999 rezultate për

lojtaret

Mos e humbisni: Lojtarët e Bayern në festë, shikoni veprimin e befasues të Odriozolës (VIDEO) Bayern Munich arriti të dielën që të fitonte trofeun e gjashtë të Ligës së Kampionëve. Bavarezët mposhtën në finale P
Kërkesat e Cervena Zvezdës pasi arritën në Tiranë Skuadra e Crvena Zvezdës zbarkoi në aeroportin “Nënë Tereza” sot. Sipas informacioneve, stafi i plotë i Crvenës përbë
Crvena Zvezda mbërrin në Shqipëri, merren masa të rrepta sigurie Ekipi i Crvena Zvezdës ka mbërritur në tokën shqiptare pak çaste më parë, me lojtarët që nën masa të rrepta sigurie i ja
Stadiumi i ri i Kukësit, lojtarët inspektojnë punimet (VIDEO) Pas “shtegëtimeve” sa në njërin stadium në tjetrin, nga sezoni i ardhshëm Kukësi do të ketë një stadium të vetin. Pr
Al-Khelaifi "hap thesin", premio e majme për lojtarët e PSG-së në rast triumfi ndaj Bayern Munich Paris Saint-Germain fitoi në gjysmëfinale kundër Leipzig, duke u kualifikuar për herë të parë në një finale të Ligës së
Gabimet që trajneri i ri i Barcelonës nuk guxon t’i përsërisë Pas turpërimit që u ndodhi në Lisbonë, Barcelona dëshiron t’i jap fund aventurës së Quique Setien që ishte në krye të sk
Situata e zymtë te Barcelona, Rivaldo i këshillon të blejnë këtë lojtar Rënia e turpshme e Barcelonës përballë Byernit të Mynihut në Lisbonë, logjikisht ka nxitur debatin se çfarë duhet të bëj
U turpëruan nga Bayerni, lojtarët e Barcelonës shmangin kontaktin me tifozët duke bërë këtë veprim Lojtarët e Barcelonës kanë mbërritur në ambientet e klubit. Humbja turpëruese në Lisbonë 2:8 kundër Bayern Munich nuk
Shifrat e "çmendura", 20 lojtarët më të paguar në Angli Pavarësisht se bëri një lëvizje në moshën 32-vjeçare dhe la një klub që luan Champions League për një tjetër që siguroi
Lojtarët që nuk do ta besoni se kanë veshur këto fanella (FOTO LAJM) Disa futbollistë kalojnë rrugë të gjata për të arritur deri te sukseset më të mëdha. Ndoshta, pak e dinë se Harry Kan
Valencia në krizë të thellë, të gjithë lojtarët në shitje Valencia ka vendosur në shitje të gjithë lojtarët e skuadrës, përjashtim Jose Gaya, shkaku i krizës së shkaktuar nga COV
Zidane pas humbjes ndaj City-t: Jam krenar për lojtarët e mi Skuadra e Realit u mposhtë sot nga City, me rezultatin final në 2:1 duke ia shuar shpresat për një kualifikim në çerekfi
Gati të fillojë Liga e Kampioneve dhe Europës, lojtarët në fushë me fanela të reja (VIDEO) Të gjitha skuadrat që do të impenjohen këtë muaj në kompeticionet e UEFA-s do të kenë fanela me një ndryshim të ri. N
Bëhet virale, lojtari ngatërron termometrin me armë dhe ngre duart lart (VIDEO) Një episod tejet i veçantë dhe qesharak në të njëjtën kohë është regjistruar me një nga lojtarët e skuadrës braziliani t
Ndodh në Rusi, lojtarët e Zenit aksidentalisht dëmtojë trofeun gjatë festës (VIDEO) Zenit St Petersburg ka fituar Kupën e Rusisë për sezonin 2019/2020, falë fitores 1:0 ndaj FC Khimki. Gjithçka shkoi m
Tifozët renditin 30 lojtarët më të mirë nga goditjet e lira të të gjitha kohërave Tifozët e kanë votuar Juninhon si goditësin më të mirë të gjuajtjeve të lira. Legjenda braziliane ndër vite kishte sh
Nuk ka pushim, Guardiola "shtrydh" lojtarët për ndeshjen ndaj Realit S’ka pushim për lojtarët e Manchester City. Pep Guardiola nuk do t’i japë lojtarëve të Manchester Cityt pushim në fun
Messi dhe Ramos në formacionin e më të mirëve të për sezonin 2019/20 në La Liga Me La Ligën që i përfundoi të gjitha takimet e edicionit 2019/20 në fundjavën që shkoi, Goal.com ka zbuluar formacionin
Bomba nga Spanja, lojtarët e Barçës duan trajner tjetër në ndeshjet e Ligës së Kampionëve Quique Setien pritet të largohet nga Barcelona. Dështimit për ta mbrojtur titullin e kampionit në Spanjë, ia ka “lëku
Foto që tregon leksionin nga Myrto Uzuni, lojtarët më të mirë dalin nga balta Shpeshherë dorëzohemi për të mos përmbushur ëndrrat tona të mëdha pasi rrugëtimi për t’ia arritur ka shumë vështirësi.