999 rezultate për

lojtaret

Skandalet nuk kanë fund te kombëtarja e Anglisë, përfshihen të tjerë lojtarë Lojtarët e kombëtares së Anglisë vazhdojnë të përfshihen nëpër skandale. Jadon Sancho, Tammy Abraham dhe Ben Chilwell
Lajm i keq për Kosovën, Napoli nuk lejon lojtarët të grumbullohen me kombëtaret Radio zyrtare e skuadrës së Napoli, ‘Radi Kiss Kiss’ ka dhënë lajme të hidhura që lidhen me kombëtaren e Kosovës. Sip
Nuk ka më shpresë për Barcelonën dhe Arsenalin, Lyon vendos ti mbajë dy yjet e saj Arsenal dhe Barcelona mund të heqin vëmendjen nga lojtarët e Olympique Lyon. Houssem Aouar dhe Memphis Depay ishin në
Ndeshjet e tetorit, Southgate publikon listën me lojtarët e ftuar Gareth Southgate ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për ndeshjet e tetorit. Trajneri i Anglisë ka ftuar për
Lojtarët me covid-19, shtyhet ndeshja Genoa - Torino Tashmë vendimi është zyrtar. Shtyhet ndeshja mes Genoas dhe Torinos e vlefshme për javën e 3-të në Serie A. Vendim
Behrami një nga 11 lojtarët e infektuar me koronavirus te Genoa Futbolli italian është goditur rëndë nga koronavitusi gjatë kësaj jave. Është raportuar se 11 lojtar dhe katër pjesët
4 lojtarët e vetëm që kanë shënuar mbi 100 gola në dy liga të ndryshme në shekullin 21 Zlatan Ibrahimovic dhe Edinson Cavani janë ndër katër lojtarët që kanë shënuar mbi 100 gola në dy liga të ndryshme këtë
"Për foto me Presidentin zhvendoseshim në fund", Evra akuzon Federatën për racizëm Futbolli francez është tronditur nga akuzat për racizëm të bëra nga Patrice Evra, i cili pretendon se lojtarët me ngjyrë
Dalin rezultatet e skuadrës së Napolit për Covid-19 Të gjithë lojtarët e Napolit kanë dalë negativ në testimin e parë për COVID-19. Një lajm i mirë për skuadrën e Napoli
Guardiola ka shpenzuar 480 milionë euro vetëm në mbrojtje, ja lojtarët që ka marrë Pep Guardiola ka shpenzuar në total 480 milionë euro vetëm në repartin e mbrojtjes, mirëpo Manchester City ende vazhdon
Solskjaer mesazh direkt për futbollistët e tij Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka reaguar ashpër për herë të parë ndaj lojtarëve të tij duke i bërë
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO) Moti i keq, i shoqëruar me reshje të dendura shiu dhe erë të fortë bëri që ekipi i Milanit të braktiste stërvitjen. P
Bundesliga bën me dhimbje koke kombëtaret, lojtarët s'do të lejohen të luajnë me shtetet e tyre Disa klube në Gjermani kanë vendosur të që mos dërgojnë lojtarët e tyre me ekipet kombëtare. Krejt kjo do të ndodhë për
Formacioni me lojtarët e larguar nga Reali dhe Barcelona vitet e fundit (FOTO LAJM) Real Madrid dhe Barcelona njihet si skuadra për transferime të mëdha. Gjigantët e La Ligas tentojnë gjithmonë të afro
Wolves "pushtohet" nga portugezët, ja sa lojtarë ka Wolverhampton Wanderers janë shumë afër që të kompletojnë skuadrën me lojtarët nga Portugalia. Nuk ka ndodhur asnjëhe
Bayerni gati edhe për Superkupën e Europës, Flick ka gati listën e lojtarëve (FOTO LAJM) Nesër në stadiumin "Puskas Arena" të kryeqytetit të Hungarisë, Budapest, do të luhet finalja e Superkupës së Europës Bay
Paga të papaguara nga klubet, mbi 400 futbollistë kanë kërkuar ndihmë nga FIFA Më shumë se 400 futbollistë, pjesa më e madhe e tyre me qendër në Evropë, kanë bërë kërkesë për ndihmë financiare në baz
Torres zgjedh formacionin me bashkëlojtarët e tij në Premier League, ka emra të befasishëm Fernando Torres ka befasuar me disa emra të përzgjedhur nga formacioni i përbërë nga bashkëlojtarët e tij më të mirë nga
Plas skandali: Zbulohet si Abramovich ka aksione sekrete tek lojtarët rivalë, lidhje të ngushtë me Putin Pronari i Çelsit Roman Ambramoviç është vënë në qendër të kritikave dhe akuzave nga Rjeti i Luftës kundër Krimit Ekonomi
37-0, skuadra gjermane humb me rezultatin e paimagjinueshëm Çudi nga më të ndryshme në botën e futbollit dhe shkak është pandemia e Covid-19. Në Gjermani një ndeshje ka përfunduar