999 rezultate për

lojtarit

Lojtarit të Interit i kërcënojnë bashkëshorten: Kam frikë të qëndrojë në shtëpi me tim bir Disa tifozë të Interit kanë bërë fajtor mbrojtësin Davide Santon për humbjen 3-2 ndaj Juventusit. Porsa mbrojtësi zikalt
Mourinho i vihet pas lojtarit të Tottenhamit Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose ka përfunduar në radarët e Manchester Unitedit. Sipas Evening Standard, an
Klopp ia uron me ironi Salas çmimin e lojtarit të vitit: Hajde se erdhi Roma Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i ka dërguar një video-urim të veçantë Mo Salas pasi ai fitoi çmimin e lojtarit më
Nuk kishte asnjë tifoz në stadium, shikoni veprimin e çuditshëm të lojtarit (VIDEO) Stefan Blanaru shënoi dy gola gjatë ndeshjes Hermannstadt - Luceafarul Oradea që përfundoi me rezultatin 4-0. Por në
Pothuajse çdo gjë e mbyllur, De Ge lojtari i ri i Realit Siaps Don Balon, Reali i Madridit dhe David de Gean kanë mbyllur me sukses marrveshjen për trasnferimin në Bernabeo.
Can e vendos të ardhmen brenda 10 ditëve Sipas Gazzetta Dello Sport, e ardhmja e Canit do të vendoset brenda 10 ditëve. Ai ka vetëm tre opsione, të vazhdoj me
Agjenti i Bale flet për mardhënien e lojtarit me ekipin Sipas agjentit të Gareth Bale, Jonathan Barnett, ende ka ‘dashuri’ mes Realit dhe lojtarit. “Gareth është lojtar i Re
"Mohamed Salah duhet të fitojë çmimin e lojtarit më të mirë në Angli" Sulmuesi egjiptian ka shpërthyer këtë sezon të parë me Liverpoolin, saqë gjermani Dietmar Hamann thotë se ai duhet ta fi
Icardi shumë afër Realit, por shikoni se kush ishte shkaku që ai nuk u transferua në Madrid Reali i Madridit vendosi të mos dërgonte një ofertë për Mauro Icardin në merkaton e janarit, dhe kjo gjë për shkak të ag
"Martinez refuzoi Real Madridin për Interin" Lautaro Martinez është i lumtur me transferimin e tij tek Inter dhe madje ka refuzuar Real Madridin, thotë agjenti i Rac
Barcelona po mendon t'i ofrojë rinovimin e kontratës mbrojtësit të tyre Barcelona thuhet se është në bisedime me Thomas Vermaelen mbi zgjatjen e kontratës. Marrëveshja aktuale e Vermaelenit
Juventus, gati të paguajë thasë me para për këtë lojtar Juve e dëshiron Nzonzin dhe është e gatshme të paguajë klauzolën e lojtarit, 30 milionë euro. “Mundo Deportivo” rapor
Milan arrin marrrëveshjen me klubin nga Anglia për blerjen e lojtarit Sipas “Calciomercato.com”, Milani ka arritur marrëveshjen me Swansea City. Detaje rreth marrveshjes së dy klubeve me
United takohet me vëllain e Umtitis, kanë gati klauzolën dhe super pagë për francezin Samuel Umtiti i pëlqen shumë Jose Mourinhos, dhe portugezi është përpjekur ta transferoj atë në merkaton e janarit. U
Raiola tenton të mbyllë transferimin e Pogbas tek Reali Agjenti i famshëm, Mino Raiola po ushtron presion për transferimin e Paul Pogbas te Real Madrid. Marrëdhëniet e komp
Juventus rikthen interesimin për Bellerin Sipas mediumit britanik The Guardian, Juventus pritet të hidhet në sulm për Bellerinin e Arsenalit për të tretën herë. B
Goditja që i theu dhëmbët lojtarit të River Plate (VIDEO) Rivaliteti mes skuadrave braziliane dhe atyre argjentinase është i jashtëzakonshme dhe shumë i ashpër, pasi kjo gjë ësht
Tashmë zyrtarizohet mungesa e gjatë e Neymarit, ja sa do qëndrojë ai jashtë fushave Tashmë është një lajm zyrtar, Unai Emery duhet t’i bëjë llogaritë pa praninë e Neymar për të paktën 6 deri në 8 javë.
80 milion euro dhe asnjë cent më pak, Interi i vendos çmimin lojtarit të tij Administratorët e Interit mund t'a shesin Milan Skriniar nëse marrin ofertën e duhur nga ekipet e tjera. Ai cilësohet
Ishte diçka e turpshme, Zidane i kërkon shumë falje lojtarit për vendimin e marrë (VIDEO) Zinedine Zidane shpjegoi në konferencën e djeshme për shtyp planet që ka për Bale dhe i kërkoi jashtzakonisht shumë falj