999 rezultate për

lojtaret

"Futbollistët e United sherr përpara finales së Moskës", Hargrivs zbulon prapaskenat e çuditshme Ouen Hargrivs ka zbuluar se lojtarët e Mançester Junajtidit për pak sa nuk u përleshën me njëri-tjetrin në prag të final
Lojtarët më të shtrenjtë, Mbappe mbetet në "fron", bie vlera e Ronaldos dhe Messit (FOTO LAJM) Pavarësisht krizën së shkaktuar nga COVID-19, vlera e kartonit të Kylian Mbappe mbetet shumë e lartë: 259.2 milionë euro
Sarri i frikësohet Milanit, tekniku flet në prag të derbit Maurizio Sarri kthehet të flasë pas shumë kohësh dhe thyen heshtjen për “Sky”, në prag të rifillimit të sezonit, që e sh
"Çmendet" Berlusconi, do te Monza dy ish-yjet e mëdhenj të Milanit Silvio Berlusconi është rikthyer te suksesi në futboll falë Monzas, që sapo ka siguruar ngjitjen në Serinë B. "Kavali
10 lojtarët më të mëdhenj në historinë e Premier League, Ronaldo i 3-ti Ikona e Manschester United, Ryan Giggs ka fituar në konkurrencë të ashpër me legjendat e tjera të futbollit për tu shpal
Rusta: Tifozët nuk më kanë sharë ende nga motra Të arbitrosh një ndeshje futbolli nuk është aspak e lehtë, sidomos në Shqipëri. Protestat janë të mëdha dhe të shumta ja
Lojtarët e Benfikës përjetojnë terror, goditen dhe bëhen për spital nga tifozët (FOTO LAJM) Momente terrori kanë kaluar mbrëmjen e djeshme lojtarët e Benfikës, pas ndeshjes me Tondelës, në të cilën barazuan 0-0.
Probleme me financat, United nxjerr në shitje 3 lojtarë Dhe sipas "Evening Standard", klubi po parashikon se e ka të vështirë të gjente një blerës për ndonjë nga lojtarët e për
Casillas zgjedh dy lojtarët më të mirë në historinë e Real Madrid (FOTO LAJM) Iker Casillas ka zgjedhur Alfredo di Stefanon dhe Cristiano Ronaldon si dy futbollistët më të mirë në histori të Real Ma
"Lojtarët që u skadon kontrata në fund të qershorit, mund të refuzojnë të luajnë" Pasi ka miratuar kalendarin e ndeshjeve të mbetura të sezonit 2019-2020, Federata Italiane tashmë do të duhet të përball
Infantino i del në mbrojtje lojtarëve të Bundesligës: Duhet t’i duartrokasim, jo t’i ndëshkojmë Kreu i futbollit botëror deklaroi se shprehja e hapur e mesazheve të tilla nuk përbëjnë asnjë arsye për të penalizuar lo
Egbo: Lojtarët do të kenë pak frikë ndaj Bylis Federata Shqiptare e Futbollit ende nuk ka marrë një vendim përfundimtar nëse sfida e vlefshme për javën e 17-të të Supe
Demi: Presim ta fitojë Kukësi se ka thënë Safeti, sezonin tjetër e nisim në stadiumin tonë Presidenti i Partizanit, Gazment Demi, ishte i ftuar sot në një lidhje direkte në “E Diell” ku ka folur për rifillimin e
Super lajm nga Premier League, 0 raste me koronavirus Pasi aprovimit të Qeverisë së Britanisë së Madhe se Premierliga mund të rifillojë gjatë qershorit, së fundmi vjen edhe n
Çfarë ka ndodhur me 5 lojtarët që Ronaldo në vitin 2016 parashikoi se do të kishin sukses? Cristiano Ronaldo ka treguar jo pak herë se përveç se është i mirë me këmbë e tij në fushët e futbollit, ai ka edhe vëme
Ulja e pagave shkakton kaos te PSG-ja, lojtarët ndahen në dy grupe Situatë aspak e mirë është krijuar te PSG-ja, që sheh sërish ndarjen dhe përplasjen e dy grupeve në dhomat e zhveshjes.
Nëse lojtarët e Serie A do te preken nga koronavirusi, do të vazhdojnë karantinën 2 javore Klubet po shpresonin për një karantinë më të lehtë për lojtarët pozitivë dhe dëshirojnë t’i rikthejnë ato në grup pas dy
Këta lojtarët e moshuar të sulmit që nuk vdesin kurrë Sulmues që edhe pse në një moshë të madhe, ata vazhdojnë të jenë në top formë. Kohët e fundit mediat europiane kanë
Argjentina feston pavarsinë nga Spanja, Napoli prezanton 11 lojtarët më të mirë argjentinas në historinë e klubit, Higuain jashtë Klubi i Napolit bëri në një postim ka festuar 25 majin e vitit 1810 që daton me pavarisë e Argjentinës nga Spanja.
Lojtarët e Sevillas thyen karantinën, reagon ashpër presidenti i La Liga: Gafa e lojtarëve vë në rrezik rifillimin e sezonit Vendimi i disa lojtarëve të Sevillas për të bërë një festë duke shkelur protokollin nuk ka kaluar pa u vënë re. As botës