999 rezultate për

lojtarit

Agjenti i lojtarit: Barcelona ka shprehur interesim për të Ajaxi prej kohësh konsiderohet si akademia më e mirë në botë që vetëm nxjerr talenta. Barcelona pasi bleu mesfushori
Bëri ndërhyrjen horror ndaj lojtarit serb, reagon Migjen Basha (FOTO LAJM) Ndeshja e fundit me ekipin e tij ka qënë një makth i vërtetë për mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha. Basha u dety
Festimi i golit mund ti kushtojë Bale 3 ndeshje Ylli i realit i cili po kalon nje formë jo shumë të mirë shënoi golin që vulosi fitoren e skuadrës së tij në Wanda Metr
Juventus rivalizon Barcelonën për mbrojtësin e Ajaxit Juventusi duke parë dy ndeshjet e fundit, që mbrojtja e saj po “fut ujë”, ka nisur të hedhë sytë nga tregu i mbrojtësave
Sulmuesi i Chelsea drejt rikthimit në Spanjë Alvaro Morata ka gjasa të rikthehet përsëri në Spanjë, jo më te skuadra e Realit të Madridit ku u rrit si lojtar por te
Lucas Hernandez nuk do të largohet nga Atletico Madrid Lucas Hernandez nuk do të largohet gjatë merkatos së janarit nga Atletico Madrid. Ditëve të fundit, mbrojtësi francez
Asensio te Interi? Shikoni çfarë thotë agjenti i lojtarit Marco Asensio është i nderuar për interesimin e Interit, mirëpo ai ka thënë se nuk mendon largimin nga Real Madridi.
Mbrojtësi afër largimit nga Chelsea Bisedimet e fundit mes të mbrojtësit të Chelsea për një rinovim kontrate kanë ngecur pasi që braziliani nuk është i këna
Ozil pranë Interit, agjenti lojtarit shkon në Milano Gazeta britanike "Mirror" bën të ditur se Mesut Ozil do të transferohet të Interi gjatë merkatos së janarit, shkruan Alb
E fejuara e lojtarit argjentinas "çmend" fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Modelja nordike, Daniela Christiansson me forma dhe trup te jashtëzakonshëm, ka postuar një foto në rrjetin e saj social
Zbulohet shitja misterioze e ish-ylllit të Atletico Madrid Pas Realit me rastin Ramos, “Football Lekas” vendos në shënjestër edhe Atleticon e Madridit dhe në veçanti operacionin
PSG piketon Hysajn, si zëvëndësuesin e Dani Alvesh Drejtori sportiv i PSG Antero Henrike është duke projektuar Elseid Hysajn. Për mbrojtësin interes shfaqi dhe Hoze Murin
I braktisur nga prindërit në varfëri, kjo është historia e lojtarit që kërkohet nga Shqipëria Sipas lajmeve më të fundit të gazetës argjentinase “Ole”, trajneri i Kombëtares së shqipërisë, Christian Panucci, duket
Gruaja e lojtarit interist provokon fansat me foto të nxehta (FOTO LAJM) Bashkëshortja e lojtarit interist Icardi-t ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medias me çdo gjë që bën. Por këtë herë
Reali kërkon të paguajë klauzolën e yllit të Milanit Sulmuesi spanjoll, Suso ka përfunduar nën orbitën e skuadrës së Real Madrid. Teknika e tij është për tu admiruar dhe vle
Real Madrid kërkon me çdo kusht "yllin" e Milanit Milani po i kthehet rezultateve pozitive në ndeshjet e fundit dhe një rol shumë të rëndësishëm në këto ndeshje e ka pasu
Suarez bëhet baba për herë të tretë, zgjedh emrin e lojtarit të Interit (FOTO LAJM) Sulmuesi i skuadrës së Barcelonës, Luis Suarez është bërë baba për herë të tretë pas vajzës 8 vjeçare dhe djalit katër v
Tensione te Real Madrid, Ramos shpërthen dhunshëm kundër bashkëlojtarit (VIDEO) Te skuadra e Real Madrid, duket se gjërat nuk po shkojnë ashtu siç duhet. Kjo po ndodh jo vetëm në fushën e lojës por ed
Tjetër gjyq i humbur, ish-sulmuesi francez i merr Flamurtarit 60 mijë euro Tjetër gjyq i humbur për Flamurtarin. Bedi Buval është lojtari që ka fituar betejën me vlonjatët për 60 mijë euro. Ish-s
Rrëfimi prekës i ish-lojtarit të Liverpoolit: Kam vjedhur për të ngrënë bukë Shpeshherë kemi dëgjuar për lojtarë të cilët kanë pasur histori nga më të ndryshmet në lidhje me karrierën dhe jetën e t