999 rezultate për

lojtarit

E konfirmon agjenti i lojtarit: Deulofeu te Milani Milani është përfshirë nga një krizë rezultatesh këtë sezon duke bërë një nga nisjet më të këqija në të gjithë historinë
Me maska dhe armë, si i detyruan grabitësit Marchision dhe gruan e tij të hapin kasafortën me para (VIDEO) Mbrëmjen e së hënës në Vinovo, në zonën e Torinos, vila e Claudio Marchisio, ish-futbollistit të Juventusit është vjedhu
Dybala simulon, arbitri i jep karton të verdhë lojtarit të Lecces (VIDEO) Një rast i paprecedentë ka ndodhur në ndeshjen Lecce-Juventus. Sulmuesi argjentinas ka tentuar të driblojë kundërsht
Frikë për lojtarin spanjoll, përplaset me shtyllën (FOTO LAJM) Momente të frikshme ka kaluar mesfushori i Osasunës, Ruben Garsia, i cili ka pësuar një aksident mbrëmjen e djeshme.
"Kush është ky tipi?", Ribery "thumbon" keq "FIFA 20" Video-lojërat kanë arritur nivele grafike të admirueshme vitet e fundit, dhe në veçanti ato që kanë si temë futbollin mu
Hysaj te Roma? Flet agjenti i lojtarit Elseid Hysaj ishte pranë largimit nga Napoli në merkaton e verës, por nuk u arrit asnjë marrëveshje me ekipet e interesu
Pranoi që i vodhi orën shokut të skuadrës, Nice merr vendimin drastik ndaj lojtarit Javën e shkuar bëri mjaft bujë lajmi që sulmuesit danez të Nice, Kasper Dolberg i ishte vjedhur një orë dore me vlerë 70
Barcelona përgatit 60 milion euro për Bentacur Disa ditë më parë drejtori sportivi i skuadrës së Juventus, Fabio Paratici pati një takim me drejtuesit e Barcelonës.
Momenti kur Avdiaj i "tregon vendin" lojtarit serb pasi e shau (VIDEO) U luajt mbrëmjen e djeshme në Athinë sfida mes AEK-ut dhe Trabzonsporit, e vlefshme për "play-off’ të Europa League. Tak
Ronaldo vs. Messi: UEFA shpall kandidaturat për "Lojtarin e Vitit" Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Virgil van Dijk: janë këta tre finalistët që do të diskutojnë trofeun e “Lojtarit të
Sane 9 muaj jasht fushave, Byern sytë nga Perisic E ardhmja e Ivan Perisic në Inter deri me tani nuk është e garantuar. Verdikti i Contes është i qartë, ai dëshiron nj
"Mund t'ia thyej dy këmbët Messit, birit të k*rvës": Deklaratat e bujshme të lojtarit të ri të Barçës Postimet e vjetra të Junior Firpes në llogarinë e tij në rrjetin social Tëitter janë bërë virale, pas zyrtarizimit të tr
Malcom firmos në Rusi, plas "lufta" mes Romës dhe Zenitit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Malkom, u zyrtarizua si lojtari më i ri i Zenitit teksa, kompletoi transferimin, për 45 milionë euro. G
Nainggolan braktis Interin, gati firma me skuadrën e njohur Fiorentina po vazhdon negociatat me Interin për mesfushorin belg Raxha Naingolan. Sipas "Sky Sport", skuadrat kanë arrit
E ardhmja e Coutinhos? Agjenti i lojtarit e vulos Philippe Coutinho nuk do të shitet nga Barcelona këtë verë. Agjenti i brazilianit, Kia Joorabchian, është takuar të m
Atletico padit zyrtarisht Barcelonën për Griezmannin (FOTO LAJM) Atletico Madridi e ka lëshuar një komunikatë zyrtare përmes së cilës shprehet se do të marrë hapa ligjor ndaj Barcelonës
Inter-Lukaku, menaxheri i lojtarit në zyrat e Interit Federico Pastorello, menaxheri i Romelu Lukakut ka mbërritur në zyrat e Interit për të diskutuar për belgun, pasi Manche
Telashe për Milanin, Caballos kërkohet edhe nga gjigantët e Premier League Edhe pse Dani Ceballos po shkëlqen me Spanjën në kampionatin Europian të 21-vjeçarëve, mesfushori nuk është në planet e
De Ligt drejt Parisit, PSG në bisedime me menaxherin e lojtarit Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fu
E dashura e lojtarit të Liverpulit shfaqet me shoqet në det (FOTO LAJM) Pierre Edwards tregoi format e saj në një bikini të vogël të verdhë. Ajo shihet duke kërcyer në një jaht me shoqet e