Albeu.com mësohet se de
Kosovari në SHBA ushqen falas të prekurit nga uragani Harvey (VIDEO) Një shqiptar nga Kosova, që gjatë luftës në Kosovë iu desh të largohej nga vendi dhe të udhëtonte për në Shtetet e Bashk
Japin dorëheqje kryetari dhe nënkryetari i LHK “Ali Hadri” në Deçan Kryetari dhe nënkryetari i Lidhjes së Historianëve të Kosovës “Ali Hadri” në Deçan, Selim Lokaj e Shkodran Imeraj, kanë
Rri shtrembët e fol drejt! Një prej tregimeve për Nasradin Hoxhën (tregimet e të cilit neve si fëmijë na janë treguar si të “Nasradin rrenit”) ësht
Zgjedhjet e pjeseshme ne Shqiperi: Ne Fierze, fiton kandidati i PD-se Gjelosh Peplokaj Ka përfunduar procesi i numërimit në komunën e Fierzës ku kandidati i PD-së Gjelosh Peplok